Seni Seviyorum Sözleri

seni seviyorum mesajları

Sevgilinize ya da eşinize onu ne kadar çok sevdiğinizi söylemek, ilişkinin önemli bir parçasıdır. Bu söz içtenlikle söylendiğinde, karşınızdaki kişiye çok özel hissettirir. Hatta ‘seni seviyorum’ cümlesini duyan kişinin bu cümleyi duymaktan daha fazla haz alacağı bir şey yoktur, özellikle de duygular karşılıklı olduğunda…

Evet, ‘seni seviyorum’ cümlesi aşık çiftler için oldukça tatmin edici bir cümle. Peki sevgilinize/eşinize sadece ‘seni seviyorum’ demek yeterli mi? Cevap çoğu zaman evet olsa da, partnerler daha fazlasını duymak istiyor. Özellikle de, onu neden sevdiğinizi…

Siz de biricik aşkınıza onu neden sevdiğinizi söylemek istediğinizde, aşağıda sizin için derlediğimiz aşk dolu seni seviyorum mesajlarından ilham alabilirsiniz.

Kısa Seni Seviyorum Sözleri

Sevgilim, hayatımı ışıkla dolduruyorsun. Yanımda olduğun için sana minnettarım. Seni çok seviyorum!

Seninle ilgili tüm detayları çok seviyorum!

Bu dünyada hayatımı birlikte geçirmek isteyeceğim başka kimse yok. Seni seviyorum!

Aşkımız şimdiye kadar yaşadığım hiçbir şeye benzemiyor. Tek gerçek aşkım olduğun için teşekkürler!

Bebeğim, hayatımı heyecan verici bir yolculuktan daha heyecanlı hale getiriyorsun. Seni seviyorum!

Öpücüklerin ve sarılmaların beni kafamdan ayaklarıma kadar ısıtıyor. Sana çok aşığım!

Sen tanıştığın herkesi etkileyebilecek güçlü, yetenekli ve güzel/yakışıklı bir kadınsın/adamsın. Sana aşkım diyebildiğim için çok gururlu ve mutluyum. Seni seviyorum!

Benimle kalbini paylaştığın için teşekkür ederim. Seni çok seviyorum!

Uzun Seni Seviyorum Sözleri

Hayatımın en önemli olayı seninle tanışmaktı. Artık bütün yarınlarımı sana aşık olmak için daha fazla sebep bulmak için harcamak istiyorum. Seni seviyorum hayatımın aşkı!

Güzelliğin beni büyüledi. Mizah anlayışın yüzüme gülümseme getirdi. Şefkatin ve merhametin beni sevgi ile doldurdu. Bir kadından isteyebileceğim her şeyi bana verdiğin için sana çok teşekkür ederim. Seni seviyorum!

Seninle tanıştığımdan beri hayat çok daha renkli ve güzel. Kalbimde hiç kimsenin dolduramayacağı bir boşluğu dolduruyorsun. Seni herkesten ve her şeyden daha çok seviyorum!

Senin kadar özel biriyle ilişki yaşayabileceğimi hiç düşünmemiştim. Büyüleyici gülümsemen, sıcak tavırların ve paylaştığın sevginin hassasiyetini seviyorum. Benim için çok özelsin!

Ayrı zaman geçirmek zorunda kaldığımızda, seninle ilgili her şeyi özlüyorum. Paylaştığımız tüm anlar gözümde canlanıyor. Tekrar bir araya gelinceye kadar beklemek o kadar zor ki… Seni seviyorum hayatımın aşkı!

Seni o kadar çok seviyorum ki, hayatımdaki her şeyi senin için bırakmaya hazırım. Bana, düşündüğümden daha fazla mutluluk ve neşe getirdin. Seni sonsuza dek seveceğimi bil!

Seninle tanışmadan önce, birini sevmenin ne demek olduğunu gerçekten bilmiyordum. Şimdi birlikteyiz, hayatın sensiz nasıl olacağını hayal dahi edemiyorum. Seni çok seviyorum!

Seni Seviyorum Çünkü…

Seni seviyorum çünkü en soğuk havalarda bile beni aşkın ve sıcaklığınla ısıtıyorsun.

Seni seviyorum çünkü üzgün olduğumda beni destekliyor, aptal şakalarıma gülüyor ve beni ben olduğum için seviyorsun.

Seni seviyorum çünkü desteğin ve sevginile her şeyi yapabileceğimi biliyorum.

Seni seviyorum çünkü birlikte olduğumuzda bütün problemlerim ortadan kayboluyor.

Bazen sevginin savaşmaya değip değmeyeceğini merak ediyorum, ama sonra o güzel yüzünü hatırlıyorum ve savaşa hazır olmamak için hiçbir neden göremiyorum. Tüm bunları neden yapıyorum biliyor musun? Çünkü seni çok seviyorum aşkım!

Seni seviyorum çünkü kimse yapamadığında bile beni gülümsetiyorsun.

Seni seviyorum çünkü ne olursa olsun benim için her zaman oradasın.

"Seni seviyorum" cümlesinin ötesinde, duygularınızı daha derin şekilde ifade edebileceğiniz ilham dolu cümleleri yukarıda sizin için listeledik. Umarız, hayatınızın aşkına karşı hissettiklerinizi ifade ederken size ilham olabiliriz.

 

Diğer Mesaj Sayfaları