Sıkça Sorulan Sorular

Hangi Saatler Arası Sipariş Verebilirim?

Cicek.com web sitemiz üzerinden veya 0212 988 12 06 nolu telefondan çağrı merkezimiz aracılığıyla 7 gün 24 saat 21:00'a kadar verdiğiniz siparişler aynı gün içerisinde teslim edilmektedir.

Siparişime Ulaşım Ücretleri Dahilmi?

Tüm şehirlerin şehir merkezlerine gönderilen ürünlerde teslimat için herhangi bir ücret alınmamaktadır. Şehir merkezleri dışındaki yerleşim merkezlerine gönderimlerde ekranda belirtilen fiyatlar üzerinden yol ücreti talep edilir.

Siparişimin Teslim Edildiğini Nasıl Öğrenebilirim?

Sipariş işleminiz sonunda, siparişinizin takibini sağlamak adına size sipariş numarası vermekteyiz. Siparişinizin durumunu Sipariş Takibi menüsünden sipariş numaranız ile öğrenebilirsiniz. Siparişiniz teslim edildiğinde sizi e-mail ile bilgilendireceğiz. Ayrıca siparişinizi oluştururken SMS ile teslimat seçeneğini işaretlediğiniz durumda, teslimat bilgileri cep telefonunuza SMS ile bildirilecektir.

Alıcı Adresinde Yoksa?

Yerlerinde bulunamayan alıcıların çiçekleri, evlerde komşu daireye veya apartman görevlisine,sitelerde güvenlik görevlilerine, iş yerlerinde bölüm arkadaşlarına, hastane ve otellerde ise resepsiyon görevlilerine, askeri hastanelerde ve kurumlarda nöbetçi subaylar veya erlere isim soyadı alınarak imza karşılığında teslim edilir.

Teslimat Adresi ve/veya Tarihini Değiştirebilirmiyim?

Siparişiniz teslimat için yola çıkmadığı sürece değişiklik yapabilirsiniz.

Nasıl Ödeme Yapabilirim?

Kredi Kartı / Banka Kartı ile Ödeme, Havale/EFT ile Ödeme, Telefonda Kredi Kartı ile Ödeme ve Paypal ile Ödeme seçeneklerimiz mevcuttur. Ödemeniz bize ulaştıktan sonra siparişiniz işleme alınacaktır.

Mastercard veya Visa Kredi Kartınız ile 128 Bit güvenli ödeme yapabilirsiniz. Kredi Kartı ile ödemelerinizde siparişiniz hemen işleme alınır.

Sipariş sonrası kredi kartınız ile 0212 988 12 06 no'lu telefondan bize ulaşarak Mail Order ile ödemenizi yapabilirsiniz.Ödeme sonrası siparişiniz hemen işleme alınır.

Banka havalesi ile ödemelerinizi yapabilirsiniz. Banka hesaplarımızdan herhangi birine havale/eft yaparak Ödeme Bildirim Formunu ile bize bildirebilirsiniz. Ödemeniz hesabımıza ulaştığı anda siparişiniz işleme alınır ve e-posta ile size bilgi verilir.

İndirim kuponumu nasıl kullanabilirim?

Siparişinizi verdiğinizde sağ alanda çıkan fiyat bölümünde "Promosyon Kullan" butonuna basarak kodunuzun girişini yapabilir ve indiriminizi aktive edebilirsiniz.

İndirimli ürünlerde indirim kuponumu kullanabilir miyim?

Siparişinizi oluştururken gönderici bilgileri kısmında yer alan ''Avantaj Şifresi'' bölümüne indirim kodunuzu girerek indiriminizi aktive edebilirsiniz.

Çiçek siparişim aynı gün teslim edilir mi?

Siparişlerinizi belirttiğiniz gün ve zaman dilimi içerisinde, mümkün olan en kısa sürede alıcınıza ulaştırmaktayız.

Kek-Kurabiye siparişi aynı gün teslim edilir mi?

Kek-kurabiye siparişleriniz, İstanbul, Ankara, İzmir, İzmit, Bursa, Adana, Antalya, Hatay ve Kayseri illerinin merkezi lokasyonlarına aynı gün içerisinde teslim edilmektedir. Belirtilen bölgeler ve merkezi lokasyonlar dışındaki il ve ilçelere kargo ile teslimat sağlanmakta olup 1-4 iş günü içerisinde belirttiğiniz adrese teslim edilir.

Çiçekleriniz canlı mı?

Sitemizde yer alan ürünlerde kullandığımız çiçekler, canlı çiçeklerdir.

Siparişimin faturası ne kadar sürede elime ulaşır?

Faturanız, siparişinizin teslimatından sonra 7 iş günü içerisinde belirttiğiniz adrese veya e-posta adresinize ulaştırılır.

Türkiye'nin her yerine sipariş teslimatınız mevcut mudur?

Mardin, Sinop, Bayburt ve Şırnak illerimize şuan için gönderim sağlanamamaktadır. Gönderim dışı iller dışında Türkiye'nin her yerine teslimatımız mevcuttur.

Nasıl sipariş verebilirim?

Cicek.com web sitemiz üzerinden ya da 0212 988 12 06 no'lu telefonumuzu arayarak müşteri hizmetlerimiz aracılığı ile siparişinizi oluşturabilirsiniz.

Siparişimde değişiklik nasıl yapabilirim?

Siparişinizle ilgili bilgi değişikliklerini, siparişiniz dağıtıma çıkmadan yapabilirsiniz. Siparişinizi tamamladıktan sonra sipariş bilgilerinizde değişiklik yapmak üzere gerekli değişikliği 0212 988 12 06'dan müşteri hizmetlerimiz ile iletişime geçerek yapabilirsiniz.

Siparişimi nasıl iptal edebilirim?

Siparişinizin iptalini 0212 988 12 06'dan müşteri hizmetlerimiz ile görüşerek yapabilirsiniz. Bu işlemi yapabilmeniz için çiçeğinizin hazırlanmamış ve dağıtıma çıkmamış olması gereklidir.