Filtrele
Neden Gönderim Yeri Seçmeliyim?

Seçtiğiniz bölge için gönderimi uygun ürünleri listeleyeceğiz. Böylece siparişinizi daha hızlı oluşturabilirsiniz.

bölgesi için ürünler listelenmektedir.

Antoryum

Salon bitkisi kategorisindeki antoryum, kırmızı parlak renkleri ve yeşil yapraklarıyla bulunduğu ortama canlılık katan harika bir bitki. Tropikal etkisi dolayısıyla klasik çiçek hediyelerine alternatif olarak gösterilen antoryumlar, sevdiklerinizin yüzünde tatlı bir tebessüm yaratmanızı sağlar. Salon bitkileri arasında yer alan antoryum, kararsız kaldığınız anlar için şık vazoları sayesinde mükemmel bir hediye seçeneği olur. Hemen şimdi cicek.com ayrıcalıkları ve aynı gün teslimat fırsatlarıyla kendiniz veya sevdikleriniz için antoryum aranjmanlarını sipariş edebilirsiniz.

Şık ve Egzotik Bir Hediye Seçeneği: Antoryum

Cesur ve güzel kırmızı çiçekleri olan antoryum, yıl boyunca bu eşsiz görüntüsünü koruyarak bulunduğu alana egzotik bir görüntü verir. Şık vazolarda gerekli topraklarla aranjmanı yapılan bu bitkiler, salonun yanı sıra mutfak ve banyo gibi nemli ortamlarda da rahatlıkla yaşar. Kırmızı ve yeşilin kontrast etkisiyle her türlü ortama uyum sağlayan antoryumlar, farklı bir hediye alternatifi peşinde olanların favorileri arasında yer alır. Gül, orkide, şakayık ve papatya gibi klasik çiçeklerden çok daha sofistike bir tür olan bu bitkiler, az bakım gerektirmesi bakımından da sahibine avantaj sağlar. İş arkadaşlarınıza, ailenize veya sevdiğiniz diğer kişilere jest yapmak istediğiniz zaman harika bir hediye alternatifi olan antoryum, aynı zamanda en çok oksijen veren bitkilerin başında gelir. Yurtdışında Flamingo Çiçeği olarak da anılan bu harika bitki, özellikle noel temalı dekorasyonlarda mükemmel bir estetik yarattığı için yılbaşı zamanlarında daha çok tercih edilir. Siz de yılbaşında sevdiklerinize canlı ve egzotik bir hediye vermek isterseniz antoryum çiçeğini tercih edebilirsiniz.

Doğadan İlham Alan Bir Armağan

Antoryum, kırmızı renkli tropikal yaprakları sayesinde ofis veya ev gibi bulunduğu alanlara doğanın ilham verici etkisini taşır. Yaşadığınız yeri tatil havasına sokan bu bitkiler, turuncu ve pembe gibi daha farklı renklerde de olabilir. Genel olarak parlak kırmızı tonlardan oluşan antoryum, az bakımla uzun yaşam sürebilir. Mumsu yapraklara sahip bu bitkinin; sıcak, aydınlık ve biraz nemli bir ortama ihtiyacı bulunur. Kolay bakım rutini sayesinde daha önce bitki yetiştirmemiş bir kişi tarafından bile kolayca muhafaza edilebilir. Cicek.com, en taze çiçek ve yapraklardan oluşan mükemmel aranjmanlar sunar. Bakım talimatları ile sunulan bitkileri nasıl yaşatacağınız konusunda endişe etmenize de gerek kalmaz. Sevdiklerinizin çiçeğini gördükleri ve ilgilendikleri her an sizleri hatırlaması için birbirinden şık aranjmanlarda sunulan antoryum seçeneklerini tek bir tıkla sipariş edebilirsiniz.

Uzun Ömürlü Antoryum Bitkilerini Keşfedin

Aşk ve dostluğu ifade eden bu bitkilerin, hediye edilen kişilere şans getirdiğine inanılır. Ortama şık ve egzotik bir hava katmak istediğinizde kendi evinizin dekorasyonu için de tercih edebilirsiniz. Yıl boyunca çiçeğini muhafaza etmesi bakımından da diğer bitkilerden ayrılan antoryumlar, yaprak dökmeyen bir bitki türü olduğu için sıklıkla tercih edilir. Evinizde bulundurabileceğiniz en değerli bitkiler arasında yer alan antoryum, aynı gün teslimat seçenekleriyle teslim edilir. Böylece, son dakikalarda bile sevdiklerinize fark yaratan ve değerli bir hediye verme konusundaki endişeleriniz ortadan kalkar. Cicek.com’un güvenilir alışveriş seçenekleri sayesinde kaliteli ve şık aranjmanlar, en iyi şekilde sevdiklerinize teslim edilir. Özel mesaj ve tebrik kartı seçenekleriyle kişiselleştirebileceğiniz antoryumlar, doğum günü, yıldönümü, tebrik ve diğer kutlamalar için mükemmel birer hediye alternatifi. Siz de görkemli çiçekleriyle bulunduğu ortamın enerjisini yükselten egzotik ve sofistike antoryum aranjmanlarını cicek.com ayrıcalıkları ve ücretsiz kargo fırsatlarıyla tek bir tıkla hemen şimdi sipariş edebilirsiniz.