Filtrele
Neden Gönderim Yeri Seçmeliyim?

Seçtiğiniz bölge için gönderimi uygun ürünleri listeleyeceğiz. Böylece siparişinizi daha hızlı oluşturabilirsiniz.

bölgesi için ürünler listelenmektedir.

Anneye Çiçek

Anneler için en güzel çiçekler, en zarif aranjmanlar ve uygun fiyatlar cicek.com'da bir araya geliyor. Annenizin doğum gününü kutlamak, anneler gününde çarpıcı bir hediye sunmak ya da sadece içinizden geldiği için onun gününe renk katmak isterseniz cicek.com'da sayısız fikir ve seçenek bulabilirsiniz. Türkiye’nin neresinde olursanız olun, en taze çiçek ve bitkilere cicek.com'un hızlı teslimat fırsatlarıyla sahip olabilirsiniz.

Renk Seven Anneler İçin Çiçek Tasarımları

Anneye çiçek seçmek pek de kolay bir iş sayılmaz. Karar vermeden önce annenizin nelerden hoşlandığını ve hangi renkleri sevdiğini göz önüne alabilir ve en doğru seçimi bu sayede yapabilirsiniz. Canlı renkleri ve dinamik görüntüleri sevenler için cicek.com'da iç açıcı aranjmanlar yer alıyor. Baharın habercisi olan gerbera ve papatya çiçekleri daha ilk bakışta kalpleri ısıtmaya aday. Tamamen pozitif bir enerji yayan bu çiçeklerin sarı, pembe ya da kırmızı gibi çarpıcı renklerini de bulabilirsiniz. Cam bir vazoda yer alan Renkli Düşler aranjmanı 3 adet kırmızı, 3 adet beyaz ve 2 adet pembe gerbera çiçeğini bir araya getiriyor. Bahara Özlem aranjmanı ise mevsimin tüm renklerini yine şık bir vazo içinde buluşturuyor. Zengin içeriğiyle de dikkat çeken bu tasarım 32 adet beyaz papatya, 3 adet kırmızı gerbera ve 8 adet beyaz lilyum içeriyor. Renkli aranjmanların mesaj içerikli vazolarla sunulan çeşitlerini de seçenekler arasında bulabilirsiniz. Doğum günü mesajlarınızı beyaz vazo üzerine renkli sticker’lar ile uygulatabilir ve annenize unutulmaz bir hediye sunabilirsiniz.

Sadelikten Vazgeçemeyen Anne İçin Çiçek Seçenekleri

Anneniz minimal tasarımlardan ve yalın renklerden hoşlanıyorsa beyaz lilyum, orkide ve gül içeren aranjmanlar tam da size göre! Özel saksılarında sunulan orkideler yaşam alanları ile iyi bir uyum yakalıyor ve mekanların tüm havasını değiştiriyor. Orkide almaya karar verdiyseniz tek saksı içinde 2, 3 ya da 5 dal sunan seçenekleri değerlendirebilirsiniz. Metal saksı içinde 5 dal orkidenin yer aldığı tasarım, en az çiçekler kadar zarif boncuklar ile süsleniyor. Benzeri bir tasarıma mesaj içerikli saksılar içinde de sahip olabilirsiniz. Sade Büyü aranjmanı ise beyaz gül ve lilyumları bir araya getiriyor ve adının hakkını vererek sadeliğin çarpıcı etkisini sunuyor. Yalnızca beyaz güllerin yer aldığı bir tasarım seçmek isterseniz Beyaz Masal, Sevginin Zarafeti ya da İyi Ki Varsın aranjmanları tüm ihtiyaçlarınıza yanıt verir. cicek.com'un uygun fiyatları ve güvenli ödeme yöntemleri ile hemen sipariş verebilir, kusursuz teslimat sürecinden faydalanabilirsiniz.

Anneye Çiçekler ve Bitkiler Seçmek İçin En Doğru Adres!

Çiçek hediyenizde farklılık yaratmanız ve annenize uzun ömürlü bitkiler sunmanız da mümkün. cicek.com'un bitki seçenekleri arasında guzmanya, antoryum, difenbahya, kraton ve Yucca gibi çeşitler yer alıyor. Her biri farklı bir yönüyle dikkat çeken bu bitkileri evlerin salonlarına, mutfaklarına ya da balkonlarına yerleştirmek mümkün. Kırmızı tropikal çiçekleri ile göz dolduran antoryum bitkisi yıl boyunca görsel bir şölen sunuyor. Çok az güneş ışığı ile çiçeklenmeyi başaran antoryum kolay bakılması sebebiyle de çokça tercih ediliyor. Çok sıcak havaları ve yoğun güneş ışığını seven guzmanya ise baştan aşağı dinamik bir etki yaratıyor. Güçlü ve uzun yaprakları arasında ışıldayan kırmızı çiçeği ise etrafa adeta mutluluk saçıyor. Güneş ışığına ihtiyaç duymayan ve iç mekan aydınlatmalarından faydalanan kraton ise farklı yaprak yapısıyla öne çıkıyor. Anneniz özellikle iri yapraklı çiçekleri seviyorsa kraton ya da Yucca bitkilerini tercih edebilirsiniz. Seçiminiz ne olursa olsun en taze çiçeklere ve bitkilere cicek.com ile ulaşabilir, özel fiyatlarla hemen sipariş verebilirsiniz.