Filtrele
Neden Gönderim Yeri Seçmeliyim?

Seçtiğiniz bölge için gönderimi uygun ürünleri listeleyeceğiz. Böylece siparişinizi daha hızlı oluşturabilirsiniz.

bölgesi için ürünler listelenmektedir.

Teşekkür Ederim Çiçekleri

Sevdiklerinizi iyi hissettirmek istediğinizde ya da özel bir teşekkür hediyesi aradığınızda en iyi seçeneklerden biri çiçek aranjmanları olarak karşınıza çıkar. Siz de özel bir çiçek arayışındaysanız ve sevdiklerinize çiçeklerinizin özenli bir şekilde ulaşmasını istiyorsanız bu konuda cicek.com sizin yanınızda. Her türlü çiçeği ve konsepti içerisinde barındırması ile sizin de en güzel hediyelerden biri olan çiçekleri, dilediğiniz an hediye edebilmenizi kolaylaştırır.

Teşekkür Çiçeği Neden Gönderilir?

Sevdiklerinizden aldığınız özel bir hediyenin karşılığını vermek ya da gönlünüzden geldiği için dostlarınızın her an yanınızda olmalarına teşekkür etmek isterseniz teşekkür çiçeklerini tercih edebilirsiniz. Farklı konseptleri ile herkes için, uygun bir teşekkür ederim çiçeği bulunur. Eşinizden aldığınız bir hediye karşılığında mutlu olduğunuzu belirtmek için siz de ona özel tasarımlı bir çiçek gönderebilirsiniz. Bu mutluluğunuzu karşı taraf ile paylaşmanın güzel yollarından biri olarak karşınıza çıkar. Ayrıca herhangi bir günde içinizden geldiği için hediye edebileceğiniz teşekkür çiçeklerini, özel anlarda da tercih edebilirsiniz. Karşı tarafı sevindirmenin güzel bir yolu olarak öne çıkan teşekkür çiçekleri ile eşinize, sevgilinize yanımda olduğun için teşekkürler anlamında özel tasarımlı çiçekler gönderebilirsiniz. İşinize yaptıkları katkılardan dolayı çalışanlara, iş arkadaşlarınıza, kurumlara gönderebileceğiniz teşekkür çiçekleri özel anların yanında resmi anlamda da sizi temsil eden çiçekler olabilir. Farklı bir hediye arama sorununu ortadan kaldıran cicek.com ile siz de dilediğiniz her yere gönderebileceğiniz bir teşekkür çiçeği bulabilir ve anında istediğiniz yere gönderebilirsiniz.

Ne Tür Çiçekler Teşekkür Çiçeği Olarak Gönderilir?

Teşekkür etmek için tercih edeceğiniz çiçekler, saksıda, vazoda ya da demet halinde bulunabilir. Bu çiçeklerden hangisini göndereceğinizi, karşıdaki kişinin bulunduğu ortama ve zevkine göre tercih edebilirsiniz. Örneğin ofis gibi ortamlarda çalışan birine göndereceğiniz saksıda teşekkür çiçeği, ofise canlılık ve enerji katıp solmadan her baktığında ona, sizi hatırlatabilir. Bu konuda alanın büyüklüğüne göre küçük ve büyük yapılı çiçekler seçebilirsiniz. Teşekkür etmek için göndereceğiniz çiçeklerde kırmızı, beyaz pembe gibi güllerden birini tercih edebilirsiniz. Renklerin sembolik anlamı olduğundan, güllerin rengini gönderdiğiniz kişinin yakınlığına göre seçmeniz faydalı olur. Her çiçeğin de kendine özgü bir anlamı olduğunu unutmayın. Orkide, papatya, ortanca, gerbera, lilyum gibi çiçek türlerinden birini tercih edebilirsiniz. Bu çiçekleri demet halinde sevdiklerinize gönderebileceğiniz gibi vazoda, özel tasarımlı kutuda, saksıda da gönderebilirsiniz. Bu şekilde herhangi bir çiçek göndermek istemeyenler için de saksı bitkileri bulunur. Geniş ya da ince uzun yapraklı saksı bitkileri ile gönderdiğiniz kişinin bulunduğu ortama yeşilliği getirebilir, bu şekildeki çiçeksiz bitkileri de tercih edebilirsiniz. Bu konuda göndereceğiniz kişinin zevkini, bulunduğu ortamı, size yakınlığını ve çiçeği gönderim amacınızı iyi düşünmenizde fayda var.

Teşekkür Ederim Çiçekleri Gönderirken Dikkat Edilecekler

  • Göndereceğiniz kişinin çiçek zevkini bilmeniz seçeceğiniz çiçek türü açısından önem arz edebilir.
  • Teşekkür çiçeği göndereceğiniz kişinin çiçeği bakıp bakamayacağını düşünerek saksıda ya da vazoda çiçek tercihinde bulunabilirsiniz. Çiçekle ilgilenemeyecek kişilere vazoda ya da demet halinde çiçekler göndermeniz daha iyi olabilir.
  • Her çiçeğin özel ve farklı bir anlamı bulunur. Bunun için teşekkür çiçeği gönderirken göndereceğiniz kişinin size yakınlığına göre bir çiçek tercih edebilirsiniz. Kırmızı gül gibi aşkı ve sevgiyi simgeleyen çiçekleri eşinize, sevgilinize göndermeniz daha iyi olabileceği gibi beyaz orkide şeklindeki çiçekleri iş arkadaşlarınıza da rahatlıkla gönderebilirsiniz.
  • Saksıda veya vazoda tercih edeceğiniz çiçeklerin büyüklüğünü de göndereceğiniz kişinin bulunduğu ortama göre ayarlamanız iyi olacaktır. Göndereceğiniz kişinin çiçeği rahatlıkla saklayabilmesi açısından bu önemlidir.

Bunları göz önünde bulundurarak size en uygun teşekkür ederim çiçeğini seçebilirsiniz. Cicek.com, birbirinden farklı tür ve ebatta sunduğu teşekkür çiçekleriyle size kararınızda yardımcı olur. Seçtiğiniz çiçek ile mesajınızı iletip sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz.