Filtrele
Neden Gönderim Yeri Seçmeliyim?

Seçtiğiniz bölge için gönderimi uygun ürünleri listeleyeceğiz. Böylece siparişinizi daha hızlı oluşturabilirsiniz.

bölgesi için ürünler listelenmektedir.

Gül Buketi

Kucak dolusu bir buket çiçeğin mutlu edemeyeceği insan yoktur. Siz de bu güvence ile sevdiklerinize birbirinden çarpıcı gül buketleri sunmak isterseniz Çiçek.com'un en özel aranjmanlarını tercih edebilirsiniz. Türkiye'nin neresinde olursanız olun en taze ve en dolgun güllere kolayca ulaşabilir ve Çiçek.com'un özel fiyatları ile dilediğiniz gül buketini hemen sipariş verebilirsiniz.

En Saf Hislerin Temsilcisi Beyaz Gül Buketleri

Beyaz renk, en temiz duyguların ve masumiyetin temsilcisi olarak tanınır. Beyaz güller ise el değmemiş bir güzelliği andırır ve en kalbi, en içten duygularınızı dile getirmenize yardımcı olur. Aşıkların sıkça tercih ettiği beyaz gülleri arkadaşlarınıza ya da aile üyelerinize hediye etmek için de tercih edebilirsiniz. Özellikle anneler gününde ya da annenizin doğum gününde beyaz güller ile duygu dolu ve tertemiz bir buket sipariş verebilirsiniz. Çiçek.com bu narin çiçekler için birçok farklı aranjman sunuyor. Hayatınızdaki en özel kişi için tasarlanan Ruh Eşime aranjmanı zengin içeriğiyle dikkat çekiyor. 100 adet beyaz gül içeren aranjman sonsuz sevginizi çiçekler ile anlatmak için oldukça ideal. Beyaz süsler ve cipso çiçekleri ile tamamlanan beyaz güller sayesinde çarpıcı bir gül buketine sahip olabilirsiniz. Beyaz Kumsal aranjmanı ise arkadaşlarınız ve aile üyeleriniz için seçebileceğiniz zarif bir seçenek olarak Çiçek.com'daki yerini alıyor. Çiçek.com'un gül buketi aranjmanlarını inceleyerek çok daha fazla seçenek de bulmanız mümkün.

Tutku Dolu Hisler İçin Kırmızı Gül Buketleri

Birine karşı büyük bir aşk besliyor ama bir türlü açılamıyorsanız kırmız gül buketleri ile kendinizi ifade edebilir ve en az aşkınız kadar çarpıcı bir hediye sunabilirsiniz. Süsleme yeşillikleri ve şık paketleme kağıtları ile hazırlanan kırmızı gül arasından dilediğinizi seçebilir ve her tercihiniz ile bambaşka bir etki yaratabilirsiniz. Aradığınız gül buketi zengin bir içeriğe sahip olsun ve daha ilk bakışta kalpleri ısıtsın isterseniz Çiçek.com'un özenle hazırladığı Sihirli Güller, Dolu Dolu Aşk ve Biricik Sevgilime aranjmanları tam da size göre. Biricik Sevgilime aranjmanı sayesinde 100 kırmızı güle, Dolu Dolu Aşk aranjmanı ile 50 adet kırmızı güle ve Sihirli Güller aranjmanı ile 60 adet kırmızı güle sahip olabilirsiniz. Minimal bir tarzınız varsa ya da zarif bir gül buketi sunmak isterseniz Büyük Aşk tasarımından da faydalanabilirsiniz. Büyük Aşk aranjmanı 3 adet kırmızı gül içeriyor ve güller özel şeffaf kutusu içinde gönderiliyor. Tasarım en az güller kadar dikkat çekici olan kırmızı kurdele ile tamamlanıyor ve ortaya son derece romantik bir aranjman çıkıyor. Çiçek.com sayesinde daha fazla seçeneğe ulaşabilir ve en ekonomik fiyatlar ile hemen sipariş verebilirsiniz.

Pozitif Enerjiler İçeren Gül Buketleri

Güller genellikle beyaz ve kırmızı renkleri ile ünlü olsa da turuncu, mavi ve sarı renkleriyle de çokça tercih edilir. Bu sıra dışı renkler farklı bir çiçek sunmak isteyenlerin de ilk tercihi oluyor. Çiçek.com turuncu rengin sıcacık enerjisini güller ile buluşturuyor ve size Rüya Buketi isimli aranjmanı hazırlıyor. 43 adet turuncu çardak gülü içeren Rüya Buketi adeta masallar diyarından çıkmış kadar büyüleyici bir etki yaratıyor. Sevdiklerinizin morale ihtiyacı olduğunda ya da günlerini güzelleştirmek ve yüzlerinde bir gülümseme oluşturmak istediğinizde turuncu güllerin pozitif enerjisinden faydalanabilirsiniz. Çiçek.com Türkiye'nin en iyi çiçekçileri ile işbirliği yaparak size taze gülleri sunmaya çalışıyor. Dilediğiniz zaman dilediğiniz yerden Çiçek.com'a ulaşarak bu özel çiçeklere kolayca sahip olabilir ve sevdiklerinizin kalbini kazanabilirsiniz. Çiçek.com'un ekonomik fiyatlarından ve hızlı dağıtım sürecinden faydalanmak için hemen sipariş verebilirsiniz.