Filtrele
Neden Gönderim Yeri Seçmeliyim?

Seçtiğiniz bölge için gönderimi uygun ürünleri listeleyeceğiz. Böylece siparişinizi daha hızlı oluşturabilirsiniz.

bölgesi için ürünler listelenmektedir.

Kütük Saksıda Çiçek

Kütük saksıda çiçek modelleri, baharın renkli çiçekleri ile doğanın izini taşıyan dekoratif saksıları sizlere sunar. Canlı ve taze çiçeklerle doğal kütüğün bir arada kullanılması evinizin bir köşesini küçük bir bahçe haline getirir. Kütükte çiçek seçeneklerinde aranjmanlar, mini orkideler ve bonsailer yer alır. Kütük papatya, renkli aranjmanlardan oluşur. Orkide ve bonsai ise kendine has toprağı ile satışa sunulur. Her birinin özellikleri, bakımı ve görünüşü birbirinden farklıdır. Mini orkide ve bonsai 30 cm’ye kadar büyüyebilir. Orkide, bahar aylarında çiçeklerini açar. Bonsainin yaprakları ise yıl boyunca üstünde kalır. Ancak mevsimlere göre yeşilden sarıya dönüşebilir. Her iki çiçek de karbondioksit oranını düşürerek odanızın havasının daha sağlıklı olmasına katkı sağlar. Kütükte papatya aranjmanlarının renkleri ise evlerinizi ve çalışma masalarınızı süsler. Bakımları yapıldığı süre papatyalar uzun süre tazeliğini korur. Mis gibi kokusu ile sizleri rahatlatır. Stresli günlerde rahatlamanıza ve günü daha iyi geçirmenize yardımcı olur.

Çiçeklerin doğal güzelliğini ortaya çıkaran kütük saksıda çiçek çeşitleri ile sevginizi yansıtabilirsiniz. Sadeliğin simgesi orkideler, baharın coşkusunu yansıtan renkli papatyalar ile sevdiğiniz kişinin gününü güzelleştirebilmeniz mümkün.

Kütükte Çiçek ile Evinize Baharı Davet Edin!

Cicek.com ile evinize baharın renklerini davet edebilirsiniz. Çalışma alanlarınıza, sofranıza, oturma odanıza çiçeklerin enerjisini sunmak için cicek.com hep yanınızda. Birbirinden göz alıcı çiçek aranjmanları ile size bol seçenek sunar ve özel günlerinize anlam katar. Doğal ahşap kütük saksıda çiçek çeşitleri natürelliği sevenler için ideal. Uzun süre taze ve canlı görüntüsünü koruyan bu çiçekler ile özel günlerinizi kutlayabilirsiniz. Anneler günü, sevgililer günü, doğum günü, yıldönümü gibi özel anlarınızda sevginizi iletmenin en zarif yolunu cicek.com’da bulabilirsiniz.

Ahşap kütük içinde doğallığını koruyan orkideler ile sevdiğiniz kişiye önemini anlatabilirsiniz. Minik mantar figürleri ile şık bir dekorasyon oluşturan bu çiçek aranjmanı ile özel günlerinizi daha unutulmaz kılmanız mümkün.

Kütük Saksıda Çiçek Kime Gönderilir?

Doğal ahşap kütükte mini orkideler renklerine göre farklı anlamları sembolize eder. Mor çiçekler aşkın, sadakatin ve hayranlığın rengidir. Yıl dönümlerinde eşinize aşkınızı bu çiçekle ifade edebilirsiniz. Hayranlığı sembolize eden mor orkideyi Anneler Günü’nde annenize hediye ederek ona olan hayranlığınızı ifade edebilir ve annenize kendini özel hissettirebilirsiniz. Yeni yılın gelişinin kutladığı günlerin vazgeçilmez seçenekleri ağaçlardır. Minyatür bir ağaç olan bonsai, yeni başlangıçları, şansı ve uğuru simgeler. Bu sebeple yılbaşı hediyesi olarak ahşap saksı ile süslenmiş ve çok daha doğal bir görünüme kavuşmuş bonsai çiçeğini sevdikleriniz için sipariş edebilirsiniz. Kütükte papatya ise çıkarsız sevgiyi ifade etmenin en kibar yoludur. Bu sebeple Sevgililer Günü’nde sevgiliniz için aşkın rengi olan kırmızının hakim olduğu seçenekleri değerlendirebilirsiniz. Kütükte beyaz papatyaları nikah, düğün ve nişan organizasyonları olan arkadaşınıza tebriklerinizi iletmek için tercih edebilirsiniz. Bu sayede hem dileklerinizi iletmiş olursunuz hem de kütüğün dekoratif görünümü sayesinde organizasyonun konseptine katkı sağlarsınız. Mor ve pembe renkleri içeren kütükte papatyalar ise şansı ve bereketi sembolize eder. Bu sebeple iyi şanslar dileklerini iletmek istediğiniz organizasyonlarda sevdikleriniz için bu seçenekleri değerlendirebilirsiniz.

Kütükte Samimi Çiçekler ve Enerji Veren Renkler

Samimi görüntüsü ile gerbera çiçekleri gününüzü güzelleştirir. Enerji veren, modunuzu yükselten canlı renkleri ile bu saksıda çiçek aranjmanları, zor günlerde sevdiklerinize destek olmak için birebir. Yoğun ve stresli bir gün geçiren sevdiklerinize saksıda gerbera çiçek seçeneklerinden birini göndererek onları mutlu edebilirsiniz.

Baharı çağrıştıran, saf ve temiz duyguları ifade eden beyaz papatyaları sipariş ederek sizin için önemli olan kişileri şaşırtabilirsiniz. Kütük saksıda çiçek seçenekleri içerisinde sade ve etkileyici bir görünüm sunan beyaz papatyalar, çevresine mutluluk dağıtan bir etkiye sahip. Yerinde duramayan, neşe dolu, kıpır kıpır ve sempatik kişiliğe sahip sevdiklerinizi renkli papatya aranjmanı ile şımartabilirsiniz. Renklerin enerjisini taşıyan bu kişileri, papatya aranjmanlarıyla mutlu etmek için cicek.com avantajlarından faydalanmanız yeterli. Aynı gün teslimat ve ödeme kolaylığı gibi ayrıcalıklar sunan cicek.com, içinizden gelen her an sevdiklerinizi mutlu etmenize yardımcı olur.

Sadeliğin Mucizevi Etkisi

Küçük bir ağaç görüntüsü sunan Ficus Bonsai aranjmanı ile sadeliği sevenlerin beğenisini kazanır. Uzun süre ilk günkü görüntüsünü koruyan, dayanıklı ve bakımı kolay kütük saksıda çiçek aranjmanı ile sevdiklerinizin çalışma masasına konuk olabilirsiniz. Ahşap saksı içerisinde, yeşillikler arasında yükselen bu minik ağaç görünümlü ürün ile sevdiklerinize güç verebilirsiniz. İhtiyaç duydukları her an onların yanında olabilmeniz mümkün.

Her ortamda dekorasyon ile kolayca uyum sağlayan ve şık bir atmosfer yaratan kütükte çiçek tasarımları ile beklenmedik bir sürpriz yapmanız çok kolay. Üstelik ahşap kütükten yapılan saksı uzun yıllar dekoratif bir obje olarak kullanmaya uygun. Sevdiklerinizin her an sizi hatırlamasına destek olan bu hediye seçenekleri ile onlarla olan bağınızı güçlendirebilirsiniz.

Özel günlerde, içinizden gelen anlarda, kırgınlıkları onarmak için özür dilemek istediğiniz zamanlarda, iyi dileklerinizi iletmeyi düşündüğünüzde cicek.com hizmetinizde. Farklı zevklere hitap eden çiçek buketleri, doğal yapısı ile kütük saksıda çiçekleri, şık tasarıma sahip vazoda çiçek aranjmanları ile sevdiklerinize içten bir gülümseme armağan edebilirsiniz.

Küçük bir sürprizin mucizevi etkisini yaşamanıza imkan veren bu çiçekler ile sevginizi gösterebilirsiniz. Aynı gün teslimat özelliği ile içinizden gelen her an sevdiklerinize baharı armağan edebilirsiniz. Çiçeklerin mutluluk veren etkisinden güç alarak sıradan geçen bir günü unutulmaz yapmanız mümkün. Cicek.com, sevdiklerinizle geçen her günü unutulmaz yapmanız için her an yanınızda. Kolay ve hızlı bir şekilde çiçek sipariş ederek sevdiklerinize içinizden geçen duyguları aktarabilirsiniz. Çiçeklerin muhteşem etkisinden faydalanarak unutulmaz bir hediye sunabilirsiniz.

Siz de sevdiğiniz kişileri mutlu etmek, özel günleri kutlamak, içinizdeki duyguları yansıtmak veya kırgınlıkları gidermek için cicek.com’u ziyaret edebilir en güzel çiçek aranjmanlarından veya kütükte çiçek aranjmanlarından birini sipariş edebilirsiniz.

Kütükte Saksı Çiçeği Nasıl Bakılır?

  • Kütükte mini orkide ve bonsai çeşitlerinin toprağı bulunur. Sulama yaparken yoğun su hem çiçeğe hem de kütük saksıya zarar verebilir. Bu sebeple sulama işlemini buz küpleriyle gerçekleştirebilirsiniz. Mini orkidelerinizin toprağına hafta bir buz küpü ekleyebilirsiniz. Bonsai ise orkidelerden çok daha fazla suya ihtiyaç duyar. İki günde bir kere bonsainin toprağına bir küp buz eklemeniz gerekir. Toprağın kuruluğunu kontrol ederek de bu işlemi gerçekleştirebilirsiniz.
  • Kütükte bonsai aydınlık alanları sever. Bu sebeple güneş ışığı alan bir bölgeye konumlandırılması önemlidir. Ancak çok sıcak olan yaz aylarında güneş ışığının direkt olarak bonsainin üzerine gelmemesine özen gösterin.
  • Kütükte mini orkide dolaylı ışığı sever. Çiçeğinizin üstüne bir yerden yansıyan ışığın gelmesine dikkat edin. Tamamen karanlık bir ortam çiçeğinize zarar verebilir. Konumlandırma için yarı gölge alanları seçebilirsiniz.
  • Kütükte papatyanın alt kısmında papatyaları besleyen suyun korunması için bir adet sünger bulunur. Süngerin kurumamasına özen gösterin. Kuruduğunu hissettiğiniz zaman süngeri sprey şişenin yardımıyla ıslatabillirsiniz.
  • Papatyalarınızın saplarını iki günde bir 45 derecelik açıyla keserseniz, çiçekleriniz taze kalır. Kesme işlemini yaparken de süngerinizi akan suyun altına ıslatarak fazla suyun giderilmesi için sıkabilirsiniz.
  • Direkt güneş ışığı kütükte papatya çiçeklerini rahatsız edebilir. Bu sebeple çiçeğinizi yarı gölge bir alana konumlandırın.

Özel günlerde sevdikleriniz için en iyi hediyelerden birisi kütükte çiçek çeşitleridir. Gerekli bakımların uygulandığı çiçekler sevdiklerinize uzun süre eşlik eder. Siz de ÇiçekSepeti’nin bir araya getirdiği birbirinden güzel kütük saksıda çiçek çeşitlerini inceleyebilir, beğendiğiniz çiçekleri hemen sevdikleriniz için satın alabilirsiniz.