Çiçek Notları

Yeni Yıla Romantik Girin: Sevgiliye Yılbaşı Mesajları #2023

Hayatınızdaki en değerli kişinin yeni yılını sıradan bir mesajla kutlamak olmaz! Sevgilinizin açıp tekrar tekrar okuyacağı sevgiliye yılbaşı mesajları, Cicek.com’da sizi bekliyor!

Sevgiliye Yılbaşı Mesajları

Tüm yıl boyunca yaşadığınız en tatlı, romantik ve komik anları gözlerinizin önüne getirin… Şimdi sırada tüm bu yaşananları kelimelere dökmek var! Sevgilinize yeni yıl kutlama mesajı göndermek, aynı zamanda onu ne kadar sevdiğinizi ve değer verdiğinizi göstermenin de yollarından biridir. Aşağıda yer alan sevgiliye yılbaşı mesajları arasından seçim yaparak, biricik aşkınızın gününü güzelleştirebilirsiniz.

Sevgiliye Kısa Yılbaşı Mesajları

Sevgiliniz için kısa ve etkili bir yılbaşı mesajı arıyorsanız, doğru yerdesiniz! Aşağıdaki mesajlardan birini seçerek onu mutlu edebilirsiniz.

 • Mutlu yıllar aşkım! Koca 1 yıl daha geçti ama aşkımız hala ilk günkü gibi… Seni seviyorum.
 • Bu yıl, tıpkı senin gülen gözlerin gibi parlasın ve herkesi aydınlatsın! Mutlu yıllar sevgilim!
 • Yeni bir yıl olduğu için değil, yanımda doğru kişiyle yeni bir yıla başladığım için çok mutluyum. Mutlu yıllar aşkım!
 • Bu yeni yılda tek bir dileğim var; dilerim ömrümün sonuna kadar seni mutlu edebilirim. Mutlu yıllar tatlım.
 • Mutlu Yıllar aşkım… Önümüzdeki günler nasıl geçerse geçsin, onları birlikte güzelleştireceğimize söz veriyorum.

Sevgiliniz İçin Romantik Yılbaşı Mesajları

Sevgiliye Yılbaşı Hediyesi

En güçlü duyguları hissettiğiniz sevgiliniz için hazırladığımız romantik yılbaşı mesajları arasından seçim yapabilirsiniz!

 • Hayatıma girerek tüm günlerimi ve aylarımı güzelleştirdin… Şimdi gelecek yeni yılda ve ondan sonraki tüm yıllarda da tek dileğim sonsuza dek benimle olman! Seni seviyorum sevgilim, mutlu yıllar!
 • Geçtiğimiz yıl boyunca bana hayatımın en güzel anılarını verdin. İşte bu yüzden, gelecek hiçbir yıla sensiz başlamayı hayal bile edemiyorum! Mutlu yıllar sevgilim, güzel bir yıl diliyorum.
 • Pek çok tatlı hatırayla dolu bir yıla daha veda etmek biraz hüzün verse de, yeni yılda sana gülümsemen için pek çok yeni sebep vereceğime söz veriyorum. Yeni yılın kutlu olsun aşkım!
 • Hayatıma girdin ve yeni yılların rakamlardan çok daha fazlası olduğunu anladım. Bugün geriye dönüp baktığımda senin sayende ne kadar minnettar olduğumu anlıyorum. Kendimi yeni yılın en şanslısı ilan ediyorum!
 • Gelecek yılın harika olacağını biliyorum, çünkü onu dünyanın en harika kadınıyla/erkeğiyle karşılıyorum! Herkesin içinden beni seçtiğin ve beni şanslı kıldığın için teşekkür ederim. Yeni yılımız kutlu olsun sevgilim.

Sevgiliniz İçin Komik Yılbaşı Mesajları

Aşk, birlikte gülebilmek değil midir? Öyleyse, sevgiliye yılbaşı mesajları komik olabilir! Aşağıdaki mesajlar, orijinal yılbaşı mesajı arayanları bekliyor!

 • Mutlu yıllar aşkım! Bu yıl senin için tek dileğim; sabır! Çünkü tüm yıl bana katlanmak zorunda kalacaksın! 🙂 
 • Sevgilim… Seni üzmek istemesem de bu yıl yeni yıl dileklerinin gerçekleşmeyeceğini hatırlatmak istiyorum. Çünkü o hakkını 3 yıl önce benimle tanışarak kullandın! 🙂
 • Günlerdir “Hediye istemiyorum.” dediğimde sadece nazik davranıyordum. Bu yüzden senden gelecek büyük sürprizi sabırsızlıkla bekliyorum. 🙂 Mutlu yıllar aşkım.
 • Yeni yıldan tek isteğim sensin. Ve bol sıfırlı bir kredi kartı, ve son model bir araba, ve harika bir tatil… Sadece; önce sen! 🙂 Mutlu yıllar sevgilim!
 • Mutlu yıllar, hayatımın aşkı! Kutlamalardan sonra bulaşıkları yıkayan tek kişinin ben olmayacağımı bilmek, bu yılın en güzel hediyesi oluyor! 🙂 Seni seviyorum.

Yukarıda yer alan sevgiliye yılbaşı mesajları, biricik aşkınızın yüzünü güldürecek ve kalbini ısıtacak! Siz de bu mesajlar arasından seçim yaparak sevdiğiniz kişiyi mutlu edebilir ve yeni yılını unutulmaz kılabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu