Kırmızı Gerberalı Açılık Sepeti

Kırmızı Gerberalı Açılık Sepeti

Ürün Fiyatı: 177,12 TL + KDV
25 Ekim Bugün
26 Ekim Yarın
27 Ekim Çarşamba

Takvim

Ürünü Kişiselleştir
  • ÜCRETSİZ TESLİMAT
  • HER GÜN AYNI GÜN TESLİMAT
  • HER GÜN AYNI GÜN TESLİMAT
  • GÜVENLİ ÖDEME
209
,00 TL (KDV Dahil)
ÖDEME SEÇENEKLERİ
Cicek.com ödeme bilgilerinizi güvende tutar, ödeme esnasında kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde 3. kişiler tarafından görünmemektedir.
Ürün Detayları
Gerbera Kırmızı : 60 Adet
Ayakları üzerinde duran Kırmızı Gerberalı Açılış Sepeti aranjmanı, sevdiklerinizin yanında olamasanız da onları desteklediğinizi göstermenin en güzel yollarından birini sunar. Manevi desteğinizi güçlü bir biçimde göstermek istiyorsanız kırmızı gerbera kullanılarak hazırlanan çelengi tercih edebilirsiniz. Yaklaşık 2 metre yüksekliğinde hazırlanan çelenk, kırmızı çiçeklerin dikkat çekici rengi sayesinde bulunduğu alanda anında fark edilir. Sevdiklerinizin desteğe en çok ihtiyaç duyduğu önemli günlerinde sıcaklık ve dostluk anlamını taşıyan kırmızı gerbera çiçekleri ile gönlünüzün onlarla beraber olduğunu ifade edebilirsiniz. 60 adet kırmızı gerbera kullanılan Kırmızı Gerberalı Açılış Sepeti, çiçekler arasına yerleştirilmiş yapraklar ile hareketli bir görünüm kazanır. çiçeklerin etrafında ve ayakların kaplamasında kullanılan beyaz çelenk kağıdı, hislerinizin içtenliğini ifade eder. Aynı zamanda beyaz renk ile çerçevelenmiş çiçek buketinin renkleri daha canlı görünür. çelengin etrafını çevreleyen kağıtların üzerine iki satır halinde dilediğiniz mesajı yazdırabilirsiniz. Size özel bir mesajla kişiselleştirebileceğiniz çelengi Cicek.com'un uygun fiyat ve güvenli ödeme sistemiyle hemen sipariş verin ve aynı gün ücretsiz teslimat fırsatıyla sevdiklerinize ne kadar değer verdiğinizi gösterin.
Ürün Kodu: kse209

Yorumlar

Zamanında teslimat ve ilginiz için teşekkürler.

Sadi pınarbaşı

Sipariş yerine ulaşmamış. Düğünü ziyaretimizde de durumu bizzat farkettik. Mesajınızda çelengi alan kişinin İbrahim AKTÜRK olduğunu belirtmişsiniz. Kendisi ile görüştüğümüzde çelengi almadığını söyledi. Konu ile ilgilenmenizi rica ederiz.

Aşkın BEKTAŞ

Teşekkürler

Melike Soydan

Fiyat performans olarak ürünü beğendim.tekrar sipariş olursa sizi tercih edeceğim

YASİN ÇİÇEK