Filtrele
Neden Gönderim Yeri Seçmeliyim?

Seçtiğiniz bölge için gönderimi uygun ürünleri listeleyeceğiz. Böylece siparişinizi daha hızlı oluşturabilirsiniz.

bölgesi için ürünler listelenmektedir.

Geçmiş Olsun Çiçekleri

Çiçeklerin bilimsel olarak iyileştirici etkisi bilinen bir gerçek. Birçok ilaçta birçok bitki kullanılmakta. Ancak çiçeklerin hastalara tek iyileştirici etkisi bu değil. Aynı zamanda psikolojik olarak da iyileştirmede neredeyse ilaçlar kadar etkili. Kaldi ki hastalık zamanlarında atlatmak için psikolojinin etkisini inkar etmek de olmaz.

Geçmiş olsun hediyeleri, rahatsızlıklarında keyifleri kaçan yakınlarınızı mutlu edecek ve de onların iyileşmeleri için gereken motivasyonu sağlayacaktır. Sevdiklerinizin iyi günde kötü günde yanlarında olduğunuzu bilmesini istiyorsanız ve hastalıkları yenmenin en etkili ilacı olan gülümseme ile onlara şifa olmak istiyorsanız Cicek.com’un Geçmiş Olsun Çiçeği kategorisi tam da size göre.

Geçmiş Olsun Çiçeği Nasıl Olmalı?

#1 Eğer çiçeği gönderdiğiniz kişinin alerjik reaksiyonları varsa buna dikkat ederek, az polenli çiçekler göndermelisiniz. Aynı şekilde daha az kokulu olan çiçekler de tercih edilebilir.

#2 Bazı hastaneler özellikle çiçek kabulü konusunda sıkı kurallar uygularlar. Çiçek göndereceğiniz kişinin hastanede ne kadar süre ile kalacağını öğrenip çiçeği evine göndermeniz daha garanti bir yol olabilir. Tabii bu durum hastaneye ve yakınınızın kaldığı bölüme göre değişebilir. O yüzden öncesinde hastaneyi arayıp daha sonra çiçek siparişi vermeniz sıkıntı yaşamamanız için önerilendir.

#3 Hasta yakınlarınız için çiçekleri eve gönderiyorsanız dilediğiniz bir çiçeği seçmeniz sorun teşkil etmeyecektir ancak hastaneye gönderiyorsanız dikkat etmeniz gereken bazı noktalar var. Çok kokulu olan çiçekler hastane ortamı için uygun değilidir. Bu sebeple çok önerilmez.

#4 Kendinden vazolu buketler veya saksıda bitkiler, çiçeğin muhafaza edilmesini kolaylaştıracaktır. Bu sebeple hastane ortamlarına buketlere nazaran daha uygundur. Özellikle kendi özel vazosunda veya sepet içerisinde tasarlanan çiçekler hastaneye çiçek göndermek isteyenlerin tercih edebilecekleri seçeneklerdir. Bu şekilde muhafaza edilmesi de akabinde taşınması da oldukça kolay olacaktır.

Hastaya Hangi Çiçekler Gönderilebilir?

Çiçekler sevdiklerinize iletmek istediğiniz geçmiş olsun dilekleri için en etkili yoldur. Rengarenk güller, lilyumlar, papatyalar, rengarenk gerberalar, karanfiller ya da saksı çiçeklerinden beyaz veya mor orkideler, spathiphyllum, antoryum, guzmania, dracena massengena ve dieffenbachia gibi çiçekleri tereddüt etmeden gönderebileceğiniz gibi çiçek sepeti aranjmanlarından da seçebilirsiniz. Bu aranjmanlarda renk renk çiçekler bir arada özel olarak tasarlanırlar.

Geçmiş Olsun Çiçeği Seçerken Renklere Dikkat Edin.

Geçmiş olsun demek için çiçek seçerken renklerin enerjisinden de faydalanabilirsiniz. Beyaz renk gibi beyaz renkli çiçekler de vücuttaki negatif enerjisi alır ve zihnen temizliği sağlar. Beyaz çiçekler için doğal bir ağrı kesicidir diyebiliriz. Kırmızı renkli çiçekler bağışıklık sistemini harekete geçirirken sarı renkli çiçekler de sinir sistemine iyi gelir.

Geçmiş Olsun Mesajınızı Unutmayın

Sevdiklerinize göndereceğiniz çiçeğe karar verdiniz sırada çiçek ile birlikte göndereceğiniz

geçmiş olsun çiçek mesajı var.

Güzeller güzeli çiçeğinize bir de tamamlayıcı mesaj ekleyip sevdiklerinize desteğinizi gönderebilirsiniz artık. Geçmiş olsun mesajlarında daha çok geçirilen rahatsızlık anılmaz. Onun yerine duyulan üzüntü ve iyileşmeye dair olan umut yer alır. İyileştikten sonra yapılacak güzel şeylerden bahsedilir.

Siz de sevdiklerinize bu zor zamanlarda duygusal olarak destek olabilir, mutluluk ile iyileşmesine vesile olabilirsiniz. Unutmayın, hastalıkların üstesinden gelmenin en büyük ilacı pozitif olmaktır. Cicek.com’un birbirinden güzel Geçmiş Olsun Çiçekleri çok özel fiyatlarla sizler için hazırlandı.