Filtrele
Neden Gönderim Yeri Seçmeliyim?

Seçtiğiniz bölge için gönderimi uygun ürünleri listeleyeceğiz. Böylece siparişinizi daha hızlı oluşturabilirsiniz.

bölgesi için ürünler listelenmektedir.

Gül Buketi

Tüm çiçekler anlamları ve görünüşleri itibariyle oldukça güzel olsa da gülün yeri herkes için bir başkadır. Hem görüntüsü hem renkleri hem de büyüleyici kokularıyla güller tüm zamanların en çok sevilen ve en çok tercih edilen çiçekleridir. Her bir renginin farklı anlamlar taşıdığı bu özel çiçekten hazırlanan gül buketleri ise gören herkesi kendine hayran bırakırken aynı zamanda büyüleyici bir hediye olarak öne çıkmaktadır. Özenle hazırlanan gül buketlerini ister sevdiklerinize hediye ederek onları dünyanın en mutlu insanları yapabilir, isterseniz de kendinizi mutlu etmek adına yaşam alanlarınızın havasını değiştirecek gül buketlerinin gücünden faydalanabilirsiniz.

En çok tercih edilen çiçek türleri arasında tartışmasız bir numara olan güllerden oluşan gül buketlerini Türkiye’nin en iyi çiçek sitesi Cicek.com’un Gül Buketi kategorisinde en uygun fiyatlarla sipariş edebilirsiniz.

Gül Buketi Hediye Etmenin Anlamı

Gül; mitolojiden sanata hayatın pek çok alanında kendine yer edinen muhteşem bir çiçek türüdür. Kleopatra ve Afrodit’in en sevdiği çiçek olan gül, kelimelerin anlatmaya yetmediği bazı hisler ve durumlarda her zaman olması gerekeni en güzel şekilde anlatır. Herhangi bir günde veya özel bir anı daha da anlamlandırmak gerektiğinde ortaya çıkan bir gül buketi, o an tüm hissedilenlere tercüman olurken aynı zamanda muhteşem anılar kumbarasına koyabileceğiniz harika bir hediye olacaktır. Tazeliğini her zaman koruyan ve asla unutulmayan bu anıları eşsiz bir gül buketi sürpriziyle taçlandırarak sevdiğinizin yüzünde kocaman bir gülümsemeye neden olabilirsiniz. Eşsiz anların mutluluk tamamlayıcısı özel gül buketlerinin içerisinde yer alan güllerin her rengi farklı bir anlam taşıyacağından bu duruma dikkat etmelisiniz.

Kırmızı Gül Buketi 

Kırmızı gül; tutkunun, aşkın, mutluluğun ve en büyük hislerin dışa vurulmasının sembolüdür. “Seni seviyorum” cümlesindeki tılsımı keşfeden herkesin en çok tercih ettiği, aşkın çiçeklerdeki tezahürü olan kırmızı güllerden oluşan gül buketi hediyesi ile sizin için özel olan o kişiye hem romantik hem de düşüncelerinizi anlatan bir hediye verebilirsiniz.

Beyaz Gül Buketi

Güzelliğin, masumiyetin ve saflığın en güzel simgesi olan beyaz güllerden oluşan bir gül buketi hissettiklerinizi en güzel şekilde anlatmanın ötesinde son derece düşünceli ve hoş bir hediye olacaktır. Masumluğun sembolü olan beyaz gülleri saf sevgiyi anlatmanın dışında düğün, nişan gibi özel günlerde de sevdiklerinize hediye edebilir; gelin buketi veya damat çiçeği olarak da tercih edebilir ya da gül buketi isteme çiçeği olarak değerlendirebilirsiniz.

Pembe Gül Buketi

Kırmızı güllerin tutkulu halini biraz daha yumuşak ve naif bir şekilde anlatan pembe güllerden oluşan gül buketleri; hayranlık duyduğunuz sevdiklerinizi takdir etmek ve onları ne kadar başarılı bulduğunuzu anlatmak istediğinizde iş arkadaşlarınız, dostlarınız ve aile dostlarınız için hoş bir hediye seçimi olarak öne çıkar.

Turuncu Gül Buketi

Sevgi, heyecanı yanında getirir ve onu büyüterek tutku dolu anların yaşanmasına vesile olur. Heyecanı tutkuyu ve karşınızdaki kişiye olan ilginizi anlatmak istediğiniz turuncu güllerden oluşan gül buketleri en doğru seçim olacaktır. Duygularınızı anlatmak için bir çiçek arıyorsanız turuncu güllerden oluşan muhteşem gül buketleri Cicek.com’da sizleri bekliyor.

Sarı Gül Buketi

Sevdiğiniz ve her zaman sizinle olan dostlarınız, arkadaşlarına hoş bir sürpriz yapmak için tercih edebileceğiniz sarı güllerden oluşan gül buketleri romantik bir anlam barındırmadığından sıkça tercih edilmektedir. Sevdiklerinize şans dilemek veya onlara her zaman sizin yanınızda oldukları için teşekkür etmek istediğinizde sarı gül buketlerini tercih edebilirsiniz.

Gül Buketi Nasıl Kurutulur?

Sizin için oldukça özel olan ve her zaman taze görmek istediğiniz gül buketleri ne yazık ki her şey gibi zamana yenik düşecektir. Zamanla solup gitmesi sizi oldukça üzecek olsa da aslında bu durumun da üstesinden gelecek yöntemler mevcut; gül buketi kurutmak. Çiçeklerinizi kurutarak uzun yılar boyunca sizinle kalmasını sağlayabilirsiniz. Tabii ki bunun için farklı yöntemler buluyor; hava ile çiçek kurutma, presleyerek çiçek kurutma, gliselin ile çiçek kurutma, kumda çiçek kurutma, borax ile çiçek kurutma, silisyum ile çiçek kurutma ve mikrodalga ile çiçek kurutma başlıklarıyla açıklayabileceğimiz bu yöntemleri nasıl yapacağınızı merak ediyorsanız Çiçek Nasıl Kurutulur? (Çiçek Kurutma Yöntemleri) blog yazımızdan detaylı bir şekilde öğrenebilirsiniz.  

Birbirinden güzel renkteki güllerden oluşan gül buketlerinden sizin için ideal olan renkteki gülü seçtikten sonra Cicek.com tarafından özenle hazırlanan gül buketleri arasından da bir seçim yapmalısınız. Göndereceğiniz gül buketindeki gül sayısına dikkat ederek, farklı renklerde güllerin bir arada sunulduğu aranjmanlar, birbirini tamamlayan renkler ve kokulardan oluşan gül buketleri arasından sevdiklerinizi en çok sevindirecek ürünü seçerek yüzlerinde kocaman bir gülümse oluşturabilirsiniz.

Özel günlerde ya da sadece içinizden geldiği için sevdiklerinizi gül buketleriyle mutlu etmek için Cicek.com gül buketi sayfasında yer alan seçeneklerden siparişinizi güvenle oluşturabilir, hızlı gönderim ve uygun gül buketi fiyatları avantajlarından faydalanarak harika bir sürpriz yapabilirsiniz.