Filtrele
Neden Gönderim Yeri Seçmeliyim?

Seçtiğiniz bölge için gönderimi uygun ürünleri listeleyeceğiz. Böylece siparişinizi daha hızlı oluşturabilirsiniz.

bölgesi için ürünler listelenmektedir.

Hayırlı Olsun Çiçeği (Yeni İş Çiçekleri)

Yeni bir iş her zaman heyecan vericidir. Hatta çoğu zaman stresli de karşılanabilir. Yeni bir ortam, yeni iş arkadaşları ve yeni görevler her zaman tatlı heyecanlar yaşatmayabilir. Sevdiklerinizin ilk iş günlerinde bedenen olmasa da ruhen yanlarında olabilirsiniz. Nasıl mı? Elbette çiçekler sayesinde.

Yeni iş tebrik çiçeği (hayırlı olsun çiçeği), sevdiklerinize bu zor günde yardımcı olacak ve kendilerini çok daha rahat hissetmelerini sağlayacak. Cicek.com sizler için birbirinden farklı yeni iş çiçeği konseptli aranjmanlar hazırladı. Siz de sevdiklerinizin yanında olduğunuzu hissettirmek için hemen Cicek.com’u ziyaret ederek onlar için aynı gün teslimatlı online çiçek siparişi verebilirsiniz.

Yeni İş Çiçekleri Kimlere Gönderilir?

İlk İş Tecrübesi Olan Yakınlarınıza;

Okul hayatını geride bırakıp da ilk defa işe başlayan sevdiklerinize veya okul ile birlikte çalışmaya başlayan azimli yakınlarınıza çiçek göndererek cesaret verebilirsiniz. Her şeye yabancı olan, iş hayatına dair öğrenecek çok şey olan, daha yolun en başındaki bu heyecanlı kişiler, sizden gelecek çiçeklerle daha umutlu ve rahatlamış hissedecektir.

İş Değiştiren Sevdiklerinize;

Alıştığı ortamdan yeni olduğu ortama geçen, daha iyi fırsatlar yakalayabileceği bir işe transfer olan sevdiklerinize, onların tüm kararlarında yanlarında olduğunuzu hissettirebilecek hoş buketlerden gönderebilirsiniz. İlk iş günlerinde yeni iş arkadaşları ile tanışıp kaynaşabilecekleri bir ortam hazırlayan bu çiçekler sayesinde, sevdikleriniz farklı bir çalışma ortamına adım atmanın stresini ve bilinmezliğini bir nebze de olsa unutarak kendilerini daha iyi hissedeceklerdir.

Terfi Alan Yakınlarınız İçin;

Sevdiklerinizle gurur duyduğunuz anlardan biri de işteki yükselişleridir. Onların emeklerinin karşılığını aldığını görmek en az onlar kadar bizi de mutlu eder. Terfi çiçekleri, bu değişime ayak uydurmaya çalışan yakınlarımız için neşe veren bir sürprizdir. İlk iş günlerinde olduğu gibi bu başarılarında da yanında olduğunuzu ve daima yanında olacağınızı dile getirebilmek için benzersiz fırsattır.

Kendi İşini Kuran Sevdikleriniz İçin;

Cesaretine hayran kaldığınız girişimci arkadaşlarınızı kutlayarak onlara mutlu ve bol kazançlı çalışma hayatı dileyebilirsiniz. Düzenden çıkmaya cesaret ederek kendi işinin patronu olmaya niyetlenen yakınlarınıza, akıllarındaki türlü endişeleri yatıştıracak, mis kokulu ve güzel görünümlü aranjmanlardan gönderebilirsiniz.Bazen mis kokulu lilyumlar bazen kucak dolusu güller, frezyalar, laleler… Sevdiklerinizin, ilk iş günü heyecanlarını geride bırakıp, yalnız olmadıklarını hissedebilmeleri için etkili bir jesttir.

Buket yerine dilerseniz çeşitli saksı çiçeklerinden de seçebilirsiniz. Orkide, bambu veya barış çiçeği gönderebileceğiniz gibi arzu ederseniz kendinden saksılı aranjmanlardan seçerek vazo arama derdinden de kurtarabilirsiniz.

Eğer hiçbirini istemiyorsanız rengarenk çiçeklerle oluşturulmuş çiçek sepeti seçebilir, sevdiklerinizin gününe neşe katabilirsiniz. Yeni iş çiçeği, o kişi için özel anlamlar ifade eder. Çünkü hediye gönderen kişi, karşısındakinin heyecanlarını, endişelerini anlıyor ona kaygılarında destek oluyor demektir. Siz de sevdiklerinize Cicek.com’dan özel hazırlanmış bir tasarım seçebilir, onların endişelerini neşeye ve umuda çevirebilirsiniz.