Filtrele
Neden Gönderim Yeri Seçmeliyim?

Seçtiğiniz bölge için gönderimi uygun ürünleri listeleyeceğiz. Böylece siparişinizi daha hızlı oluşturabilirsiniz.

bölgesi için ürünler listelenmektedir.

Fanusta Çiçek

Fanusta çiçek seçenekleri, dekoratif görünümle birlikte baharın renkli çiçeklerini evlerinize getirir. Pembe, kırmızı, mor ve beyaz renklerin ön plana çıktığı seçenekler odanızın bir köşesini çiçek bahçesine çevirir. Cam fanus içinde çiçek çeşitleri orkide, gül, papatya, gerbera ve farklı aranjmanlardan oluşur. Buketlere nazaran size hazır olarak ulaştığı için herhangi bir işlem yapmanız gerekmez. Çiçeğinizi aldığınız an istediğiniz her yere konumlandırabilirsiniz. Fanustaki güllerde 5’li ve 7’li seçenekler; papatyalarda ise renkli aranjmanlar yer alır. Aranjmanların renkli taşlar ve kurdelelerle süslenmiş alternatifleri de bulunur. Bazılarında geniş taç yapraklarıyla hoş bir görünüm sunan lilyum modellerine de rastlanır. Orkidelerde ise dört dala kadar farklı seçenekler sunulur. Teraryum çeşitleri de fanusta çiçek modelleri arasında en çok tercih edilen alternatiflerdendir. Seçenekler arasından sevdiklerinize hediye edebileceğiniz modeli kolaylıkla bulabilirsiniz.

Görsel tasarımı ile dikkatleri üzerine çeken dekoratif fanuslu çiçek çeşitlerine cicek.com ayrıcalığı ile sahip olabilirsiniz. Yaşam alanlarınızı süslemek ya da ofisinizi renklendirmek isteyenlerdensiniz özel fanuslu çiçekleri inceleyebilirsiniz. Sevdiklerinize anlamlı bir hediye vermek için de bu ürünler son derece iyi bir seçenek. Botanik uzmanlarının özenli çalışması ve tasarım ekiplerinin özel dokunuşları ile hazır hale gelen ürünler sevginizi sembolik olarak göstermenin en samimi yöntemlerinden biri. Yaşam alanlarına kolayca adapte edebilmeniz adına, çiçek türleri ve saksı modelleri çeşitlilik gösteriyor. Farklı sayıda tek bir çiçek türünden oluşan ürünleri ya da birbiri ile uyumlu renk ve görselliğe sahip aranjmanları tercih edebilirsiniz. Fanus saksıların markaları, ana materyal nitelikleri, çapları, ağırlıkları, iç ve dış süsleme aksesuarları farklılaştığından seçenekleriniz artıyor.   

Yaşam Alanlarının Havasını Değiştiren Fanusta Çiçekler

Çiçek çeşitliliği sayesinde evinize yakışacağını düşündüğünüz seçkileri kolayca bulabilirsiniz. Güller, papatya karnavalları ve Gerberalar en fazla tercih edilenler arasında ilk sıralarda yer alıyor. Cicek.com'un Lilyum, Bonsai Teraryum, Orkide, Listanyus ve Hüsnüyusuf da dahil geniş ürün listesinden dilediğinizi seçebilirsiniz. Tamamı tek bir çiçek türünden oluşan ya da farklı çiçeklerin bir aradalığını içeren kreasyonları cicek.com'da mevcut. Üstelik aynı çiçek türleri farklı renk seçeneklerine de sahip. Örneğin estetik ve zarif görünümü ile öne çıkan orkide çeşitlerinin beyaz, mor, yeşil vb. renklerde olanlarını inceleyebilirsiniz. Kendinizi veya sevdiklerinizi romantik armağanlar ile şımartmak niyetindeyseniz kırmızı, beyaz, pembe gül buketlerini tercih edebilirsiniz. Gerek görüntüsü gerekse kokusu ile cezbeden çiçekler sade ya da gösterişli bir genel imaj sunabiliyor. Çeşitliliğe etki eden bir diğer faktör ise çiçek adetleri. 12’li çiçek papatya demetleri daha sakin, yalın bir konsept yaratırken 60’lı ya da 80’li papatya aranjmanları daha çarpıcı bir görsellik sunuyor. Dikkat çekiciliği az sayıda çiçek ile elde etmek istiyorsanız yaprakları ve gövdesi daha hacimli olan modellere ağırlık verebilirsiniz.

Fanusta Çiçek Kime Gönderilir?

Cam fanus çiçek modelleri özel günlerinize uygun olan tasarımlarla satışa sunulur. Kırmızı güllerle oluşturulan aranjmanlar, Sevgililer Günü’nde sevgilinize hediye etmeniz için en uygun seçenek olabilir. Koşulsuz sevgiyi ve saflığı sembolize eden papatyalar ile süslenmiş fanus çiçekleri çeşitlerini de yıl dönümlerinde eşinize hediye edebilirsiniz. Renkli gerberalarla süslenmiş aranjmanlar şansı ve mutluluğu simgeler. Şans ve mutluluk dileklerinizi ifade etmek istediğiniz özel günlerde arkadaşlarınıza gerbera gönderebilirsiniz. Doğum gününde de yakınlarınıza gerbera hediye ederek yeni yaşının güzel geçmesini dilediğinizi gösterebilirsiniz. Söz ve nişan organizasyonları düzenleyen dostlarınız için de lilyumlarla zenginleştirimiş gerbera seçeneklerini değerlendirebilirsiniz. Zarafetin ve uyumun sembolü olan orkideler de Anneler Günü’nün en güzel çiçekleridir. Özel günlerde fanusta beyaz orkide seçeneklerinden birini satın alarak annenize ne kadar zarif olduğunu hatırlatabilirsiniz. Eşiniz için de mor orkidelerden birisini seçerek ona güzel bir jest yapabilirsiniz. Sevdikleriniz için bu çiçek seçeneklerini değerlendirmek isterseniz cicek.com’da sizler için bir araya getirilen seçeneklere göz atabilirsiniz.

Çiçek Seçimine Dair Öneriler

Çiçeklerin özel anlamları olması sizlere hem ürün tercihinde hem de sevginizi ifade edebilme noktasında büyük kolaylık sağlıyor. Seni seviyorum çiçekleri, geçmiş olsun çiçekleri, özür dileme çiçekleri, taziye çiçekleri, dekoratif çiçekler en fazla rağbet görenlerden. Örneğin sevgiliye çiçek seçimi sürecinde aşkın sembolü olan kırmızı güller öne çıkıyor. Yakınlarınıza olan pozitif hislerinizi samimiyetin göstergesi sarı güllerle gösterebilir, karakterini takdir ettiğiniz dostunuza gururu temsil eden orkideleri ya da iyimserliğin yansıması Gerbera aranjmanlarını hediye edebilirsiniz. Rengi, kokusu ve dokusu ile ilginizi çeken ürünleri anlamlardan bağımsız olarak dekoratif amaçlı da satın alabilirsiniz. Fanus çiçekler özel davetlerde mekanları renklendirmek, ofislere ve evlere daha keyifli bir hava katmak anlamında doğal bir dekorasyon ögesi görevi de görüyor. Cicek.com sizin ya da yakınlarınızın zevkine hitap eden özel fanusta çiçek aranjmanlarına hızlı ve güvenli biçimde sahip olmanızı sağlıyor.

Fanusta Çiçek Nasıl Bakılır?

  • Fanusta bitki çeşitleri doğru şartlarda bakılırsa uzun ömürlü olur. Tazeliklerini koruması için iki veya üç günde bir suyunu yenilemek yeterlidir. Ancak gerberalar susuzluğa ve zararlı organizmalara son derece duyarlıdır. Bu sebeple gerberaların suyunun günlük olarak değiştirilmesi faydalı olabilir.
  • Çiçeklerinizin suyu maksimum düzeyde emmesi için suyunu değiştireceğiniz zaman saplarını 45 derecelik açıyla kesin. Bu şekilde çiçeklerinizin saplarının daha sağlıklı olmasını sağlayabilirsiniz.
  • Çiçeklerinizin saplarını akan suyun altında kesmeye özen gösterin. Akan su çiçeğinizi hem taze tutar hem de gövdeyi hava alma riskine karşı korur.
  • Fanusta çiçek bakımındaki en önemli unsurlardan birisi, fanusun içine düşen yaprakların ve solan çiçeklerin temizlenmesidir. Solan yapraklardan arındırılan çiçeklerin olduğu su daha temiz kalır.
  • İçinde dekoratif objeler yer alan fanus modellerinde çiçeklerinizin suyunu değiştirirken objeleri de sudan geçirin.
  • Cam fanusun içinde çiçek seçeneklerinin suyunun içine birkaç damla çamaşır suyu ve yarım çay kaşığı şeker koyarak, çiçeklerin canlı kalmasına yardımcı olabilirsiniz. Bu işlemi suyu her yenilediğinizde yapabilirsiniz.
  • Çiçeğinizin suyunu değiştirirken kireçli su kullanmamaya özen gösterin. Sudaki kireç çiçeklerinize zarar verebilir.
  • Su değişiminde kullandığınız suyun oda sıcaklığında olmasına dikkat edin. Soğuk su, çiçeğinizin yapraklarını dökmesine neden olabilir.
  • Cam fanus çiçek modellerinin yapraklarına her gün bir sprey şişesinin yardımıyla su püskürterek, ihtiyaç duyduğu nemi almasını sağlayabilirsiniz.
  • Fanusta çiçek modelleri arasından toprağıyla birlikte satışa sunulan orkidelerden birini satın aldıysanız haftada bir kere toprağın içine buz küpü yerleştirerek çiçeğinizi sulayabilirsiniz. Bununla birlikte odanızın nem oranına dikkat ederek orkidenizin sağlıklı olmasına yardımcı olabilirsiniz.

Fanusta Çiçek Aksesuarları

Çiçeklerin içerisinde yer aldığı fanuslar çeşitli aksesuarlar ile harmanlanıyor. İçerisinde özel taş, çimen, toprak, dal, istiridye kabuğu olan cam fanusların dış alanında kurdele ve fiyonk gibi ek aksesuarlar yer alabiliyor. İç alanda ve fanus dışında bulunan süsler aranjmanların renkleriyle ve diğer nitelikleriyle de son derece uyumlu. Fanus tabanı süsleri ile çiçekler kontrast ya da ton uyumu sergiliyor. Zıt renklerin birlikteliğini ilgi çekici buluyorsanız açık renkli çiçeklerin koyu renkli taşlarla harmanlandığı fanus çiçekleri değerlendirebilirsiniz. Önceliği ton uyumu olanlar içinse beyaz-krem, sarı-yeşil ve pembe-kırmızı türevi renklerin birlikteliği ön plana çıkıyor. Aynı aksesuarların farklı renk seçeneklerine sahip olması sayesinde zevkinizi ideal biçimde dışa vuracağınız ürünleri satın almanız kolaylaşıyor. Cicek.com fanus çiçek tasarımları arasından seçiminizi kolaylıkla yapabilirsiniz.