Filtrele
Neden Gönderim Yeri Seçmeliyim?

Seçtiğiniz bölge için gönderimi uygun ürünleri listeleyeceğiz. Böylece siparişinizi daha hızlı oluşturabilirsiniz.

bölgesi için ürünler listelenmektedir.

Barışmak İçin Özür Dilerim Çiçekleri

Özür dileyerek kalbini yeniden kazanmak istediğiniz sevdiklerinize mis kokulu bir jest yaparak af dilemek ister misiniz?

Herkes hata yapar, hata yapmak insanlara özgüdür derler. Ancak önemli olan yapılan hatayı telafi edebilmek ve bu hatalardan dersler çıkarak tekrar etmemektir. Özür dilemek hatalarımızla yüzleşebilmek ve olgunlaşabilmek demektir. Siz de Cicek.com’un birbirinden güzel özür çiçekleri ile kalplerini incittiğiniz sevdiklerinizden af dileyebilirsiniz. Dostlarımızla, annemizle, babamızla, eşimizle, sevgilimizle, arkadaşlarımızla kısacası sevdiklerimizle zaman zaman kalp kırıklıklarını paylaşırız. Uykularımız kaçar, huzursuz oluruz. Bu durumlarda af dilemek için sevdiklerimiz bizlerden bir hamle beklerler. Kendini affettirmenin türlü türlü yolu var. Bunlardan en etkilisi de “beni affet hediyesi” elbette. Barışmak için en güzel çiçek aranjmanları Cicek.com'da sizi bekliyor.

Özür Dilemek İçin Çiçek Seçenekleri

Özür dilemek, kalbi kırılan sevdiklerimizi mutlu ederken bir yandan da iç huzurumuzun yerine gelmesi için oldukça önemlidir. Hataları kabul edebilmek, büyük bir erdemdir çünkü. Kırılan kalpleri onarmak için sevdiklerinize ne kadar önemsendiklerini hatırlatacak küçük sürprizler yapabilirsiniz. Bunlar arasından en etkili özür dilerim hediyesi çiçeklerdir. Bazen kelimelerin anlatamadığı her şeyi çiçekler kolaylıkla anlatabilir.

#1 Özür Dilemek İçin Çiçek Aranjmanları

Özür çiçeği ile sevdiklerinize kendinizi affettirmeyi deneyebilir ve ne kadar mucizevi bir sonuç aldığınızı görebilirsiniz. Cicek.com’da bulunan renkli ve mis kokulu çiçek aranjmanları bu konuda size en iyi şekilde yardımcı olacaktır. Papatyalarla dolu bir küre veya seramik vazo içerisinde sizler için tasarlanmış gerberalar ile özür dilemek istediğiniz sevdiklerinize içtenlikle hislerinizi yansıtabilirsiniz.Dilerseniz özel cam vazolarda rengarenk veya tek renkli gül aranjmanları, karanfiller ya da lilyumlar eşliğinde tatlı sürprizler yapabilirsiniz.

#2 Özür Dilemek İçin Çiçek Buketleri

Özür dilerken en önemli olan şey bunu içten bir şekilde yapabilmektir. Altı üstü iki kelime diyerek geçmemek gerekir. İncelik ister özür dilemek, özen ister. Özrünüzü mis kokulu bir özür çiçeği ile taçlandırabilirsiniz. Kıpkırmızı veya bembeyaz güllerle hazırlanmış kucak dolusu mis kokulu güle kim hayır diyebilir? Ya da kalbinizin sıcaklığını ifade edebilecek çardak güller veya en saf hislerinizi, kalpten özrünüzü dile getirebilecek lilyumlar kimin kalbini ısıtmaya yetmez. Cicek.com’un mis kokulu buketleri ile sevdiklerinizden özür dileyebilir ve pişmanlığınızı dile getirebilirsiniz.

#3 Özür Dilemek İçin Orkide

Orkideler asaletin çiçekleridir. Gururu, asilliği üzerlerinde taşırlar. Pişman olduğunuzu ve karşınızdaki kişinin duygularına ne kadar çok değer verdiğinizi gösterebilmenin etkili bir yoludur. Beyaz veya mor orkide, bazen tek dal bazen iki, üç, beş dal hiç fark etmez. Orkide her hali ile karşı tarafa verilen önemi, özeni ifade eder. Zarif ve büyüleyici dilleri ile orkideler, sevdiklerinizin gönlünü almak için etkili olacaktır.

Üstelik şimdi indirimlilerle sevdiklerinize Orkide göndererek özür dileyebilirsiniz.

#4 Özür Dilemek İçin Saksı Çiçekleri

Sevdiklerinize, pişmanlığınızı tüm samimiyetinize ifade ederken ona bir salon bitkisi hediye edebilirsiniz. Bunun anlamı “Bu çiçek nasıl su ile beslenip ilgi ile büyüyorsa ben de sana karşı o kadar özenli ve ilgili olacağım” demektir. Antoryum, Guzmania, Spathiphyllum, Dieffenbachia veya Orkide çiçeklerinden dilediğiniz bir tanesini seçerek sevdiklerinizin kırılan kalplerini onarmayı deneyebilirsiniz.

Önemli olan hatalardan dersler almak ve bunları bir daha tekrarlamayacağınıza dair sevdiklerinize samimiyetinizi hissettirebilmektir. Özür dilemek istediğiniz anlarda tüm masumiyetleri ve güzellikleri ile çiçekler sizin en yakın arkadaşlarınız olurlar. Cicek.com’un birbirinden özel özür dileme çiçekleri, usta eller tarafından hazırlanıp sevdiklerinizin kalbini geri kazanmanız için yardımcı olurlar.