Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.

Siparişinizin nerede ve hangi aşamada olduğunu öğrenmek için istenilen bilgileri aşağıdaki alana eksiksiz ve doğru bir şekilde giriniz.

55,95 TL+KDV
 
 
ÜCRETSİZ KARGO

Guzmania

Ürün Kodu : cicekc3690e

KDV Dahil : 66,02 TL

Yaklaşık Ürün Boyutu: 40cm

Güzelliğiyle büyüleyen guzmania bitkisi, sevdiklerinizin evine veya ofisine çok yakışacak. Guzmania Bakımı: Kış döneminde Guzmania bitkisini aşırı soğuklardan korunmalıdır., sulama işlemini en aza indirgenmelidir. Yaz döneminde ise bitki suya daha fazla ihtiyaç duyacağı için sulama işlemi arttırılmalıdır. Sulama işlemi sırasında toprağın her bölgesinin suyu almasını sağlamak gerekir. Her sulama sırasında aynı sulama kabı kullanılmalı, kullanılan miktar ve dönem sabitlenmelidir, ayrıca verilen suyun sıcaklığı da çok yüksek veya çok düşük olmamalıdır.

 
 
Teslimat Şartları
Teslimat Koşulları

Kargoya verilen ürünlerin teslimat süreleri tatil günlerine ve şehre göre değişiklik gösterebilir.

Kargo Teslimat Süreci

Cumartesi, Pazar ya da resmi tatil günlerinde vermiş olduğunuz siparişler; kargo şirketleri belirtilen günlerde teslimat yapmadığı için bir sonraki iş gününde kargoya teslim edilir. Ürününüzün kutusunun taşımadan dolayı hasar görüp görmediğini kontrol etmeyi unutmayınız. Kutunun size gelmeden önce hasar gördüğünü fark ettiyseniz, hiçbir belge imzalamadan önce kargo görevlisine tutanak tutturunuz. Vermiş olduğunuz sipariş doğrultusundaki yeni ürün veya ürünleriniz, tarafınıza en kısa süre içerisinde ücretsiz gönderilecektir. Cicek.com, kutusu hasarlı olarak teslim alınan ürün veya ürünlerden kesinlikle sorumlu değildir.
 
 
BENZER ÜRÜNLER

Bu ürünü daha önce sepetinize eklemiştiniz. Tekrar eklemek ister misiniz?

Kupon indiriminizi iptal etmek istediğinizden emin misiniz?

Ürünü sepetinizden çıkarmak istediğinizden emin misiniz?

CICEKWEB01/2.0.0.433