Bulut Perisi Çiçek Aranjmanı

Bulut Perisi Çiçek Aranjmanı

Ürün Fiyatı: 160,17 TL + KDV
27 Ekim Bugün
28 Ekim Yarın
29 Ekim Cuma

Takvim

  • ÜCRETSİZ TESLİMAT
  • HER GÜN AYNI GÜN TESLİMAT
  • HER GÜN AYNI GÜN TESLİMAT
  • GÜVENLİ ÖDEME
189
,00 TL (KDV Dahil)
ÖDEME SEÇENEKLERİ
Cicek.com ödeme bilgilerinizi güvende tutar, ödeme esnasında kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde 3. kişiler tarafından görünmemektedir.
Ürün Detayları
Saksı Phalanopsis Beyaz Tekli : 1 Adet Beyaz Lilyum : 5 Adet Beyaz Gül : 3 Adet
Çiçek dilinde sevgi ve güzelliği simgeleyen beyaz orkide, masumiyetin sembolü beyaz gül, bağlılık ve yeniden doğuşun simgesi beyaz lilyumla hazırlanan bulut perisi çiçek aranjmanı, çaldığınız her kapıyı açacak anahtar! Saksı içerisinde yer alan phalaenopsis orkide, asaleti ve zarafeti, sonsuz sevgi ve bağlılıkla beyaz rengin saflığında birleştiriyor. Görenleri masum güzelliğiyle büyüleyen Bulut Perisi çiçek Aranjmanı, girdiği her ortama görkem ve sonsuzluk duygusu yayıyor. Şık aranjman, 1 dal phalaenopsis beyazı, 3 adet beyaz gülü ve 5 adet beyaz lilyumu saksı içerinde bir araya getiriyor. özellikle gelinlerin saçlarına takmayı veya buketlerinde bulundurmayı sevdikleri üç beyaz çiçek sevgi ve güzelliği yansıtan her anlamı kapsıyor. Sevgi ve zarafeti temsil eden phalaenopsis orkide aranjmanı bir sahil düğünü için sade ve mükemmel bir detay olabilir. Duygusal bağlılığınızı dile getirmede başarılı bir görev yerine getiren bulut beyazı aranjman, asil duygularınız konusunda şüpheye yer bırakmaz. Beyaz orkide, gül ve lilyumu bir araya getiren cicek.com bulut perisi aranjmanı ile siz de sevdiklerinizin kalbindeki çiçeği açtırabilirsiniz.
Ürün Kodu: kat3346

Yorumlar

Merhaba, Çiçeğin tazeliği ve tasarımı çok güzeldi. Teslimatınızın hızlılığı da çok başarılıydı. Teşekkür ederim. Yalnız mail adresime e-fatura ulaşmadı. Konuyla ilgili yardımcı olabilir misiniz?

BİHTER ÖZTÜRK