Aşkın Sihri Gül ve Lilyum Aranjmanı

Aşkın Sihri Gül ve Lilyum Aranjmanı

Ürün Fiyatı: 92,37 TL + KDV
27 Ekim Bugün
28 Ekim Yarın
29 Ekim Cuma

Takvim

  • ÜCRETSİZ TESLİMAT
  • HER GÜN AYNI GÜN TESLİMAT
  • HER GÜN AYNI GÜN TESLİMAT
  • GÜVENLİ ÖDEME
109
,00 TL (KDV Dahil)
ÖDEME SEÇENEKLERİ
Cicek.com ödeme bilgilerinizi güvende tutar, ödeme esnasında kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde 3. kişiler tarafından görünmemektedir.
Ürün Detayları
Beyaz Lilyum : 4 Adet Kırmızı Gül : 5 Adet
Her insan, içinden geçen duyguları en saf ve özel haliyle ifade etmek ister. Aşkın Sihri Gül ve Lilyum Aranjmanı, sevdiğinizi karşınızdaki kişiye sözcüklerle olduğu kadar hareket ve davranışlarla da belli edebilmeniz için size yardım eder. Siz de cicek.com ayrıcalığıyla duygularınızı sevdiğinize ulaştırabilirsiniz. Gül yüzyıllardan beri sevgiliye aşkın göstergesi olarak sunulan çiçeklerden biri. Tutkuyu ve aşkı sembolize eden bu çiçeği şık bir aranjmanla sevdiklerinize hediye edebilirsiniz. Güllere eşlik eden lilyumlar kokusuyla hediye edilen kişiyi mest edecek. Lilyumlar, beyaz ve büyük taç yapraklarıyla aranjmana şık ve zarif bir görünüm kazandırıyor. Saf ve temizliği sembolize eden lilyumlarla, aşkı sembolize eden kırmızı güllerin bir araya gelmesiyle, aşkınızın masumluğunu ve sonsuzluğunu hediye ettiğiniz çiçekle konuşmadan da ifade edebilirsiniz. Sevdiğiniz kişiye onu mutlu edecek ve aynı zamanda sevginizi ifade edecek bir hediye düşünüyorsanız Aşkın Sihri Gül ve Lilyum Aranjmanı'nı Cicek.com'dan uygun fiyatıyla ve güvenli ödeme özelliğiyle satın alabilirsiniz. üstelik aynı gün teslimat seçeneğiyle sipariş verdiğiniz gün hediyenizin ulaşmasını sağlayabilirsiniz.
Ürün Kodu: kat1653

Yorumlar

Görseldeki ürünün aynısı gelmedi. Benzeri geldi. Yani albenisi görseldeki gibi değil. Bunu cicek.com güvencesiyle böyle bir sürpriz yaşadığım için üzgünüm. Gidip buradaki kurumsal olmayan herhangi bir çiçekçiden yaptırsaydım en azından sürpriz ihtimali olmadan istediğim ürünü alırdım. Bi daha görüşmeyeceğiz sanırım sizinle

Fatih Çam

Belirtilen süre içerisinde, talep ettiğim saatler aralığında teslim edildi. Çok güzel bir site. Tavsiye ederim. Teşekkürler..

Cüneyt Ergünay