Filtrele
Neden Gönderim Yeri Seçmeliyim?

Seçtiğiniz bölge için gönderimi uygun ürünleri listeleyeceğiz. Böylece siparişinizi daha hızlı oluşturabilirsiniz.

bölgesi için ürünler listelenmektedir.

Vazoda Çiçekler

Sevdiklerinizi mutlu etmenin en kolay yolu onlara rengarenk ve zarif çiçekler sunmaktan geçer. Üstelik bu birbirinden özel çiçekler göz alıcı vazolar içine yerleştirildiğinde dekorasyon açısından da son derece çarpıcı bir etki yaratır. Cicek.com'un vazoda çiçekler için sunduğu geniş yelpazede orkide, papatya, gül, lilyum ve gerbera gibi farklı seçenekler bulmanız mümkün. Sevdiklerinizin özel günlerini, yeni iş başlangıçlarını, evliliklerini ve tüm başarılarını kutlamak için Cicek.com'un uygun fiyatlarından faydalanarak dilediğiniz zaman sipariş verebilirsiniz.

Vazoda satışa sunulan çiçekler, en sevilen renkli çiçekleri sizin için bir araya getiren aranjmanlardan oluşur. Hiçbir hazırlık aşaması gerektirmediği için sizlere kolaylık sağlar. Çiçeğinizi aldığınız an, evinizin en güzel köşesine rahatlıkla konumlandırabilirsiniz. Vazoda çiçek çeşitlerinde, gül, lilyum, papatya ve gerbera aranjmanları ön plana çıkar. Lilyum ve güller kokuları ile dikkat çeker. Lilyumlar, beyaz taç yaprakları ile hoş bir görünüm sunar. Papatya ve gerbera seçeneklerinde ise renk alternatifleri ön plandadır. Bu çiçekler, pembeden turuncuya kadar birçok farklı tondaki renk seçenekleri ile aranjmanların vazgeçilmezleri arasında yer alır. Renk seçeneklerinin fazlalığı, gerberaları güzel bir hediyelik haline getirir. Ayrıca vazoda çiçeklerin bazılarında çakıl taşları ve dekoratif objeler bulunur.

Vazodaki Çiçekler Kime Gönderilir?

Vazoda çiçeklerin her biri farklı anlamlar taşır. Lilyum zarafetin ve saflığın yanı sıra masumiyet ve doğumu simgeler. Bu sebeple yeni doğum yapan arkadaşlarınıza bu çiçeklerden birisini hediye ederek ona tebrik dileklerinizi ifade edebilirsiniz. Doğum, yeni başlangıçları çağrıştırır. Pembe renkler ise şansı ifade eder. Bu sebeple doğum günlerinde arkadaşlarınız için pembe renklerle süslenmiş lilyum aranjmanlarından birini sipariş edebilir ve ona yeni yaşının şans getirmesini dileyebilirsiniz. Güller, aşkın çiçeği olarak bilinir. Kırmızı güller ise hem romantizmi hem de aşkı anlatan en güzel seçeneklerden birisidir. Kırmızı güllerle hazırlanan vazodaki çiçekleri Sevgililer Günü’ nde sevgiliniz için satın alabilirsiniz. Sarı gül bilinenin aksine karşıdaki kişiye onu ne kadar önemsediğinizi anlatır. Bu sebeple doğum günlerinde annenize, arkadaşlarınıza ve tüm sevdiklerinize sarı gülleri de hediye edebilirsiniz. Beyaz güller saflığı ve masumiyeti ifade eden en güzel çiçeklerden birisidir. Sembolize ettiği duygular ile nişan ve düğün organizasyonlarında, beyaz gülleri vazgeçilmez kılar. Nişanlınız için bu çiçeklerden birisini hediye edebilirsiniz. Ayrıca beyaz gülleri nişan ve düğün organizasyonlarına tebrik çiçeği olarak da gönderebilirsiniz. Papatyalar sonsuz ve çıkarsız aşkın sembolüdür. Bu durum da papatya ve gerberaları yıl dönümlerinin en sevilen çiçekleri haline getirir. Renkli gerberalardan oluşan çiçekleri yıl dönümünde eşinize hediye ederek ona duyduğunuz sonsuz aşkı anlatabilirsiniz. Vazoda çiçek fiyatları, çiçeğin türüne ve sayısına göre farklılık gösterir. Ancak seçenekler arasında bütçenize ve ihtiyacınıza en uygun olan çiçeği cicek.com üzerinden rahatlıkla bulabilirsiniz.

Yeni Başlangıçları Kutlamanın En İyi Yolu: Vazoda Çiçek

Bahar ayları doğanın uyanışa geçtiği ve tüm güzelliklerini gözler önüne serdiği zamanlar olarak bilinir. Bu yüzden ilkbahar mevsimi insanlarda yeni enerjileri ve pozitif duyguları uyandırır. Baharın açan ilk çiçekleri olan papatya ve gerberalar ise yeni başlangıçları kutlamak için oldukça ideal. Sevdiklerinizin iş başlangıçları, evlilikleri ya da yeni evleri için bir tebrik çiçeği arıyorsanız bu romantik ve neşeli aranjmanları tercih edebilirsiniz. Özellikle papatya ailesinin en göz alıcı üyesi olan gerbera çiçeklerini sevdiklerinize vazo içinde sunabilir ve çarpıcı bir etki yaratabilirsiniz. "Renkli Düşler" aranjmanı 3 adet beyaz, 3 adet kırmızı, 2 adet pembe gerbara içeriği ile kalpleri ısıtmaya yeter. Silindir biçimindeki cam vazosu daha sonra bile kullanılabilir şık bir aksesuar olmaya aday. Beyaz papatyaların zarafetinden vazgeçemiyorsanız Cicek.com seçenekleri arasında sayısız papatya aranjmanını da bulabilirsiniz. Bu zarif çiçekleri romantik deniz kabukları ile birlikte sunan "Papatya Küresi"ni tercih ederek son derece dekoratif bir hediye seçimi yapabilirsiniz.

Vazoda Çiçek Bakımı Nasıl Yapılır?

  • Gerbera ve papatyalar hassas çiçeklerdir. Bu sebeple suyunu her gün değiştirmeniz faydalı olabilir. Gerbera ve papatyalar dışındaki çiçeklerinizin suyunu üç günde bir değiştirebilirsiniz.
  • Su değişiminde, oda sıcaklığında kireçli olmayan su kullanmaya özen gösterin. Hem kireç hem de soğuk çiçeklerinizin saplarına zarar verebilir.
  • Su değişimi sırasında saksınızın içindeki çakıl taşlarını da sudan geçirin. Bu durumda çiçeklerinizin taze suyla beslenmeye yardımcı olursunuz.
  • Suyu değiştirirken çiçeklerinizin saplarını kesin. Böylelikle gün geçtikçe çiçeğiniz yenilenir ve temiz suyu daha fazla alabilir hale gelir. Sapları keserken steril bir makas kullanmaya dikkat edin.
  • Sap kesim işlemini akan suyun altında gerçekleştirerek çiçeğinizin gövdesine hava girmesini engelleyebilirsiniz. Böylelikle çiçeğinizin sapı havayla temas etmez ve daha taze kalır.
  • Günlük olarak vazonuzun içine düşen yaprakları ve çiçekleri temizleyin. Ayrıca çiçeğinizin üzerinde solan yapraklar varsa bunları da budayarak çiçeğinizin hem sağlıklı kalmasını hem de güzel görünümünü korumasını sağlayabilirsiniz.
  • Vazonun değiştirdiğiniz temiz suya bir damla çamaşır suyu damlatarak çiçeklerinizin zararlı organizmalara karşı korunmasına yardımcı olabilirsiniz.
  • Suyu değiştirmeden önce saksıyı bir kez sudan geçirin. Bu durumda saksınız temiz kalır ve çiçekleriniz temiz suyla beslenir.

En Özel Hislerin Temsilcisi Olan Vazoda Çiçekler

Kırmızı tüm dünyada aşkın, sevdanın ve tutkunun rengi olarak; kırmızı güller ise aşıkların çiçeği olarak tanınır. En özel hislerinizi anlatmakta zorlandığınız zamanlarda ya da hayatınızdaki en özel insana olan hislerinizi tekrar tekrar göstermek istediğinizde bu özel çiçeklerin etkisinden faydalanmanız mümkün. Cicek.com aşıkların tüm isteklerine cevap vermek için kırmızı gülleri farklı aranjmanlarla ve birbirinden şık vazolar içinde sunuyor. Aşkın Gizemi, Unutulmaz Aşk ve Büyülü Sevgi aranjmanları Cicek.com tasarımları arasında bir hayli öne çıkıyor. Özellikle "Unutulmaz Aşk" aranjmanı 200 adet kırmızı gül içeriği sayesinde sevdiklerinizin kalbini kazanmaya aday. Görkemli duruşu ile bulunduğu tüm mekanlarda bakışları üzerine çeken unutulmaz aşk aranjmanına en özel fiyatlar ile sahip olabilirsiniz. Sevdiklerinize pozitif bir enerji göndermek isterseniz sarı gül aranjmanları tüm ihtiyaçlarınızı karşılar. Cicek.com'un 41 adet sarı gül içeren "Yaz Akşamı" aranjmanını bu amaçla tercih edebilir ya da yeni bebek doğumlarını kutlamak için sipariş verebilirsiniz.

Lilyum, orkide ve beyaz güller sade renkleri ve narin duruşları ile dikkat çeker. Bu narin çiçekler kendileri kadar özel vazolar içinde sunulduğu zaman son derece minimalist bir etki yaratır. Cicek.com orkide çiçeklerini beyaz ya da mor renkleri ile sunuyor ve seramik vazolar ile güzelliklerine güzellik katıyor. Kokularıyla da çarpıcı hisler uyandıran orkideler asaletin ve gücün temsilici olarak öne çıkıyor. Bu narin çiçekleri annenizi mutlu etmek ya da en kıymetli dostlarınızı sevindirmek istediğinizde tercih edebilirsiniz. Ailenize yeni katılan bir bebeğin gelişini kutlamak için özel bir tasarım arıyorsanız "Sade Büyü" aranjmanı tam da size göre. 12 adet beyaz lilyum ile 5 adet beyaz gülün bir araya geldiği bu tasarım daha ilk bakışta kalpleri ısıtıyor ve en masum hislerin tercümanı oluyor. Cicek.com'un özenle hazırladığı vazoda çiçek seçenekleri içinde daha birçok yaratıcı tasarımı bulmanız da mümkün. En uygun fiyatlar ile alışveriş yapmak ve sevdiklerinizi mutlu etmek isterseniz siz de hemen sipariş verebilirsiniz.