Filtrele
Neden Gönderim Yeri Seçmeliyim?

Seçtiğiniz bölge için gönderimi uygun ürünleri listeleyeceğiz. Böylece siparişinizi daha hızlı oluşturabilirsiniz.

bölgesi için ürünler listelenmektedir.

Çelenkler & Ferforje Aranjmanlar

Çiçekler, doğanın bizlere sunduğu en özel armağanlardır. Bir olmanın kutlandığı, bir arada olmanın şükran duygusunun yaşandığı tüm anlarda, sevdiklerimizi mutlu edip destek olabilmemiz için bize yardımcı olurlar. Birine çiçek göndermek bilinen en eski adetlerdendir. Günümüze kadar gelmiş ve mutlu eden bir adet. Bunun en önemli sebebi ise bütün duyguları ifade edebilme özellikleri oluşudur. Çiçekler yeri gelir bir kaybın acısını paylaşır, yeri gelir yeni bir ailenin heyecanını.

Neden Törenlere Çelenk Gönderilir?

#1 Törenler için tasarlanan, özel çiçek aranjmanlarıdır.

#2 Organizasyona verdiğiniz önemi daha rahat ifade edebilirsiniz.

#3 Farklı organizasyonlar için farklı çeşitlerde tasarlanan çelenkler ile gönderdiğiniz çiçek amacına uygun şekilde hazırlanır.

Her zaman bir buket çiçeğin hüzünlü kalpleri onarmaya, tatlı streslere sakinleştirici etki etmeye yardımcı olduğunu duyarız. Siz de sevdiklerinizin yanında olduğunuzu göstermek istediğiniz törenlerde Cicek.com’dan online olarak çelenk siparişi verebilirsiniz.

Nişan ve Düğüne Çelenk

Düğüne gönderilecek çiçek denildiği zaman akıllara şüphesiz ferforje çiçekler gelir. Bu artık klasikleşmiştir. Çünkü düğünler büyük organizasyonlardır ve çiçeğinizin dikkat çekebilmesi için özellikle sergilenmesi gerekir. Evlenen kişi akrabanız veya sevdiğiniz bir yakınınız olabilir. Bu durumlarda çelenginizi aileniz adına gönderebilirsiniz. Düğün çelenkleri bu özel günler için en uygun aranjman olarak yerini alır.

Nikaha Çelenk

Nikah düğünden ayrı yapılıyorsa, yani belediyenin nikah salonunda yapılıyorsa çelenginizi de oraya göndermeniz gerekir. Aynı yolda yürümek için evet diyen sevdiklerinize mutluluklar dilemek için gönderebilirsiniz.

Açılışa Çelenk

Yeni girişiminin tatlı heyecanını yaşayan sevdiklerinize çelenk göndererek desteğinizi hissettirebilirsiniz. Onlara her daim başarılarına inandığınızı, yanlarında olduğunuzu dile getirebilmek ve desteklediğinizi gösterebilmek için açılışa güzel bir ayaklı ferforje aranjman göndermek çok etkili bir yoldur.

Sünnet Törenine Çelenk

Sünnet törenleri genç erkeklerin ailelerini oldukça heyecanlandırır. Hayal ettikleri günün heyecanını onlarla paylaşmak için sünnet töreninin yapıldığı yere çiçek gönderebilirsiniz. Çiçeğin üzerine “Hayırlı Olsun” notunu düşebilir veya yalnızca kişi, kurum adı tercih edebilirsiniz.

Cenazeye çelenk göndermek

Kayıp yaşayan sevdiklerinizin acılarını hissettiğinizi göstermek, sonsuzluğa uğurlanan kişiyi çiçeklerle uğurlamak için cenazeye çelenk gönderebilirsiniz. Sevdiklerinizin bu zor zamanlarında yanlarında olduğunuzu ve acılarını paylaştığınızı gösterebilmenin bir yoludur. Törenlere gönderilen çiçekler de gösterişli olarak hazırlanır.

Çelenk Yazıları Hakkında

- Çoğu zaman tek cümle ve ad soyaddan oluşur. Aile yakınlarınız, akrabalarınız veya işyeri arkadaşınız için çelenk gönderiyorsanız aileniz veya iş arkadaşlarınız adına toplu olarak bir metin yazabilirsiniz. Mesela; Aksoy Ailesi, X Firması gibi…

- Eğer bir tüzel kişilik adına çelenk gönderiyorsanız ya da ünvanınız var ise bunu yazıda belirtebilirsiniz. Mesela; Adanalı Yazarlar Derneği veya Dr. Adnan Akgezen gibi...

- Üzerine uzun ve özel mesajların yazılması doğru değildir. Bu sebeple genel ifadelere yer veren 2- 3 kelimeden oluşan cümleler seçmeniz önerilir. Bunlar; tebrik ederim, mutluluklar dilerim şeklinde kısa söylemlerdir. Eğer ekstradan bir notunuz var ise bunu çiçeğin yanında mesaj olarak gönderebilirsiniz.

Özel organizasyonların en önemli ve dikkat çeken davetlisi çelenklerdir. Cicek.com’da tek ve çift katlı klasik çelenkler ile şıklığı ile göz dolduran ferforje ayaklı çelenkleri bulabilirsiniz. Pembe, beyaz, kırmızı renkleri ile tek renkli veya iki renkli gerberalar ile tasarlanan ferforje çiçeklerden dilediğinizi seçebilir, desteğinizi hissettirmek istediğiniz sevdiklerinize kolaylıkla gönderebilirsiniz.