Filtrele
Neden Gönderim Yeri Seçmeliyim?

Seçtiğiniz bölge için gönderimi uygun ürünleri listeleyeceğiz. Böylece siparişinizi daha hızlı oluşturabilirsiniz.

bölgesi için ürünler listelenmektedir.

Yıl Dönümü Çiçekleri

Yepyeni başlangıçların simgesi olan bazı özel tarihler, her sene yeniden kutlanmaya değer! Siz de beraber bir hayata adım attığınız o eşsiz insana, kendisi kadar eşsiz çiçekler vererek aşkınızı her sene yeniden haykırabilirsiniz. Yıl dönümünü kutlamak isteyen çiftler için en güzel hediyelerin başında çiçekler gelir. Çiçekler taze ve güzel başlangıçların en şık sembollerinden birisidir. Hayatınıza girdiği günden beri size mutluluk ve huzur getiren değerli yol arkadaşınıza, hediye edeceğiniz yıl dönümü çiçekleri sayesinde zarif bir şekilde sevginizi gösterebilirsiniz. Cicek.com tüm kutlamalarınızda olduğu gibi yıl dönümlerinde de mutluluğunuza ortak olur. Orkideden güle, lilyumdan gerberaya, saksı bitkilerinden kutu çiçeklerine kadar aradığınız her çiçeği, cicek.com adresinde bulabilirsiniz.

Yıl Dönümü Çiçeği Olarak Neler Tercih Edilir?

Kırmızı güller, eşe ya da sevgiliye hediye etmek için en ideal çiçeklerden biridir. Romantik ilişkilerin vazgeçilmez çiçeği olan kırmızı güller, senelerdir birçok tutkulu aşka da ortaklık etmiştir. “Seni seviyorum.” demenin en zarif ve şık yollarından birisi olan kırmızı güller yıl dönümü çiçekleri arasında en sık tercih edilen çiçeklerdendir. Siz de yıl dönümü kutlamanız için kırmızı gülün tutkusundan ve cazibesinden yararlanabilir, hayat arkadaşınıza olan sevginizi klasik ancak oldukça etkileyici bir şekilde belli edebilirsiniz. Beyaz güller de sıklıkla tercih edilen çiçeklerdendir; masum ve saf aşkı temsil eder. Eğer ilişkinizin daha başlarındaysanız, sevdiğiniz kişiye beyaz güllerden oluşan bir buket hediye ederek sonraki seneleriniz için sağlam ve güvenli bir adım atabilirsiniz.

Güllerin çok klasik olduğunu düşünüyor ve daha farklı bir çiçek aranjmanı arıyorsanız, papatya ve lilyumdan oluşan yıl dönümü çiçek aranjmanlarına da mutlaka şans vermelisiniz. Hoş kokuları ve zarif görünümleri ile birbiriyle büyük bir uyum içinde olan bu iki çiçek, sevgilinizin aklını başından almanıza yeter de artar bile. Saflığı, güzelliği ve sadakati temsil eden papatya-lilyum aranjmanları; yıl dönümünüzde sevdiğiniz insana edebileceğiniz en güzel iltifatlardan birisi.

Eğer eşinizle uzun zamandır beraberseniz, güven ve sadakat temelinde ilerleyen ilişkinize yakışacak şekilde zarif ve narin görünümüyle büyüleyen orkidelerden hediye edebilirsiniz. Evlilik yıl dönümü çiçekleri arasında en sık tercih edilenlerden birisi olan orkideler, tıpkı evliliğiniz gibi uzun ömürlüdür. Asaleti ve zarafeti ile göz kamaştıran bu eşsiz çiçek, herkes gibi eşinizi de kendine hayran bırakır. Aşk ve tutkunun simgesi kırmızı güller, saflık ve masumiyetin göstergesi papatya ya da sadakat ve güvenin temsilcisi lilyum çiçeği… Cicek.com’ da eşinize ya da sevgilinize hediye edebileceğiniz onlarca çiçek çeşidi yer alır.

Yıl Dönümü Çiçeği Seçerken Dikkat Edilecekler

Sevginizi ve minnetinizi belli etmenin en zarif yollarından birisi olan çiçekler ile özellikle yıl dönümü gibi özel günlerde yol arkadaşınızı daha da mutlu etmek için şunlara dikkat edebilirsiniz:

  • Çiçeğinizi seçerken göz önünde bulundurmanız gereken en önemli konu eşinizin beğenisi olmalı. Bu nedenle klasik yıl dönümü çiçekleri yerine eşinizin en sevdiği çiçeği hediye etmeniz, onu tahmin ettiğinizden çok daha fazla mutlu edebilir.
  • Çiçeğinizin anlamını yitirmemesi için taze olmasına dikkat edin. Solmuş, sünmüş, yaprakları kopmuş çiçekler pek etkileyici bir hediye sayılmazlar.
  • Kadınlar kadar belli etmeseler de erkekler de çiçeklere bayılır. Bu yıl dönümünde bir sürpriz yaparak hayatınızdaki özel erkeğe anlamlı bir çiçek hediye etmeye ne dersiniz? Belki masasına koyacağı bir teraryum ya da odasına yerleştireceği bonsai bitkisi ile onu şaşırtabilir, sevginizi çiçeklerle destekleyerek belli edebilirsiniz.
  • Klasik buketlerden sıkıldıysanız ve farklı bir çiçek aranjmanı arıyorsanız, cicek,com’ da yer alan birbirinden özenli tasarımlara sahip kutu çiçeklerine mutlaka göz atmalısınız.

Çiçeğinizi Duygusal Notlarla Zenginleştirin

Sevgiliniz ya da eşinizi biraz daha etkilemek için yıl dönümü çiçeğinize, duygularınızı yansıttığınız bir not da iliştirmeyi ihmal etmeyin. Birkaç cümleden oluşan yıl dönümü mesajınızı okumak, hayatınızdaki insan için sandığınızdan çok daha anlamlı olabilir. Eğer duygularınızı dile getirmek konusunda çok başarılı değilseniz çiçek notları sayfamızda yer alan mesajlardan da yararlanabilirsiniz. Taptaze ve rengarenk yıl dönümü çiçek aranjmanları ile bu özel günü duygusal notunuz ile zenginleştirdiğiniz çiçeğiniz sayesinde keyifle kutlamanız ve sevdiğiniz kişinin yüzünde kocaman bir gülümseme yaratmanız cicek.com ile çok kolay.