Filtrele
Neden Gönderim Yeri Seçmeliyim?

Seçtiğiniz bölge için gönderimi uygun ürünleri listeleyeceğiz. Böylece siparişinizi daha hızlı oluşturabilirsiniz.

bölgesi için ürünler listelenmektedir.

Fanusta Çiçek

Görsel tasarımı ile dikkatleri üzerine çeken dekoratif fanuslu çiçek çeşitlerine cicek.com ayrıcalığı ile sahip olabilirsiniz. Yaşam alanlarınızı süslemek ya da ofisinizi renklendirmek isteyenlerdensiniz özel fanuslu çiçekleri inceleyebilirsiniz. Sevdiklerinize anlamlı bir hediye vermek için de bu ürünler son derece iyi bir seçenek. Botanik uzmanlarının özenli çalışması ve tasarım ekiplerinin özel dokunuşları ile hazır hale gelen ürünler sevginizi sembolik olarak göstermenin en samimi yöntemlerinden biri. Yaşam alanlarına kolayca adapte edebilmeniz adına, çiçek türleri ve saksı modelleri çeşitlilik gösteriyor. Farklı sayıda tek bir çiçek türünden oluşan ürünleri ya da birbiri ile uyumlu renk ve görselliğe sahip aranjmanları tercih edebilirsiniz. Fanus saksıların markaları, ana materyal nitelikleri, çapları, ağırlıkları, iç ve dış süsleme aksesuarları farklılaştığından seçenekleriniz artıyor.   

Yaşam Alanlarının Havasını Değiştiren Fanusta Çiçekler

Çiçek çeşitliliği sayesinde evinize yakışacağını düşündüğünüz seçkileri kolayca bulabilirsiniz. Güller, papatya karnavalları ve Gerberalar en fazla tercih edilenler arasında ilk sıralarda yer alıyor. Cicek.com'un Lilyum, Bonsai Teraryum, Orkide, Listanyus ve Hüsnüyusuf da dahil geniş ürün listesinden dilediğinizi seçebilirsiniz. Tamamı tek bir çiçek türünden oluşan ya da farklı çiçeklerin bir aradalığını içeren kreasyonları cicek.com'da mevcut. Üstelik aynı çiçek türleri farklı renk seçeneklerine de sahip. Örneğin estetik ve zarif görünümü ile öne çıkan orkide çeşitlerinin beyaz, mor, yeşil vb. renklerde olanlarını inceleyebilirsiniz. Kendinizi veya sevdiklerinizi romantik armağanlar ile şımartmak niyetindeyseniz kırmızı, beyaz, pembe gül buketlerini tercih edebilirsiniz. Gerek görüntüsü gerekse kokusu ile cezbeden çiçekler sade ya da gösterişli bir genel imaj sunabiliyor. Çeşitliliğe etki eden bir diğer faktör ise çiçek adetleri. 12’li çiçek papatya demetleri daha sakin, yalın bir konsept yaratırken 60’lı ya da 80’li papatya aranjmanları daha çarpıcı bir görsellik sunuyor. Dikkat çekiciliği az sayıda çiçek ile elde etmek istiyorsanız yaprakları ve gövdesi daha hacimli olan modellere ağırlık verebilirsiniz.

Çiçek Seçimine Dair Öneriler

Çiçeklerin özel anlamları olması sizlere hem ürün tercihinde hem de sevginizi ifade edebilme noktasında büyük kolaylık sağlıyor. Seni seviyorum çiçekleri, geçmiş olsun çiçekleri, özür dileme çiçekleri, taziye çiçekleri, dekoratif çiçekler en fazla rağbet görenlerden. Örneğin sevgiliye çiçek seçimi sürecinde aşkın sembolü olan kırmızı güller öne çıkıyor. Yakınlarınıza olan pozitif hislerinizi samimiyetin göstergesi sarı güllerle gösterebilir, karakterini takdir ettiğiniz dostunuza gururu temsil eden orkideleri ya da iyimserliğin yansıması Gerbera aranjmanlarını hediye edebilirsiniz. Rengi, kokusu ve dokusu ile ilginizi çeken ürünleri anlamlardan bağımsız olarak dekoratif amaçlı da satın alabilirsiniz. Fanus çiçekler özel davetlerde mekanları renklendirmek, ofislere ve evlere daha keyifli bir hava katmak anlamında doğal bir dekorasyon ögesi görevi de görüyor. Cicek.com sizin ya da yakınlarınızın zevkine hitap eden özel aranjmanlara hızlı ve güvenli biçimde sahip olmanızı sağlıyor.

Fanusta Çiçek Aksesuarları

Çiçeklerin içerisinde yer aldığı fanuslar çeşitli aksesuarlar ile harmanlanıyor. İçerisinde özel taş, çimen, toprak, dal, istiridye kabuğu olan cam fanusların dış alanında kurdele ve fiyonk gibi ek aksesuarlar yer alabiliyor. İç alanda ve fanus dışında bulunan süsler aranjmanların renkleriyle ve diğer nitelikleriyle de son derece uyumlu. Fanus tabanı süsleri ile çiçekler kontrast ya da ton uyumu sergiliyor. Zıt renklerin birlikteliğini ilgi çekici buluyorsanız açık renkli çiçeklerin koyu renkli taşlarla harmanlandığı fanus çiçekleri değerlendirebilirsiniz. Önceliği ton uyumu olanlar içinse beyaz-krem, sarı-yeşil ve pembe-kırmızı türevi renklerin birlikteliği ön plana çıkıyor. Aynı aksesuarların farklı renk seçeneklerine sahip olması sayesinde zevkinizi ideal biçimde dışa vuracağınız ürünleri satın almanız kolaylaşıyor. Cicek.com fanus çiçek tasarımları arasından seçiminizi kolaylıkla yapabilirsiniz.