Sade Büyü Çiçek Aranjmanı

Sade Büyü Çiçek Aranjmanı

Ürün Fiyatı: 117,80 TL + KDV
27 Ekim Bugün
28 Ekim Yarın
29 Ekim Cuma

Takvim

  • ÜCRETSİZ TESLİMAT
  • HER GÜN AYNI GÜN TESLİMAT
  • HER GÜN AYNI GÜN TESLİMAT
  • GÜVENLİ ÖDEME
139
,00 TL (KDV Dahil)
ÖDEME SEÇENEKLERİ
Cicek.com ödeme bilgilerinizi güvende tutar, ödeme esnasında kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde 3. kişiler tarafından görünmemektedir.
Ürün Detayları
Beyaz Lilyum : 12 Adet Beyaz Gül : 5 Adet

Yaklaşık Ürün Boyutu: 30 cm

 

Beyaz seramik içerisinde 5 adet beyaz gül ve 12 adet beyaz lilyumdan oluşan aranjman. Beyaz gül masumiyeti, beyaz lilyum zarafet ve güveni temsil eder. Beyazın en büyüleyici hali, evinizin içinde bir kış bahçesi yaratacak. Zarif lilyum ve beyaz güllerle bu görkeme karşı koyamayacaksınız.Not: Lilyumlar, mevsimsel şartlar nedeniyle kapalı olarak gönderilebilir. Kapalı lilyumlar oda sıcaklığında ve 1-2 gün içerisinde açmaktadır.

 

Ürün Kodu: kat281

Yorumlar

İyi akşamlar Siparişimin zamında gitmesinden dolayı teşekkür ediyorum. Fakat, başka sitede, yazılan mesajın onayı için e-posta gönderiliyor. Yazılan mesaja bakıp eklemen yer veya düzeltmen gereken yer var ise düzeltim onaylıyorsun. Sizde bu sistem yok malisef. Mesajı eksik yazdığım için size e-posta gönderdim, yazdığım mesajda düzeltme yapabilir miyim diye, ona bile olumlu olumsuz cevap gelmedi malisef. Bunu dikkate almanızı rica ederim.

Sezai Sarıca

Teşekkürler, yalnız fiatlar daha düşük olmalı ..

Suna Germen

Şiparişim inanılmaz hızlı iletildi teşekkürler,

Mert karataş

Çiçek canlı değildi. Yapraklarda sararmalar vardı. Ölgün bir halde geldi. Beni mahcup etti.

Serhan Ergin

Kesinlikle sizi rezil ederler telafi için müşteri memnuniyeti için hiçbir şey yapmazlar yanından bile geçmeyin bu sitenin

ERKAN ÜNÜVAR

Çiçeklerin yarısı bir kaç günlüktü, bir daha bu siteden sipariş vermeyeceğim.

SERKAN SÖNMEZ

Çok kısa zamanda teslimat. Hediye olarak gönderdiğim için çiçeğin görüntüsüne dair fikir veremiyorum.

gözde daltaban

teşekkürler, resimde görüldüğü gibi uzun süre kalıcı bir çiçek.

mustafa delen

12 diye yazılan lilyumlar 10 tane geldi ve bir tanesininkenarlar kahverengi olmuştu, solmaya yakın. Yeşil yapraklar kahverengi ve kötü görüntüdeydi. Görüntü ile gerçek çok farklı.

Murat Hazırlar

Teslim adresini sisteme yanlış girdiğimi teslimattan sonra fark ettim. Teslimat tabi ki hatalı adrese oldu. Zahmet edilip bizden istenilen alıcı numarasını bile aramamış. Arasalar bir arka sokağa bırakacaklar alt tarafı. Teslim eden arkadaşlar ya yoğunluktan ya da umursamazlıktan teslim alanın ismini bile almamış gönderilen ismini yazıvermişler. O numaraları boşuna vermiyoruz sanıyorum. Allahtan birbirleriyle bağlı kurumlar bir şekilde müdürlerine ulaşıp teslim alana ulaşabildim hallettim.

Mehmet Akyol

Müşteri temsilciniz Gamze Hanım'a çiçeğim teslim edildiği zaman teşekkür emaili göndermiştim. Buradan da ayrıca memnuniyetimi iletmek istiyorum. Öğretmeni ve dolayısıyla beni çok mutlu ettiniz; hizmetinizin ve ürünlerinizin kalitesinin daim olması ve tekrar görüşmek dileğiyle. Saygılar.

DUYGU SAĞDUYU