Neden Gönderim Yeri Seçmeliyim?

Seçtiğiniz bölge için gönderimi uygun ürünleri listeleyeceğiz. Böylece siparişinizi daha hızlı oluşturabilirsiniz.

bölgesi için ürünler listelenmektedir.

Filtrele

Temizle
Gönderim amacı doğum günü

Doğum Günü Çiçekleri

Hayatınızdaki en özel kişilere unutulmaz bir doğum günü yaşatmak, Cicek.com kalitesi ile artık çok kolay. Birbirinden güzel doğum günü çiçekleri ile sevdiklerinize özel olduklarını hissettirin! Emin olun ki; O daha fazlasını hakediyor. 

Yaş günü kutlamalarının değişmez ikilisi pasta ve hediyenin yanına artık uzak mesafeleri kısaltan Cicek.com sayesinde bir alternatif daha ekleniyor; Doğum Günü Çiçeği. Sevdiğiniz bir insanın doğum günü için klişe hediyeliklerden daha zarif bir sürpriz arıyorsanız çiçek göndermek fikrini değerlendirmenizi öneririz. Güzel kokulu, taze çiçeklerle hazırlanmış bir çiçek sepeti veya karışık çiçek buketi ile doğum günü mutluluğunu katlamış olacaksınız. Üstelik bu zarif jest sıradan bir hediye vermekten daha fazla etki bırakacaktır. 

Cicek.com'da özel olarak doğum günü temalı hazırladığımız ürünleri şimdi online sipariş vererek güzel bir doğum günü kutlaması içeren kart notuyla birlikte istediğin gün ve saatte teslim olmasını sağlayabilirsiniz. Bunların hepsi sadece birkaç tık uzağınızda..