Kırmızı Gerbera Nikah ve Açılış Çelengi

Kırmızı Gerbera Nikah ve Açılış Çelengi

Ürün Fiyatı: 160,17 TL + KDV
26 Ekim Bugün
27 Ekim Yarın
28 Ekim Perşembe

Takvim

Ürünü Kişiselleştir
  • ÜCRETSİZ TESLİMAT
  • HER GÜN AYNI GÜN TESLİMAT
  • HER GÜN AYNI GÜN TESLİMAT
  • GÜVENLİ ÖDEME
189
,00 TL (KDV Dahil)
ÖDEME SEÇENEKLERİ
Cicek.com ödeme bilgilerinizi güvende tutar, ödeme esnasında kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde 3. kişiler tarafından görünmemektedir.
Ürün Detayları
Gerbera Kırmızı : 41 Adet
Nikah ve açılış gibi kutlamaları tebrik etmek için bu organizasyonlara çelenk gönderilir. çelenkler kişilerin en içten duygularını ifade etmelerinin de bir sembolüdür. Düğün, nişan ve açılış partileri için gönderilmek üzere hazırlanan çelenkler farklı boyutlarda olabilir. çelenkler hazırlanırken seçilen çiçekler ve bunların dizaynı oldukça önemlidir. çiçekler yapılacak olan kutlamanın amacına uygun olmalıdır. Düğün ve nişan törenleri için gerbera çiçeği tercih edilebilir. Papatya ailesinden olan bu çiçek büyük ve gösterişli olduğundan açılışlar için hazırlanan çelenklerde de kullanılır. Uzun ömürlü ve dayanıklı olması sebebiyle tercih edilen Kırmızı Gerbera Nikah ve Açılış çelengi, dostluğun ve samimiyetin bir göstergesi olarak kabul edilir. özel günler için 41 adet kırmızı gerbera ile hazırlanan çelengin üst bölümünde ve alt kısmında yeşil yapraklar kullanılır. Etrafını çevreleyen beyaz fonla dikkat çekici bir hale getirilen çelek dizaynına iki şerit halinde dilediğiniz kutlama yazısı da eklenebilir. Sevdiklerinize göndereceğiniz çelengi ücretsiz teslimat fırsatlarından yararlanarak cicek.com üzerinden hafta içi ya da hafta sonu dilediğiniz saatte sipariş ederek güvenli ödeme sistemiyle hemen satın alabilirsiniz.
Ürün Kodu: kse227

Yorumlar

Teşekkür ederim işinizi layığı işe yaptınız tebrik ederim

HALİL

Nikah dan sonra götürülen çiçek şikayet üzerine geri dönüş bile yapılmadi , dolandırirldigimi düşünüyorum

Ömer Ertaş

Teşekkürler cicek

Bilal Kalkan

çok memnun kaldım

Serap Melikoğlu

Çok tereddüt ederek verdik siparişimizi fakat son derece memnun kaldık.Ürünün kalitesi ve zamanında teslim edilmiş olmasından dolayı teşekkürlerimizi sunuyor iyi çalışmalar diliyoruz...

MAHMUT BAŞOĞLU