Sıkça Sorulan Sorular

Mutluluk Dağıtmak İçin Buradayız!
81 ilde 350'den fazla dağıtım kanalı ile sizlere mutluluk dağıtmak için çalışıyoruz. Sizlere daha kaliteli bir hizmet sunabilmek adına 7 gün 24 saat ihtiyacınız olan her konuda yanınızdayız. Yardım talepleriniz, geri bildirimleriniz ve önerileriniz tarafımızca özenle incelenir ve memnuniyetinizin sağlanması için çalışmalarımız titizlikle sürdürülür.
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
 • Hangi saatler arası sipariş verebilirim?
  Cicek.com web sitemiz üzerinden veya 0212 988 12 06 nolu telefondan çağrı merkezimiz aracılığıyla 7 gün 24 saat 21:00'a kadar verdiğiniz siparişler aynı gün içerisinde teslim edilmektedir.
 • Siparişime ulaşım ücretleri dahil mi?
  Tüm şehirlerin şehir merkezlerine gönderilen ürünlerde teslimat için herhangi bir ücret alınmamaktadır. Şehir merkezleri dışındaki yerleşim merkezlerine gönderimlerde ekranda belirtilen fiyatlar üzerinden yol ücreti talep edilir.
 • Siparişimin teslim edildiğini nasıl öğrenebilirim?
  Sipariş işleminiz sonunda, siparişinizin takibini sağlamak adına size sipariş numarası vermekteyiz. Siparişinizin durumunu Sipariş Takibi menüsünden sipariş numaranız ile öğrenebilirsiniz. Siparişiniz teslim edildiğinde sizi e-mail ile bilgilendireceğiz. Ayrıca siparişinizi oluştururken SMS ile teslimat seçeneğini işaretlediğiniz durumda, teslimat bilgileri cep telefonunuza SMS ile bildirilecektir.
 • Alıcı adresinde yoksa?
  Yerlerinde bulunamayan alıcıların çiçekleri, evlerde komşu daireye veya apartman görevlisine,sitelerde güvenlik görevlilerine, iş yerlerinde bölüm arkadaşlarına, hastane ve otellerde ise resepsiyon görevlilerine, askeri hastanelerde ve kurumlarda nöbetçi subaylar veya erlere isim soyadı alınarak imza karşılığında teslim edilir.
 • Teslimat adresi ve/veya tarihini değiştirebilir miyim?
  Siparişiniz teslimat için yola çıkmadığı sürece değişiklik yapabilirsiniz.
 • Teslimat adresi ve/veya tarihini değiştirebilir miyim?
  Siparişlerinizi belirttiğiniz gün ve zaman dilimi içerisinde, mümkün olan en kısa sürede alıcınıza ulaştırmaktayız.
 • Kek-Kurabiye siparişi aynı gün teslim edilir mi?
  Kek-kurabiye siparişleriniz, İstanbul, Ankara, İzmir, İzmit, Bursa, Adana, Antalya, Hatay ve Kayseri illerinin merkezi lokasyonlarına aynı gün içerisinde teslim edilmektedir. Belirtilen bölgeler ve merkezi lokasyonlar dışındaki il ve ilçelere kargo ile teslimat sağlanmakta olup 1-4 iş günü içerisinde belirttiğiniz adrese teslim edilir.
 • Türkiye'nin her yerine sipariş teslimatınız mevcut mudur?
  Türkiye'nin tüm illerine gönderim yapmaktayız. Fakat anlık olarak gönderim yapılabilen iller değişkenlik gösterebilir. Göndermek istediğiniz çiçek için tarih ve saat seçtikten sonra “sipariş ver” butonuna tıklayarak sepete ekleyebiliyorsanız o ile çiçek gönderebilirsiniz demektir. "Seçmiş olduğunuz bölge için şu an gönderim yapılamamaktadır" benzeri bir uyarı ile karşılaşırsanız detaylı bilgi almak bize ulaşın sayfasındaki çağrı merkezi, e-mail kullanarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.
 • Nasıl sipariş verebilirim?
  Cicek.com web sitemiz üzerinden ya da 0212 988 12 06 no'lu telefonumuzu arayarak müşteri hizmetlerimiz aracılığı ile siparişinizi oluşturabilirsiniz.
 • Siparişimde değişiklik nasıl yapabilirim?
  Siparişinizle ilgili bilgi değişikliklerini, siparişiniz dağıtıma çıkmadan yapabilirsiniz. Siparişinizi tamamladıktan sonra sipariş bilgilerinizde değişiklik yapmak üzere gerekli değişikliği 0212 988 12 06'dan müşteri hizmetlerimiz ile iletişime geçerek yapabilirsiniz.
 • Siparişimi nasıl iptal edebilirim?
  Siparişinizin iptalini 0212 988 12 06'dan müşteri hizmetlerimiz ile görüşerek yapabilirsiniz. Bu işlemi yapabilmeniz için çiçeğinizin hazırlanmamış ve dağıtıma çıkmamış olması gereklidir.
 • Nasıl ödeme yapabilirim?

  Kredi Kartı / Banka Kartı ile Ödeme, Havale/EFT ile Ödeme, Telefonda Kredi Kartı ile Ödeme ve Paypal ile Ödeme seçeneklerimiz mevcuttur. Ödemeniz bize ulaştıktan sonra siparişiniz işleme alınacaktır.

  Mastercard veya Visa Kredi Kartınız ile 128 Bit güvenli ödeme yapabilirsiniz. Kredi Kartı ile ödemelerinizde siparişiniz hemen işleme alınır.

  Sipariş sonrası kredi kartınız ile 0212 988 12 06 no'lu telefondan bize ulaşarak Mail Order ile ödemenizi yapabilirsiniz.Ödeme sonrası siparişiniz hemen işleme alınır.

  Banka havalesi ile ödemelerinizi yapabilirsiniz. Banka hesaplarımızdan herhangi birine havale/eft yaparak Ödeme Bildirim Formunu ile bize bildirebilirsiniz. Ödemeniz hesabımıza ulaştığı anda siparişiniz işleme alınır ve e-posta ile size bilgi verilir.