Filtrele
Neden Gönderim Yeri Seçmeliyim?

Seçtiğiniz bölge için gönderimi uygun ürünleri listeleyeceğiz. Böylece siparişinizi daha hızlı oluşturabilirsiniz.

bölgesi için ürünler listelenmektedir.

Açılış ve Tören Çiçekleri

Sevdiklerinizin yeni girişimlerinde desteğinizi dile getirebilmek ve “Her zaman yanındayım” mesajınızı verebilmek için Cicek.com’un Açılış ve Tören Çiçekleri kategorisinden dilediğinizi seçebilir, rengarenk çiçek çeşitleri ile sevdiklerinize duygusal desteğinizi hissettirebilirsiniz.

Yenilikleri çiçeklerle karşılamayı oldukça seven bir toplumuz. Bu sebeple yeni kurulan bir işletme de yeni kurulan bir yuva da bizim için çiçeklerle tebrik edilmesi gereken olaylardır. Çünkü çiçekler güzel dileklerin bir numaralı sözcüsüdür. “Hayırlı olsun” demenin mis kokulu ver zarif bir yoludur.

Açılış ve Törenler İçin En çok Tercih Edilen Çiçekler

#1 Açılış ve Törenlerin Bir Numaralı Konuğu; Gerbera

Gerberalar açılışlar ve törenler için oldukça önemlidir. Çünkü gerek büyük görünümlü çiçekleri gerekse de güzellikleri nedeni ile çelenklere çok yakışırlar. Çok fazla renk seçeneği sunabilen gerberalar tek renk olarak da karışık renklerde de aranjmanlar içerisinde kusursuz bir görünümse sahiplerdir.

#2 Açılışların Mis Kokulu Güzeli; Lilyum

Lilyumlar bembeyaz görünüşleri ile adeta bir gelin gibilerdir. Bu sebeple özel kutlamalar için her daim tercih edilen çiçeklerden olmuşlardır. Lilyumların bir diğer güzel yanı da hemen hemen her çiçekle aranje edilebilmeleri ve her aranjmana yakışmalarıdır. Bu sebeple gerek tebrik çiçek sepetlerinde gerekse de ferforjelerde sıklıkla kullanılırlar.

#3 Farklılık İsteyenler İçin; Antoryum

Antoryum çiçeği gösterişli ve asil bir çiçektir. İlk bakışta gerçek bir çiçek mi yoksa yapay mı tahmin edilebilmesi zordur. Özellikle farklarını ortaya koymak isteyenler için ferforjelerde kullanılabilirler.

#4 Bir Diğer Mis Kokulu Konuk; Güller

Güller bir diğer mis kokulu çiçeklerdir. Onlar da lilyumlar gibi her çiçeğin güzelliğine güzellik katmakla kalmaz, yalnız başlarına da güzel bir resim ortaya çıkarırlar. Tören çiçeklerinden ferforjelerde ve çiçek sepetlerinde sıklıkla her renk güle yer verilir.

Açılış ve Tören Çiçekleri Hangi Durumlarda Gönderilir?

İşyeri Açılışı İçin Hangi Çiçek Gönderilir?

Eğer kusursuz ve tam zamanında bir hizmet almak istiyorsanız açılış için çiçek göndermeden önce yapmanız gereken ilk şey Cicek.com’un açılış için çelenk çeşitlerine bakmak olmalı.

Bu sorunun cevabı her işletme ve kişi için farklıdır. Eğer büyük bir organizasyon söz konusu ise, gerberalardan oluşmuş açılış sepeti çelenkler tercih edilebilir. Kırmızı, beyaz, pembe veya çift renkli bu çelenkler klasik ve şık tasarımlardır. Büyük organizasyonlar için küçük sepetler biraz sönük kalabilir.

Eğer biraz daha farklı ve modern bir çelenk tercih etmek isterseniz bu sefer sizin için önerimiz ferforjeler olacaktır. Ferforjeler klasik çelenklerin aksine çok çeşitli çiçeklerle oluşturulabilirler. Güller, lilyumlar hatta antoryumlar bulunan bir ferforje ile zarif bir sürpriz yapabilirsiniz.

Birbirinden renkli ve kaliteli işyeri açılış çiçekleri, en özel indirimlerle Cicek.com’da sizleri bekliyor. Siz de sevdiklerinize hatırlandıklarını hissettirmek için hemen Cicek.com’u ziyaret edin, çiçeğiniz anında hazırlansın ve dilediğiniz tarihte, seçtiğiniz saat aralığında teslim edilsin.

Düğün İçin Hangi Çiçek Gönderilir?

Düğünlerde de genellikle çift katlı veya tek katlı çelenkler tercih edilir. Üzerlerine iki satır yazı yazma imkanı sağlaması nedeni ile çift katlı düğün çelenkleri oldukça popülerdir.

Düğünlerde gönderdiğiniz çiçekler sizi temsil eder. Özellikle de katılamadığınız törenler için çelenkler olmazsa olmazdır. Yepyeni bir hayata adım atan heyecanlı çiftlere ve ailelerine kucak dolusu mutluluk dilemenin akla gelen ilk yoludur.

Söz ve Nişan İçin Hangi Çiçek Gönderilir?

Söz ve nişan törenlerinin bir numaralı davetlisi çiçekler, sevdiklerinize tatlı heyecanlarının arasında ilaç gibi gelir. Eğer büyük bir alanda kutlama şeklinde yapılan bir tören ise düğüne çiçek gönderir gibi ferforjeler veya çelenkler tercih edebilirsiniz.

Ancak tören evde ise, aile arasında küçük törenler yapılıyorsa tahmin edersiniz ki çelenk pek de mantıklı bir seçim değildir. Bu durumda birbirinden şık çiçek sepetlerini tercih edebilirsiniz.

Tören çiçekleri denildiği anda akla ilk çelenk geldiğini biliyoruz ancak çiçek sepetlerini de yabana atmayın.

Gerberalar, güller, lilyumlar ve çeşitli yeşilliklerle tasarlanan çiçek sepetleri, gösterişli görünümleri ile törenlerin en beğenilen sürprizlerinden biri olacak.

Siz de hemen Cicek.com’a girerek birbirinden güzel Açılış ve Tören çiçeklerinden birini gönülden desteklediklerinize gönderebilir, başarılarını ve yeni hayatlarını tebrik edebilirsiniz. Üstelik indirimlilerle kaliteli ürünleri cebinize hitap edeceği şekilde satın alabilirsiniz.