Filtrele
Neden Gönderim Yeri Seçmeliyim?

Seçtiğiniz bölge için gönderimi uygun ürünleri listeleyeceğiz. Böylece siparişinizi daha hızlı oluşturabilirsiniz.

bölgesi için ürünler listelenmektedir.

Kutuda Çiçek

Özel günlerin vazgeçilmez hediyelerinden olan çiçekler birçok farklı aranjman ve tasarımlarla kullanıcıların ilgisini çekmektedir. Kutuda çiçek aranjmanları da gerek düzenli görünümü gerekse pek çok farklı tasarıma sahip olması sayesinde en sık tercih edilen modellerden biridir. Aranjmanda kullanılan çiçeklerin estetik görüntüsüyle birleşen kutular ile birlikte hediyeler çok daha farklı bir havaya bürünür. Hediyelerin taşıdıkları anlamların daha özel olmasına da yardımcı olan kutular, sunum açısından da büyük önem taşır.

Zarif, estetik ve doğal hediye denildiğinde akla ilk gelen seçeneklerden olan çiçekler, en beğenilen hediyelerden de birisidir. En sevdiğiniz çiçeklerden oluşan bir kutu çiçek aranjmanı, her türlü ortamın çok daha büyülü ve sofistike görünmesini sağlar. Doğum günü, yıldönümü, tebrik, kutlama, başsağlığı veya terfi gibi her türlü anın daha özel ve anlamlı kılınması için cicek.com ayrıcalıklarıyla birbirinden şık kutuda çiçek seçeneklerini sipariş edebilirsiniz. Aynı gün teslimat ve ücretsiz kargo avantajlarıyla sunulan tüm kutuda çiçek aranjmanlarını hemen şimdi keşfedebilirsiniz.

Şık ve Anlamlı Hediye: Kutuda Çiçekler

Sevdiklerinizi özel hissettirmenin en hoş yollarından biri olan kutuda çiçekler, birçok farklı çiçek aranjmanı ile her durum için idealdir. Karşınızdaki kişiye verdiğiniz değeri ifade etmenize yardımcı olduğu gibi her türlü duygu için de kullanılabilir. Mesela ailenizden bir kişi yeni bir işe başladığında tebrik etmek veya aranızın bozuk olduğu biriyle buzları eritmek için kutuda çiçekleri tercih edebilirsiniz. Pek çok farklı çiçek, tema ve kutu tasarımı olması sayesinde duygularınızı rahatça ifade ederken bir yandan da sizler için özel olanları seçebilirsiniz. Örneğin çiftlerin en sık tercih ettiği ürünlerden olan kutuda gül modelleri, aşkı ve tutkuyu temsil eder. Siz de sizin için anlamlı olan renk tercihiyle hediyenizi daha özel kılabilirsiniz. Hediyeleri özel kılmayı sağlayan bir diğer nokta da eklenilen notlardır. Günün anlam ve önemine uygun, aynı zamanda düşüncelerinizi iletebileceğiniz bu notlar sayesinde çok daha etkili bir izlenim bırakabilirsiniz.

Çiçekler, sevdiklerinizi mutlu etmenin en klasik ve zarif yollarından biri. Sevdiğiniz birine çiçek göndermek, ona verdiğiniz değeri ve takdiri ifade etmenizi sağlar. Her gün, en taze çiçeklerle hazırlanan aranjmanlar, kutulara özenle yerleştirilerek sevdiklerinize ulaştırılır. Premium kutularda paketlenerek sunulan zarif çiçekler; fiyonk, inci veya kurdela gibi detaylarla daha zenginleştirilir. Gül, hüsnüyusuf, papatya, frezya, listanyum, zambak, şakayık, çardak gülü, orkide ve daha pek çok farklı çiçeğin çeşitli aranjmanlarından oluşan kutular, sevdiklerinizin yüzünde hayranlık uyandıracak kadar gösterişli. Son dakikada bile en zarif seçimleri yapabilmenize yardımcı olan cicek.com, aynı gün teslimat ayrıcalıkları sunar. Hediye olarak kutuda çiçek tercih etmeden önce kişinin yakınlığı ve hangi amaçla göndermeyi planladığınızı göz önünde bulundurmanız da önemli. Eğer karşınızdaki kişinin zevklerini biliyorsanız, en sevdiği çiçeklerden oluşan aranjmanları tercih ederek daha da mutlu olmasını sağlayabilirsiniz.

Son Derece Hoş Kutuda Çiçek Aranjmanları

Çiçek hediyeleri arasında tercih yaparken dikkat edilmesi gereken en önemli noktalardan bir tanesi de aranjmanlardır. Çiçek aranjmanları hediyenin zerafeti ve anlamı üzerinde oldukça etkili bir rol oynar. Az sayıda çiçek olan aranjmanlar bulabileceğiniz gibi yüksek sayıda çiçekten oluşan aranjmanlara da ulaşabilirsiniz. Kutuda çiçek aranjmanı seçeneklerinden bir tanesini seçerek dilediğiniz zaman sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz. Birbirinden güzel renkler, çiçek türleri arasından hediye edeceğiniz kişinin gözüne hoş gelen modeli rahat bir biçimde bulabilirsiniz. Çiçek seçimini yaparken çiçeklerin taşıdığı anlamları da göz önünde bulundurabilirsiniz. Örneğin kutuda papatya saf ve temiz sevgiyi, dostluğu sembolize eder. Kutuda çiçek aranjmanlarına göz atarak sizin için ideal olan seçeneğe hemen ulaşabilirsiniz.

Çiçekler, her yaştan ve zevkten insanın hoşuna gidecek türden bir hediye. Bu nedenle, sevdiklerinize jest yapmak konusunda kararsız kaldığınızda kutuda çiçek tercih ederek zamansız ve klasik bir hediye verebilirsiniz. Kırmızı, pembe, lila, beyaz, mor, sarı, turuncu ve çok daha farklı renklerin birleşiminden oluşan aranjmanlar adeta çiçek bahçesi etkisi taşır. Sade ve minimal zevkleri olanlar için tek renk çiçeklerden oluşan kutular, mükemmel birer seçenek. Beyaz gül, şakayık, papatya ve zambak gibi kutular, zarafetin ve sadeliğin en üst düzeye ulaşmasını temsil eder. Bu harika kutuları kişiselleştirmek istediğinizde sevdiğiniz kişinin baş harflerinden oluşan farklı renkteki çiçek düzenlemelerini de tercih edebilirsiniz. Kırmızı güllerin içerisine beyazlarla sevdiğiniz kişinin adının baş harflerinin yazıldığı kutular sayesinde aşkınızı en iyi şekilde gösterebilirsiniz. Sevimli kutuda sunulan papatya aranjmanları ile en sevdiğiniz kişinin yüzünde tatlı bir tebessüm yaratabilirsiniz. Hemen şimdi en zarif ve mükemmel kutuda çiçek seçeneklerini kolayca sipariş edebilirsiniz.

Kutuda Çiçek Bakımı Nasıl Yapılır?

Çiçek hediyelerindeki bir diğer önemli nokta da bakımdır. Düzenli aralıklarla doğru bakım uygulandığında çiçekler canlılıklarını uzun süre koruyabilir. Kutuda çiçek bakımlarında çiçeklerin vazoda mı, saksıda mı tutulacağına karar verilmelidir. Vazoya konulacak çiçekler suya bırakılmadan önce köklerinden yaklaşık bir santim kesilmelidir. Kesme işlemi 2-3 gün içerisinde tekrarlanmalıdır. Bu sayede çiçekler sudan gerekli mineralleri alarak canlılıklarını daha uzun bir süre boyunca muhafaza edebilir. Saksıda tutulacak çiçeklerde ise çiçeğin türüne göre bakım yapılması gerekir. Toprak seçimi, sulama, çiçeklerin aldığı ışık miktarı gibi detaylar bitkinin türüne göre ayarlanmalıdır. Bununla birlikte sararma, solma gibi rahatsızlıklar oluşan yapraklar budanarak yerine sağlıklı olanların çıkmasına yardımcı olunmalıdır.

Birbirinden Avantajlı Kutuda Çiçekler Cicek.com’da!

Kaliteden ödün vermeden uygun fiyatlı ve eşsiz kutuda çiçek aranjmanları sunan cicek.com, satın aldığınız ürünle en değerli anların daha özel ve anlamlı kılınmasına yardımcı olur. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışarak her bütçeye ve zevke uygun alternatifler sunan cicek.com, en taze ve değerli çiçeklerini sizler için kutuya sığdırır. Eşsiz ve romantik armağanlardan en yalın tebriklere kadar her duruma uygun kutuda çiçek seçenekleri bulunur. Sevgiyi ve saflığı temsil eden çiçekler, kutulanarak aynı gün teslimat ve ücretsiz kargo fırsatlarıyla sevdiklerinize güvenle ulaştırılır. Kişiselleştirilmiş tebrik kartınız ve özel mesajlarınızla birlikte sunulan hediyeler, yüksek kaliteli etkisiyle değerli bir hediye vermenize imkân tanır. İlkbahar, yaz, sonbahar ve kışa özel mevsimlik çiçeklerin yanı sıra zamansız alternatiflerin de yer aldığı eşsiz kutuda çiçek koleksiyonundan en değerli aranjmanları seçebilirsiniz. Hemen şimdi her türlü anı daha özel ve değerli kılmanıza yardımcı olan kutuda çiçeklerini, cicek.com ayrıcalıkları ve hızlı teslimat imkânlarıyla hemen şimdi tek bir tıkla sipariş edebilirsiniz.

Çiçek denildiğinde akla ilk gelen markalardan olan Cicek.com, kullanıcılarına her zaman en taze bitkileri sunar. Bu sayede çiçekler doğal görünümlerini korurken hediyelerde zerafetlerinden bir şey kaybetmeden sevdiklerinize ulaşır. Kutuda çiçek fiyatları belirlenirken birçok kriter göz önünde bulundurulur. Aranjmanlarda kullanılan çiçekler, kutuda kullanılan materyaller gibi fiyat üzerinde birçok etken rol oynar. Müşterilerini her açıdan memnun etmeye çalışan marka, avantajlı fiyat seçenekleriyle de kullanıcılarından tam not almayı başarır. Birbirinden güzel kutuda çiçek modellerini inceleyebilir ve aradığınız modeli hemen bulabilirsiniz.