Filtrele
Neden Gönderim Yeri Seçmeliyim?

Seçtiğiniz bölge için gönderimi uygun ürünleri listeleyeceğiz. Böylece siparişinizi daha hızlı oluşturabilirsiniz.

bölgesi için ürünler listelenmektedir.

Çiçek Buketleri

Çiçekler sevinci, neşeyi, aşkı, kızgınlığı, kıskanmayı kısacası her hissi bize anlatabilirler. Hal böyle olunca da çoğu kelimeden daha etkilidirler. Siz de sevdiklerinizin hafızalarından silinmeyecek, mutluluk veren bir sürpriz yapmak isterseniz, onlara bir buket çiçek gönderebilir, günlerini mutlu kılabilirsiniz.

En özel çiçek buketi aranjmanları Cicek.com ile parmaklarınızın ucunda. Birbirinden farklı buket çiçek modelleri, uzman çiçek tasarımcıları tarafından aranje edilip sizler için “Çiçek Buketi” kategorisinde toplandı.

Mutlu etmek istediğiniz kişilere tatlı sürprizler yapmanın ilk akla gelen yolu ona çiçek göndermektir. Çünkü çiçekler bir çok duyguyu kelimelerden daha iyi ifade ederler.

Çiçek Buketi Ne Zaman Yollanır?

Çiçek buketi yollamak için en önemli sebep karşınızdakini mutlu etme isteğinizdir. Asla unutmamanız gereken şey sevdiklerimizi mutlu etmek için başka sebep aramaya gerek duymamaktır. Çiçek buketi gelen kişi bukete önce sarılacak, sonra defalarca koklayacak daha sonra da onu özenle bir vazoya yerleştirecektir...

Yeni İş veya Terfi İçin Çiçek Buketi

Yeni başarılarını tebrik etmek istediğiniz yakınlarınıza, iş ortaklarınıza veya iş arkadaşlarınıza, onlara olan güveninizi ve inancınızı göstermek için çiçek buketi gönderebilirsiniz. Mis kokulu lilyumlar, papatyalar ve hüsnüyusuflar yeni iş tebriği için oldukça güzel tercihlerdir.

Geçmiş Olsun Demek İçin Çiçek Buketi

Hastalık atlatan yakınlarınıza geçmiş olsun dileklerinizi iletmek istediğinizde onlara bir buket çiçek eşliğinde iyi dileklerinizi iletebilirsiniz. Çiçeklerin iyileştirici günü asla inkar edilemez değil mi? Sevdiklerinizin motivasyonlarını artıracak tüm çiçekler Cicek.com’da

Yıldönümü İçin Çiçek Buketi

“Sana olan aşkım yıllar geçse de bitmeyecek” diyen en güzel çiçek buketleri Cicek.com’da sizleri bekliyor. Yıldönümünüzde sevgilinizin evine veya işyerine göndereceğiniz bir çiçek buketi, onu tüm gün boyunca mutlu edecek eşsiz bir detay olacak. Günün devamında bir planınız olsa dahi, onun gününü bu denli güzel başlatmak sizin elinizde.

Tebrik Etmek İçin Çiçek Buketi

Yeni başlangıçları tebrik etmek en eski adetlerimizdendir. Siz de yeni evlenen, nişanlanan veya yeni anne baba olan sevdiklerinize çiçek buketi göndererek tebrik edebilir, her daim yanlarında olduğunuzu iletebilirsiniz. Törenlerin çiçeği genelde ferforjeler ve çelenklerdir. Ancak evde yapılan küçük kutlamalar için bu çiçekler biraz abartılı kaçabilir. Mekana uygun çiçek seçebilmek adına çeşitli çiçeklerle oluşturulmuş çiçek sepeti veya çiçek buketleri tercih edebilirsiniz.

Özür Dilemek İçin Çiçek Buketi

İstemeden de olsa kalbini kırdığınız sevdiklerinize kendinizi affettirebilmenin en güzel yolu ona çiçek göndermektir. Özellikle kalbi kırılan kişinin en sevdiği çiçekleri biliyorsanız işiniz çok daha kolay olacaktır. Ancak unutmamakta fayda var, mutlaka çiçeğinizle birlikte bir de özür dileme notu göndermelisiniz. Çünkü çiçekler yalnızca sizin hislerinizi taşıyacak olan aracılardır. Önemli olan hatanızı tekrarlamayacağınıza dair, karşınızdaki kişiyi ikna edebilmenizde gizli.

Çiçek Buketi Kime Gönderilir?

Kahkahasında hayat bulduğunuz herkese çiçek buketi gönderebilirsiniz. Gününün güzel geçmesini istediğiniz sevdiklerinizi bir buket çiçek ile uyandırıp günün kahramanı olabilirsiniz.

Sevgiliye Çiçek Buketi

Eşinize veya biricik sevgilinize romantik bir sürpriz yapmak istiyorsanız ona kırmızı gül buketi gönderebilirsiniz. Aşkı en içten anlatan çiçek olan kırmızı güller, ona olan tutkunuzun ne hiç bitmeyeceğini dile getirebilmeniz için benzersiz bir seçimdir. Her kadın, sevdiğinden gelen bir buket çiçek ile mutlu olur. Kadınları mutlu edecek bir diğer seçenek de gül buketi, bu güzel aranjman onların gözlerini kamaştıracak. Fakat bu erkeklerin de çiçeklerden hoşlanmadığı anlamına gelmez. Bilinenin aksine çiçek yalnızca kadınlara değil, erkeklere de gönderilir.

Anneye Çiçek Buketi

En taze çiçekler ile hazırlanan bir buket çiçek, annenizi dünyanın en mutlu kadını yapmaya yeter de artar bile. Kalbi sevgi dolu annelerimiz her daim ilgiyi hak eden ve bekleyen kişilerdir. Siz de bugün bir buket çiçek ile kapısını çalıp ona kocaman sarılabilirsiniz. Anneye çiçek için en güzel çiçek aranjmanlar Cicek.com'da!

Öğretmene Çiçek Buketi

Çiçek buketleri yalnızca eşe ve anneye mi gönderilir? Size her daim destek olan öğretmeninize, mutlu olmanız için elinden geleni yapan, iyi günde kötü günde yanınızda olan arkadaşlarınıza çiçek gönderebilir, onlara her şey için teşekkür edebilirsiniz. Çiçekler, en temiz duygularımızı yansıtır. En temiz duygularınızı iletmek istediğiniz herkes için bir çiçek buketi mevcuttur.

Her biri birbirinden güzel taze kesme çiçeklerle hazırlanan çiçek buketleri, Cicek.com’un rengarenk dünyasında sizler için hazırlandı. Her cebe uygun çiçek seçenekleri ile siz de sevdiklerinize mis kokulu bir sürpriz yapabilirsiniz.