Filtrele
Neden Gönderim Yeri Seçmeliyim?

Seçtiğiniz bölge için gönderimi uygun ürünleri listeleyeceğiz. Böylece siparişinizi daha hızlı oluşturabilirsiniz.

bölgesi için ürünler listelenmektedir.

Mesajlı Çiçekler

Mesajlı çiçekler çeşitli çiçeklerin bir araya getirilmesiyle oluşturulan aranjmanlar şeklinde bulunur. Vazoda sunulabilen bu çiçekleri saksı çiçeği şeklinde de kullanabilirsiniz. Büyük yapılı mesajlı çiçek çeşitlerinin içerisinde farklı türde çiçekler yer alır. Beyaz gül ve lilyum bir araya getirilerek oluşturulan demetler yeşilin ve beyazın canlılığını ortaya çıkarır. Büyük çiçeklere sahip olan lilyum, gerbera, gül, papatya gibi çiçek türleri vazo içerisine yerleştirildiğinde sap kısımları gözükmez. Yaprak, beyaz cipso gibi ürünlerle hareketlendirilen bu çiçek düzenlemeleri masalarınızın üzerinde şık bir duruş sergiler. Gönderdiğiniz çiçeğin bir süre sonra solmasını istemiyorsanız ve ev ya da ofis gibi bir ortama gönderiyorsanız saksıda çiçekleri tercih edebilirsiniz. Farklı dal sayısına sahip orkide türleri bu konuda size yardımcı olur. Uzun bir dala sahip orkidelerin üst kısmında büyük yapılı renk renk çiçekleri bulunur. Beyaz ve mor gibi renklere sahip olan bu çiçek en iyi hediye seçeneklerinden biri. Zarif bir görüntüye sahip olan çiçek genel olarak her özel günde gönderilebilecek bir yapıya sahip. Dik yapılı uzun sapının üzerinde yer alan çiçekleri ile şık bir görüntüsü olan beyaz orkideler oturma odasında, ofiste veya istediğiniz her yerde kolayca bakılabilecek çiçek türüdür. Beş veya altı daldan oluşan büyük yapılı orkide çiçekleri geniş alanlarda bakıma uygunken bir ya da iki dala sahip olanları küçük alanlarda rahatlıkla bakılabilir.

Her zaman çiçeklerin ayrı bir dili olduğu söylenir. Dile gelip söylemeseler de her biri ayrı bir anlam taşır. Orkideler tutkuyu anlatırlar mesela. Güller ise sevginin bin bir türünü sergiler bize. Kırmızı güller tutkularını dile getirirken pembe güller naifçe "Gönlüm sende!” derler. Sarı güller en sıcak sevgileri ifade ederken beyaz güller tüm duyguların en saf halini temsil ederler. Lilyumlar güveni dile getiren çiçeklerdir. Papatyalar doğallığı... Her çiçek bir mesaj iletir aslında. Peki çiçeklerin sizin istediğiniz mesajları iletmesini ister miydiniz?

Cicek.com’un Konuşan Çiçekleri Sizlerle!

Eğer gönderdiğiniz çiçeğin kendi anlamından bağımsız bir mesaj taşımasını istiyorsanız müjde! Artık gönderdiğiniz lilyumlar da aşkınızı hakırabilecek. Cicek.com’da bulunan mesajlı çiçekler ile, sevdiklerinize gönderdiğiniz çiçeklerin mesajları daha net bir şekilde iletiliyor. Bu çiçekler üzerlerindeki özel tasarım stickerları ile sevdiklerinize ulaşıyor. Nasıl mı?

Mesajlı çiçekler sayesinde çiçek gönderirken, direkt olarak amacınıza uygun olan vazoyu seçebiliyorsunuz. Yani Orkideler, taze mevsim çiçekleri, lilyumlar, papatyalar, güller ve daha bir çok çiçek çeşidi, farklı aranjmanlar oluşturularak Cicek.com’un “Mesajlı Çiçekler” kategorisinde sizler için hazırlanıyor. Farklı mesajlar, saksıların üzerine özel stickerlarla uygulanıyor. Size de dilediğiniz ürünü seçip sevdiklerinize göndererek mutlu etmek kalıyor.

Mesajlı Çiçekler Kimlere Gönderilir?

Özel mesajlı çiçekleri dilediğiniz herkese gönderebilirsiniz. Vazosu veya saksısı üzerinde yer alan, “seni seviyorum, yeni işin hayırlı olsun, doğum günün kutlu olsun, özür dilerim, yeni işinde başarılar” gibi mesajlara uygun günlerde bu çiçekleri tercih edebilirsiniz. Mesajlı çiçekler arasında gül, papatya, gerbera, orkide, lilyum gibi çiçek türleri sayılabilir. Saksıda ya da vazoda bulunabilen bu çiçekleri, göndereceğiniz kişinin bulunduğu ortama ve zevkine göre seçebilirsiniz. Eşinize içinizden geldiği bir anda seni seviyorum mesajlı bir çiçek alarak onun yüzünde güzel bir gülümseme oluşturabilirsiniz. Sevgiliniz, iş arkadaşınız, dostunuz, ailenizden biri yeni bir işe başladığında onu tebrik etmek için mesajlı çiçekleri hediye olarak gönderebilirsiniz. Hediye edeceğiniz kişi, yeni geçtiği ofisine renk katmak için saksıda orkidelerden birini tercih edebilirsiniz. Göndereceğiniz kişinin size yakınlığına, bulunduğu ortama, zevkine göre saksıda ya da vazoda bir çiçek seçebilir, çevrenizdeki kişilere özel bir hediye verebilirsiniz. Her türlü çiçekten oluşturulan bir mesajlı çiçek aranjmanı mevcut. Size kalan ise hediyenizi vereceğiniz güne uygun mesajı bulmak ve içerisinde yer alacak çiçeği seçmek.

Mesajlı Çiçek Bakımı

Sevdiklerinize alacağınız özel tasarımlı ve mesajlı çiçeklerin bakımı da oldukça önemli. Güzel ve canlı renklerini uzun süre muhafaza etmesini istediğiniz çiçeklerinize uygun bakımı uygulamanız iyi sonuçlar verir. Bunun için aşağıda yer alan maddeleri inceleyebilirsiniz:

  • Vazoda bir çiçek aldığınızda çiçeğin suya batan kısımlarında yaprak bulunmamasına özen göstermeniz gerekir. Bu çiçeğinizin uzun süre canlı kalması için önemli bir unsur.
  • Vazodaki çiçeklerin uzun süre canlı kalmasını istiyorsanız her gün suyunu değiştirmeye özen göstermeli ve oda sıcaklığında bir su tercih etmelisiniz.
  • Vazoda bulunan lilyum, papatya, gül, gerbera gibi çeşitli çiçeklerinizi direk güneş ışığına maruz kalan yerlerden uzak alanlarda saklayın. Bu sayede uzun süre solmadan durabilirler.
  • Orkide gibi saksı bitkisi ise güneş ışığını ve fazla suyu sevmeyen bir bitkidir. Bu nedenler doğrudan güneş ışığının düştüğü bir yere koymaya dikkat etmelisiniz.
  • Orkidelerinizi 4-7 günde bir toprağının nem durumunu inceleyerek sulamalısınız. Toprağı ne çok nemli ne de kuru bir durumda olmalı.

Mesajlı Çiçekler ile Hangi Mesajlar İletilebilir?

#1 “Doğum günün kutlu olsun” diyen çiçekler

Doğum günü çiçeği olarak sevdiklerinize mesajlı çiçeklerden yollayabilirsiniz. Varlıkları bile mutluluk sebebi olan sevdiklerimizi mutlu etmek için bir çok gün vardır. Ancak doğum günleri yalnızca onlara özeldir. Bu nedenle en özel kutlamaları hak eder. Rengarenk çiçeklerle sevdiklerinizin bu özel gününe mana katabilirsiniz.

“Doğum günün kutlu olsun” mesajlı sticker ile özel vazoda hazırlanan seçtiğiniz çiçekler, sevdiklerinize mutlu bir yaş dileğinizi sizin yerinize iletecek. Eğer onun yüzünde gün boyu sürecek bir gülümseme olmasını istiyorsan ona bir mesajlı çiçek gönder ve mutluluğunu seyre dal…

#2 “Seni seviyorum” diyen çiçekler

Sevmek belki de başımıza gelen en güzel, en tatlı histir. Ancak sevdiklerimize bu güzel hissimizi pek anlatmayız. Bazen kelimeler yetersiz kalır bazen de çekiniriz. Oysa ki sevmek kadar önemlidir sevdiğini dile getirebilmek.

Cicek.com’un “Seni Seviyorum” mesajlı çiçekleri sayesinde sevdiklerinize olan aşkınızı çiçekler yolu ile haykırabilirsiniz. En duygu yüklü sürprizlerden olan çiçekler, kalbinizin en derinlerindeki hislerinizi yansıtacaktır. Sevgilinizin en sevdiği çiçekler ile ona unutamayacağı bir sürpriz yapabilirsiniz.

#3 “Tebrik ederim” diyen çiçekler

Uzun yıllar olan çalışmalarının sonucunu alıp terfi eden sevdiklerinize ya da iş hayatının henüz çok başında olan, yeni işe başlayan yakınlarınıza; yeni bir girişime atılan cesaretli dostlarınıza onların her daim arkalarında olduğunuzu, onlara inandığınızı ve başarıları ile gurur duyduğunuzu dile getirmek için çiçek gönderebilirsiniz.

Bunun haricinde yeni ebeveyn olan çiçeği burnunda anne-baba yakınlarınıza hayırlı bir evlat dileğinizi; yeni bir aile kurmanın temelini atan yakınlarınıza söz, nişan öncesinde mutluluklar dileğinizi yine tebrik temalı bir çiçek ile yapabilirsiniz.

#4 “Geçmiş olsun” diyen çiçekler

Bazen görünmez kazalar sevdiklerimizin morallerini alt üst eder. İyileşmede çiçeklerin olumlu etkisini hepimiz biliyoruz. Motivasyonu yükselten, sevdiklerimize bol moral sağlayan çiçekler Cicek.com’da. Üstelik artık mesajları da üzerlerinde yazılı.

Ailenize, arkadaşlarınıza, iş münasebeti kurduğunuz kişilere; kısacası bir rahatsızlık atlatan bütün önemsediğiniz kişilere “Geçmiş Olsun” mesajlı bir çiçek göndererek keyiflenmesine yardımcı olabilirsiniz.

#5 “Özür dilerim” diyen çiçekler

Kalpleri kırılan sevdiklerinize kendinizi affettirmek istiyorsanız bunu çiçekler yardımı ile yapabilirsiniz. Kırılan kalpleri onarmada çiçekler oldukça başarılı yardımcılardır. Mis kokuları, güzel görünümleri ve ince düşünülmüş hislerle gönderilmeleri bunda etkilidir. Bazen yüzlerce kelimenin anlatamadığı her şeyi kolaylıkla anlatabilirler.

Cicek.com’un “Özür Dilerim” stickerlı mesajlı çiçekleri sayesinde, dilediğiniz çiçekler sizinle birlikte af dileyecek ve kalpleri yumuşatmayı sağlayacak. Bu çiçekler sayesinde onlarda özür dileyebilir ve sizi affetmelerini isteyebilirsiniz.

Sevgi dile getirilmeyi en çok hak eden şeydir. Siz de sevdiklerinize tüm hislerinizi mesajlı çiçekler ile iletebilir, ek olarak kendi mesajınızı da çiçekle birlikte gönderebilirsiniz. Çiçek.com’un “Mesajlı Çiçekler” kategorisinden seçeceğiniz çiçekler ile duygularınızı ve dileklerinizi daha net bir şekilde ifade edebilirsiniz. Çok özel indirimlerle Cicek.com’dan online sipariş verebilir, sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz.