Sade Büyü Çiçek Aranjmanı

Sade Büyü Çiçek Aranjmanı

Ürün Fiyatı: 70,99 TL + KDV
21 Ekim Bugün
22 Ekim Yarın
23 Ekim Salı

Takvim

  • ÜCRETSİZ TESLİMAT
  • HER GÜN AYNI GÜN TESLİMAT
  • GÜVENLİ ÖDEME
83
,77 TL (KDV Dahil)
ÖDEME SEÇENEKLERİ
Cicek.com ödeme bilgilerinizi güvende tutar, ödeme esnasında kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde 3. kişiler tarafından görünmemektedir.
Ürün Detayları
Beyaz Lilyum : 12 Adet Beyaz Gül : 5 Adet

Yaklaşık Ürün Boyutu: 30 cm

 

Beyaz seramik içerisinde 5 adet beyaz gül ve 12 adet beyaz lilyumdan oluşan aranjman. Beyaz gül masumiyeti, beyaz lilyum zarafet ve güveni temsil eder. Beyazın en büyüleyici hali, evinizin içinde bir kış bahçesi yaratacak. Zarif lilyum ve beyaz güllerle bu görkeme karşı koyamayacaksınız.Not: Lilyumlar, mevsimsel şartlar nedeniyle kapalı olarak gönderilebilir. Kapalı lilyumlar oda sıcaklığında ve 1-2 gün içerisinde açmaktadır.

 

Ürün Kodu: kat281

Yorumlar

Müşteri temsilciniz Gamze Hanım'a çiçeğim teslim edildiği zaman teşekkür emaili göndermiştim. Buradan da ayrıca memnuniyetimi iletmek istiyorum. Öğretmeni ve dolayısıyla beni çok mutlu ettiniz; hizmetinizin ve ürünlerinizin kalitesinin daim olması ve tekrar görüşmek dileğiyle. Saygılar.

DUYGU SAĞDUYU

Teslim adresini sisteme yanlış girdiğimi teslimattan sonra fark ettim. Teslimat tabi ki hatalı adrese oldu. Zahmet edilip bizden istenilen alıcı numarasını bile aramamış. Arasalar bir arka sokağa bırakacaklar alt tarafı. Teslim eden arkadaşlar ya yoğunluktan ya da umursamazlıktan teslim alanın ismini bile almamış gönderilen ismini yazıvermişler. O numaraları boşuna vermiyoruz sanıyorum. Allahtan birbirleriyle bağlı kurumlar bir şekilde müdürlerine ulaşıp teslim alana ulaşabildim hallettim.

Mehmet Akyol

12 diye yazılan lilyumlar 10 tane geldi ve bir tanesininkenarlar kahverengi olmuştu, solmaya yakın. Yeşil yapraklar kahverengi ve kötü görüntüdeydi. Görüntü ile gerçek çok farklı.

Murat Hazırlar

teşekkürler, resimde görüldüğü gibi uzun süre kalıcı bir çiçek.

mustafa delen

Çok kısa zamanda teslimat. Hediye olarak gönderdiğim için çiçeğin görüntüsüne dair fikir veremiyorum.

gözde daltaban

Çiçeklerin yarısı bir kaç günlüktü, bir daha bu siteden sipariş vermeyeceğim.

SERKAN SÖNMEZ

Kesinlikle sizi rezil ederler telafi için müşteri memnuniyeti için hiçbir şey yapmazlar yanından bile geçmeyin bu sitenin

ERKAN ÜNÜVAR

Çiçek canlı değildi. Yapraklarda sararmalar vardı. Ölgün bir halde geldi. Beni mahcup etti.

Serhan Ergin

Şiparişim inanılmaz hızlı iletildi teşekkürler,

Mert karataş