Filtrele
Neden Gönderim Yeri Seçmeliyim?

Seçtiğiniz bölge için gönderimi uygun ürünleri listeleyeceğiz. Böylece siparişinizi daha hızlı oluşturabilirsiniz.

bölgesi için ürünler listelenmektedir.

Gül Buketi

Hediye konusunda en sık tercih edilen seçeneklerden olan güller, farklı aranjmanlar ile kullanıcılarının beğenisine sunulur. Gül buketi de sıklıkla tercih edilen ürünler arasında yer alır. Farklı sayılarda ve renklerde hazırlanan gül buket aranjmanları sayesinde ihtiyacınıza uygun olan seçeneği kolayca bulabilirsiniz. Buketlerin ve kurdelelerin tasarımları ve renkleri hediye seçiminde fark yaratan etkenler arasında bulunur. Şık sunumunun yanı sıra birbirinden farklı seçenekleriyle her kullanıcının istediğini karşılar. Geniş ürün yelpazesinin olması, gül buketi çeşitlerinin yoğun ilgi görmesine neden olur. Buketten çıkarılıp vazoya konulan güllerin canlılık sürelerinin daha fazla olması da uzun süre kullanım avantajı sağlar.

Kucak dolusu bir buket çiçeğin mutlu edemeyeceği insan yoktur. Siz de bu güvence ile sevdiklerinize birbirinden çarpıcı gül buketleri sunmak isterseniz Çiçek.com'un en özel aranjmanlarını tercih edebilirsiniz. Türkiye'nin neresinde olursanız olun en taze ve en dolgun güllere kolayca ulaşabilir ve Çiçek.com'un özel fiyatları ile dilediğiniz gül buketini hemen sipariş verebilirsiniz.

Gül Buket Aranjmanları

Gül buketleri birçok farklı aranjman seçeneğiyle kullanıcıların beklentilerini karşılar. Gösterilen yoğun ilgiyle birlikte pek çok farklı tarz ve tasarımlar yer alır. Bunun sonucunda birbirinden şık gül buket aranjmanları ortaya çıkar. Aranjmanlara göz atarak kullanımınız için ideal olan çeşitlerine rahatça ulaşabilirsiniz. Gül buketi seçerken; sayısı, rengi, kurdelesi ve tasarımı gibi birçok kriter dikkate alınır. Bazı kullanıcılar tek renk buketleri tercih ederken, bazı kullanıcılar ise birden fazla renkteki güllerden oluşan buketlere yönelir. Ayrıca gül buketinin kime ve ne için hediye edileceği renk seçiminde belirleyici bir rol oynar. Sıcağı seven güller iç mekanlar için daha elverişli olur. Yazları çiçek açan ve kışları yaprak dökerek dinlenme sürecine giren güller, kendilerine özgü hoş kokularıyla bulundukları ortamın hava kalitesini yükseltir.

Her Alanda Hediye Edebileceğiniz Gül Buketi Çeşitleri

Sevgiliye, arkadaşa, aileye, yöneticiye ve daha pek çok kişi ve amaç için oldukça ideal bir hediye olan gül buketleri kullanıcıların her türlü durumda yardımına koşar. Şık bir hediye olmasının yanında samimi bir hediye de olan gül buketleri, eklenen notlarla farklı anlamlar taşıyabilir. ÜZerine eklediğiniz mesajlar sayesinde hediyenin anlamı daha fazla ön plana çıkar. Çok kullanışlı bir hediye olduğu için, cicek.com sayesinde birbirinden farklı gül buketi çeşitleri bulabilirsiniz. Bu sayede gül buketi hediye etmek istediğiniz kişi için en beğendiğiniz çeşitleri inceleyebilir ve tam ihtiyacınız olan seçeneği bulabilirsiniz. Hediye seçimi yaparken, güllerin renklerine ve buket çeşitlerine dikkat ederek istediğiniz anlamı taşımasını sağlayabilirsiniz. Örneğin; sevgiliye özel olacaksa, aşk ve tutkuyu simgeleyen kırmızı gül buketi tercih etmeniz faydalı olur. Bununla birlikte beyaz gül buketi saf ve temiz bir aşkı temsil ettiğinden kullanıcıların yoğun ilgisini gören çeşitler arasında yer alır. Gül buketlerinin birçok farklı çeşite sahip olması sayesinde gül buketi fiyatları da her bütçeye uygun olarak şekillenir. Kullanıcılar istedikleri seçenekleri sevdiklerine rahat bir şekilde hediye edebilir. Her zaman en taze çiçekleri kullanan cicek.com, avantajlı fiyat seçenekleriyle yanınızda olur.

En Saf Hislerin Temsilcisi Beyaz ve Kırmızı Gül Buketleri

Beyaz renk, en temiz duyguların ve masumiyetin temsilcisi olarak tanınır. Beyaz güller ise el değmemiş bir güzelliği andırır ve en kalbi, en içten duygularınızı dile getirmenize yardımcı olur. Aşıkların sıkça tercih ettiği beyaz gülleri arkadaşlarınıza ya da aile üyelerinize hediye etmek için de tercih edebilirsiniz. Özellikle anneler gününde ya da annenizin doğum gününde beyaz güller ile duygu dolu ve tertemiz bir buket sipariş verebilirsiniz. Çiçek.com bu narin çiçekler için birçok farklı aranjman sunuyor. Hayatınızdaki en özel kişi için tasarlanan Ruh Eşime aranjmanı zengin içeriğiyle dikkat çekiyor. 100 adet beyaz gül içeren aranjman sonsuz sevginizi çiçekler ile anlatmak için oldukça ideal. Beyaz süsler ve cipso çiçekleri ile tamamlanan beyaz güller sayesinde çarpıcı bir gül buketine sahip olabilirsiniz. Beyaz Kumsal aranjmanı ise arkadaşlarınız ve aile üyeleriniz için seçebileceğiniz zarif bir seçenek olarak Çiçek.com'daki yerini alıyor. Çiçek.com'un gül buketi aranjmanlarını inceleyerek çok daha fazla seçenek de bulmanız mümkün.

Birine karşı büyük bir aşk besliyor ama bir türlü açılamıyorsanız kırmız gül buketleri ile kendinizi ifade edebilir ve en az aşkınız kadar çarpıcı bir hediye sunabilirsiniz. Süsleme yeşillikleri ve şık paketleme kağıtları ile hazırlanan kırmızı gül arasından dilediğinizi seçebilir ve her tercihiniz ile bambaşka bir etki yaratabilirsiniz. Aradığınız gül buketi zengin bir içeriğe sahip olsun ve daha ilk bakışta kalpleri ısıtsın isterseniz Çiçek.com'un özenle hazırladığı Sihirli Güller, Dolu Dolu Aşk ve Biricik Sevgilime aranjmanları tam da size göre. Biricik Sevgilime aranjmanı sayesinde 100 kırmızı güle, Dolu Dolu Aşk aranjmanı ile 50 adet kırmızı güle ve Sihirli Güller aranjmanı ile 60 adet kırmızı güle sahip olabilirsiniz. Minimal bir tarzınız varsa ya da zarif bir gül buketi sunmak isterseniz Büyük Aşk tasarımından da faydalanabilirsiniz. Büyük Aşk aranjmanı 3 adet kırmızı gül içeriyor ve güller özel şeffaf kutusu içinde gönderiliyor. Tasarım en az güller kadar dikkat çekici olan kırmızı kurdele ile tamamlanıyor ve ortaya son derece romantik bir aranjman çıkıyor. Çiçek.com sayesinde daha fazla seçeneğe ulaşabilir ve en ekonomik fiyatlar ile hemen sipariş verebilirsiniz.

Buket Güllerin Bakımında Dikkat Edilmesi Gerekenler

Çiçeklerin istenilen görünümlerini koruması ve uzun süre dayanabilmesi için gerekli bakımların yapılması gerekir. Buket gül, genel olarak vazoya aktarıldığı için, bakımı saksıda olan bitkilere göre daha basit ve pratik olur. Bu noktada güllerin boyutu ve sayısına uygun vazo seçimine özen göstermek doğru olur. Gül buketleri için öncelikle uygun vazo seçmeniz gerekir. Ardından gülleri buketten çıkarıp, saplarını 1 cm civarında kısaltmanız gerekir. Bu sayede çiçeklerin daha sağlıklı olmasını sağlarsınız. Daha sonra güller çok sık olmayacak şekilde belirli aralıklarla vazoya yerleştirilir. Gülleri vazoya yerleştirirken her birinin suyla temas etmesi, dikkat edilmesi gereken konular arasında yer alır. Güllerin saplarına 2-3 günde bir kısaltma işlemi uygulayarak bitkilerin canlılıklarını koruması sağlayabilirsiniz. Doğru ışık, her bitkide olduğu gibi vazodaki gülleriniz içinde son derece önemlidir. Ayrıca güllerin arasında solanlar varsa, vazodan çıkarmanız gerekir. Bu sayede diğer güller solan gülden zarar görmeyerek sağlığını korumayı sürdürür.

Pozitif Enerjiler İçeren Gül Buketleri

Güller genellikle beyaz ve kırmızı renkleri ile ünlü olsa da turuncu, mavi ve sarı renkleriyle de çokça tercih edilir. Bu sıra dışı renkler farklı bir çiçek sunmak isteyenlerin de ilk tercihi oluyor. Çiçek.com turuncu rengin sıcacık enerjisini güller ile buluşturuyor ve size Rüya Buketi isimli aranjmanı hazırlıyor. 43 adet turuncu çardak gülü içeren Rüya Buketi adeta masallar diyarından çıkmış kadar büyüleyici bir etki yaratıyor. Sevdiklerinizin morale ihtiyacı olduğunda ya da günlerini güzelleştirmek ve yüzlerinde bir gülümseme oluşturmak istediğinizde turuncu güllerin pozitif enerjisinden faydalanabilirsiniz. Çiçek.com Türkiye'nin en iyi çiçekçileri ile işbirliği yaparak size taze gülleri sunmaya çalışıyor. Dilediğiniz zaman dilediğiniz yerden Çiçek.com'a ulaşarak bu özel çiçeklere kolayca sahip olabilir ve sevdiklerinizin kalbini kazanabilirsiniz. Çiçek.com'un ekonomik fiyatlarından ve hızlı dağıtım sürecinden faydalanmak için hemen sipariş verebilirsiniz.