Filtrele
Neden Gönderim Yeri Seçmeliyim?

Seçtiğiniz bölge için gönderimi uygun ürünleri listeleyeceğiz. Böylece siparişinizi daha hızlı oluşturabilirsiniz.

bölgesi için ürünler listelenmektedir.

İçimden Geldi Çiçekleri

Sevdiklerimizi küçük sürprizlerle mutlu etmek için genellikle özel bir günün gelmesini bekleriz. Oysa ki sevdiklerimizle paylaştığımız her an çok özeldir ve onları mutlu etmek için illa özel bir tarihi beklememiz gerekmez. İşte böyle anlara özel Cicek.com sizler için İçimden Geldi Çiçekleri kategorisini hazırladı.Her bütçeye ve zevke özel hazırlanan onlarca çiçek aranjmanı, sevdiklerinizi sebep aramadan mutlu edebilmeniz için sizleri bekliyor.

Neden İçinizden Gelerek Çiçek Almalısınız?

#1 İlk ve en önemli sebep, sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz. Yoğun geçen bir iş gününde, biriken işlerin önünde mutsuz olan sevgiliniz, ofise gelen bir buket kırmızı gül ile ne kadar mutlu olacaktır tahmin edebilirsiniz. Veya bu aralar yeterince ilgilenemediğiniz annenize bir çiçek sepeti yollayarak gönlünü alabilirsiniz. Sizi sıcacık yüzü ile karşılayan eşinize orkide göndererek gönlünü hoş edebilirsiniz. Gününü güzelleştirmek istediğiniz dostunuza kocaman bir sabah gülümsemesi hediye edebilirsiniz. Sürpriz çiçek nerede ve ne zaman gelirse gelsin hep mutlu eder. Çünkü emrivaki bir hatırlanmadan ziyade düşünülmüşlük barındırır içerisinde.

#2 İçimden geldi hediyeleri ile geleceğe yatırım yapabilirsiniz. Nasıl mı? Oldukça basit. Özellikle kadınların doğum günü, yıldönümü, Sevgililer Günü, Anneler Günü gibi günleri fazla önemsemelerinin sebebi kendilerini o günlerde çok özel hissetmeleridir. Yılın yalnızca belli zamanları sürprizlerle karşılaşan kadınlar haliyle bu günlerde büyük beklentiler içerisine girerler. Aynı durum aslında erkekler için de geçerlidir ancak nedense pek dile getirilmez. Ancak siz yılın diğer zamanlarında da sürpriz çiçekler gönderip mutlu edecek küçük jestler yaparsanız, akıllara kazınan “Düşünceli” imajı yerini her daim koruyacaktır. Bunun en büyük faydası da olası bir yoğunluk sebebi ile aklınızdan çıkabilecek özel bir günü telafi edebilme durumunuzda yardımcı olmasıdır. Zaten sık sürpriz yapan biri için her gün özeldir varsın biri çıkmış olsun akıldan değil mi?

#3 Bir önceki madde de sık sürprizle karşılaşamamanın beklentiyi sürekli olarak artırdığını belirtmiştik. Eğer sebepsiz yere sürprizler yaparsanız, hediye konusunda büyük beklentilerle karşılaşmayacaksınız da. İnanın sevdikleriniz sizden araba beklemiyor, bir çiçek yeterli..

#4 Sevdiklerinizi mutlu etmek için özel günlere ihtiyacınız yok. Çünkü onlar size mutluluk vermek için özel bir gün seçmiyorlar. Sizi her daim seven ve mutlu eden kişilere “Seni seviyorum” demek istediğiniz anda bir buket çiçek göndererek duygularınızı somutlaştırabilirsiniz.

İçimden Geldi Çiçekleri Kimlere Alınır?

Sevgiliye Sürpriz Çiçek

Sevgilinize veya eşinize romantik bir çiçek göndermek istiyorsanız ilk tercihiniz onun en sevdiği çiçekler olmalı. Bu çiçek hakkında bilginiz yoksa en kısa zamanda öğrenin. Çiçeğin mevsimi değilse veya bir alternatife ihtiyacınız varsa göndereceğiniz ortama göre çiçek seçebilirsiniz. İşyerine sürpriz çiçek gönderecek iseniz, masasına sığmayacak büyüklükte bir çiçek tercih etmemeniz daha doğru olacaktır. Sevgiliye göndermek için en ok tercih edilen çiçeklerin başında tabii ki kırmızı güller ve papatyalar geliyor. Mevsimine göre laleler ve lisyantuslar da oldukça popüler çiçek seçeneklerinden.

Anneye Sürpriz Çiçek

Annelerimiz bizim en kıymetlilerimizdir ancak hayat akışı içerisinde onlara hak ettikleri özeni göstermeyi çoğu zaman ihmal ederiz. Annenize ara sıra çiçek yollayarak mutlu edebilir, içimden geldi hediyelerinizle gününe neşe katabilirsiniz. Anneye en çok gönderilen çiçeklerin başında da lilyumlar geliyor. beyaz ve zarif çiçeklerinin mis kokusunun annelerin kalbini küt küt attırdığı doğrudur. Onun haricinde karanfiller, gerberalar, frezyalar ve salon çiçekleri de annelere göndermek için en sık tercih edilen çiçek çeşitlerinden.

Arkadaşa Sürpriz Çiçek

Arkadaşlarımız seçtiğimiz kardeşlerimizdir. Onların da bizler tarafından sevildiklerini bilmeye ihtiyaçları vardır. Özellikle nostaljik şeker kutusu ile kombin edilen çiçekler ile sevdiklerinize hem neşeli hem de lezzetli bir sürpriz yapabilirsiniz. Sebep olmaksızın verilen hediyeler her zaman daha fazla mutluluk verici olur ve hafızalardan çıkmaz. Sevdiğiniz kişiler tarafından değer verildiğinizi görmek, önemsendiğinizi bilmek elbette ki güzeldir.

Bize göre sevdiklerinizi mutlu etmek için illa özel bir güne ihtiyacınız yok. Eğer siz de böyle düşünüyorsanız, Cicek.com İçimden Geldi Çiçekleri ile sevdiklerinizi istediğiniz her an yalnızca içinizden geldiği için- mutlu edebilirsiniz. Her bütçeye ve zevke göre usta eller tarafından hazırlanan, sizler için seçtiğimiz tazeve şık çiçek aranjmanlarını hemen sipariş edebilir, Cicek.com ile yılın 365 gününü sevdiklerinize özel kılabilirsiniz.