Aşk Sözleri

Duygusal Aşk Sözleri

Herkes aşık olduğu kişiden tatlı, etkileyici, güzel ve aşk dolu sözler duymak ister. Bu yüzden kalbininizi ele geçiren bir kadına/adama sahipseniz ve artık onsuz bir hayat bile hayal edemiyorsanız, mükemmel hissetmesi için ona tatlı ve aşk dolu bir şeyler söyleyebilirsiniz. Bazen doğru kelimeleri seçmek zor olsa da, ona aşkınızı hissettirmek için elinizden gelenin en iyisini yapmalısınız. Çünkü aşık olduğunuz kadın/adam bunu hakediyor.

Sevgiliye etkileyici aşk sözleri listemizdeki birbirinden ilham verici, aşk dolu ve tatlı sözlerden faydalanarak…

Aşağıda sizin için listelediğimiz aşık olduğunuz kişiye özel aşk cümlelerini bulabilir, aşkınızı sevgilinize daha iyi hissettirmek için bu sözlerden ilham alabilirsiniz.

Kısa ve Öz Aşk Sözleri

Aşkım, seni görmemi engelleyen dakikalara dayanamıyorum!

Bana her baktığında kalp atışımı hissedebiliyor musun sevgilim?

Gerçek bir erkek/kadın olmanın ne demek olduğunu anlamamı sağlıyorsun!

Benim ışığım sensin. Aşkım, ben sensiz kaybolurum!

Seni sevmeme izin verdiğin için teşekkürler bebeğim!

Sadece yanında olmak, her şeyi daha iyi bir hale getiriyor!

Güzel yüzüne her baktığımda, sana tekrar tekrar aşık oluyorum!

Aşkım, sensiz bir gün bir yıl gibi geliyor ve seninle bir gün saniyeler içinde geçiyor.

Kelimeler ne kadar harika bir insan olduğunu asla anlatamaz!

Senin gülümsemen için her şeyi yaparım aşkım!

Uzun Aşk Sözleri

En güzel şeyler, en az beklediğinizde olur. Birbirimizi zor zamanlarda bulduk ve birbirimize yol gösterici olduk. Bir araya geldiğimizde, bize hiçbir şeyin zarar vermeyeceğini anladım. Bana her zaman güvenebilirsin. Seni seviyorum aşkım!

Aşk, iki insanı birbirine bağlar ve birbirlerinden uzak olduklarında bile kalplerini ısıtır. Aşk çok yönlüdür, ama aynı zamanda istikrarlı ve güvenlidir. Aslında aşk aramızda olan şey sevgilim!

Bazen hayatın zorlaştığını biliyorum, ama yalnız değilsin. Bana her zaman güvenebilirsin, çünkü seni mutlu etmek benim hayat amacım ve seni asla başarısızlığa uğratmayacağım aşkım.

Üzgünsen, seni mutlu etmek için elimden geleni yapacağım. Yorgunsan, seni enerji ve neşe ile dolduracağım. Ben tamamen seninim aşkım!

Sen konuşurken bir meleğin fısıldamasını işitiyor gibi oluyorum. Gülümsediğinde, yüzünden gelen ışık yüzünden kör oluyorum. Bana baktığında, aklımı tamamen kaybediyorum. Bana ne yapıyorsun? Sanırım bunun adı aşk sevgilim!

Seni o kadar seviyorum ki aşkından deliriyorum. Senin hakkında düşünmeyi ve hayal kurmayı asla bırakmak istemiyorum. Aşkın beni hayatta tutuyor ve hayatıma bir anlam veriyor. Lütfen, bunu benden asla alma aşkım!

Bu rüyanın gerçekleşmesi için gereken her şeyi yapacağım. Umarım aynı rüyayı görürüz ve birlikte ortak geleceğimizi inşa ederiz aşkım!

Büyülü ve inanılmazsın! Aşkınla sihir yapıyorsun. Benimle her konuştuğunda ya da sarıldığında verdiğin harika duygu olmadan hayatımı hayal edemiyorum. Senin aşkın dünyadaki bir cennet gibi.

Aşka asla inanmazdım. Sadece çocuklar için bir masal olduğumu düşünürdüm. Ama sonra seninle tanıştım ve sen her şeyi değiştirdin. Şimdi aşka ve masallara inanıyorum. Beni aşka ve masallara inandırdığın için teşekkür ederim.

Aşk en iyi ilaçtır; seni çok yükseklere götürür ve gerçek dünyayı unutturur. Aşk bağımlılığı, en keyifli bağımlılıktır. Sen benim uyuşturucumsun, bağımlılığımsın ve bunun asla durmasını istemiyorum aşkım!

Sevgiliye Aşk Sözleri

Sen dünyanın sekizinci harikasın sevgilim ve sana hayran olmayı asla bırakmayacağım.

Hayat sensiz çok karanlık bir yer olurdu. Seni tüm kalbimle seviyorum ve bana verdiğin her ışık için teşekkür etmek istiyorum sevgilim!

Aşk özgürlüğü seven bir kuş gibidir, kontrole tahammül yoktur. Aşk, çok zorlarsanız, parmaklarınızdan kolayca kayabilecek bir balık gibidir. Aşk güven üzerine kuruludur, onu güçlü ve sadık kılmanın tek yolu budur. İkimiz de bu yolu seçip mutluluğumuza ulaştık sevgilim. Bana her zaman güvenebilirsin!

Yanımdayken veya ayrıldığımızda, sen her zaman düşüncelerimde ve kalbimde ilk sıradasın aşkım!

Her aşk hikayesi, birbirlerini mutlu etmek için elinden geleni yapan iki kişiyle ilgili bir hikayedir. Tek istediğim seni hayatım boyunca mutlu etmek. Ve gerçekten senin de böyle düşündüğünü umuyorum sevgilim!

Güneşi gördüğümde seni hatırlıyorum çünkü sen sadece günümü değil hayatımı da aydınlatıyorsun sevgilim!

Aşk yıkıcı, acı verici ve iyileştirici olabilir. Aşk o kadar farklıdır ki, bazen onun aşk mı başka bir şey mi olduğunu anlayamayız. Ancak biliyorum ki, iki insan bir arada kalmak istedikleri sürece, mutluluğa giden tüm zorluklarla başa çıkarlar. Biz bence tam olarak bu tarife uyuyoruz sevgilim!

Her gün yanımda olmanı istiyorum. Burada olmadığında, her zaman üzgünüm. Sen yanımdayken, kalbim neşe doluyor ve seni asla kaybetmek istemiyorum aşkım!

Ne zaman hayata karşı pes etmeyi düşünsem, seni düşünüyorum ve bana güç veriyorsun. Nasıl yapıyorsun bilmiyorum ama beni motive ediyorsun ve bana ilham veriyorsun. Seni seviyorum aşkım!

Aşk gülümsediğinde gördüğüm şey. Aşk bana dokunduğunda hissettiğim şey. Aşk bir şey söylediğinde duyduğum şey. Aşk aslında paylaştığımız şey sevgilim!

 

Diğer Mesaj Sayfaları