Filtrele
Neden Gönderim Yeri Seçmeliyim?

Seçtiğiniz bölge için gönderimi uygun ürünleri listeleyeceğiz. Böylece siparişinizi daha hızlı oluşturabilirsiniz.

bölgesi için ürünler listelenmektedir.

Yılbaşı Çiçekleri

Yılbaşı demek, yeni yılın getireceği sürprizlerle birlikte sevdiklerinizi mutlu edecek hediyelerle onları mutlu etmek demektir. Tabii yılbaşı konseptine uygun, özel ve sevimli bir hediye bulmak hem bir yandan eğlenceli hem de bir yandan zordur. Fakat bu heyecan dolu günlerde sevdiklerinize vereceğiniz hediyeler konusunda kararsızsanız cicek.com yılbaşı çiçekleri sayfasında birbirinden güzel çiçekler sizi bekliyor.

Muhteşem renkleri, doğallıkları ve şık görüntüleriyle her an ve her zaman sevdiklerinizin yüzünü gülümsetecek çiçekler, yılbaşı özelinde de en çok tercih edilen hediyeler arasında yer alır. Yeni yıl çiçeği hediyesi olarak sevdiklerinize hediye edebileceğiniz yılbaşı çiçeği çeşitleri; vazoda çiçekler, kutu içerisinde rengarenk çiçekler, özel tasarım yılbaşı çiçek aranjmanları, kırmızı güller, sevimli ayıcık veya balonlarla süslenmiş renk renk çiçekler, orkideler, papatyalar ve çok daha fazlasıdır.

Yeni Yılın En Güzel Sürprizi Yılbaşı Çiçekleri

Yılbaşı çiçeği denildiğinde akla ilk gelen çiçek hediyesi tabii ki her durum için kullanılabilen kırmızı güllerdir. Sevgiyi, mutluluğu ve güzelliği en iyi anlatan kırmızı gülleri; vazoda, buket veya özel kutuda hazırlanmış aranjmanlar şeklinde yılbaşında sevdiklerinize hediye edebilirsiniz. Kırmızı güller dışında orkideler, antoryum, papatya ve lilyum aranjmanları, beyaz güller, hüsnüyusuf ve gerberalar ile özel olarak hazırlanan birçok çiçek yeni yıl hediyesi olarak sevdiklerinizi mutlu edecektir. Yılbaşı çiçeği renkleri olarak kırmızı ve beyaz çiçekler en çok tercih edilen renkler olsa da sarı gibi umudu çağrıştıran renkler ile mor gibi asil, turuncu gibi enerjik, pembe gibi sevgi dolu renkleri de tercih edebilirsiniz. Türkiye’nin en iyi online çiçek sitesi cicek.com üzerinden çiçek sepeti başta olmak üzere rengarenk yılbaşı çiçek çeşitlerini sipariş ederek sevdiklerinize unutulmaz bir jest yapabilir, hızlı gönderim ve farklı ödeme seçenekleri avantajlarından yararlanarak yeni yıla dair dileklerinizi sunabilirsiniz.