Çiçek Notları

Görümceye Doğum Günü Mesajı

Görümcenizin doğum günü kartına yazmak için mükemmel mesajı mı arıyorsunuz? Görümceye doğum günü mesajı içeriğimize göz atarak görümcenizin kalbini kazanabilirsiniz.

Eğer bir görümceniz varsa, o zaman bir kız kardeşe sahip olmanın sevincini doyasıya yaşayacaksınız. Birçok insan için görümce, zor zamanlarda tavsiye için başvurulabilecek ömür boyu özel bir arkadaş ve iyi zamanlarda karın ağrıyan kahkahalar anlamına gelir.

Doğum günü yaklaştığında, ailenizin bir parçası olduğu için ne kadar mutlu olduğunuzu ona hissettirmeniz önemlidir. Çocukluğunuzu paylaşmamış olsa da, uzun bir süre etrafta olacak. Doğum günü kartına ne yazacağınız konusunda biraz takıldıysanız, aşağıdaki önerilerimizden bazılarına göz atın. Böylece görümcenizin doğum günü mesajı, onun için dünyalara bedel bir kutlamaya dönüşecek!

Görümceye Doğum Günü Mesajı Uzun

 • Ailemin bir üyesi olduğun için inanılmaz mutluyum! Önümüzdeki yıl sana dilediğin her harika şeyi getirsin. Doğum günün kutlu olsun, özel görümcem! Şu an beraber olamasak da sana sevgilerimi gönderiyorum.
 • Bizim yerimizde olan pek çok insan konuşurken senden “görümcem”, benden de “kardeşimin karısı” olarak bahseder, ama ben senden diğer unvanınla bahsetmeyi seviyorum: arkadaşım. Umarım doğum günün senin kadar eğlenceli ve muhteşem olur.
 • Sevgili görümceme; Beni hayatının pek çok yönüne dahil etmek için her zaman çok cömert oldun. Ailemiz için yaptığın her şeyi çok takdir ettiğimi bilmeni isterim. Sıcakkanlı, sevecen ve cömert bir yapıya sahipsin; bu bizim için bulunmaz bir nimet. Senin için dileğim, doğum gününün neşeli ve keyifli geçmesi. Doğum günün kutlu olsun!
 • Canım görümcem, sen anne babamızın sevgili kızı ve eşimin çok değerli kardeşi olabilirsin ama aynı zamanda benim en iyi arkadaşımsın. Tüm hayatımıza bu kadar çok neşe ve mutluluk getirdiğin için teşekkür ederiz. Önümüzdeki yaşın da anlamlı ve parlak olsun. Doğum günün kutlu olsun!

Görümceye Duygusal Doğum Günü Mesajı

 • Canım görümcem, sana her zaman güvenebileceğimi bana gösterdiğin için teşekkür ederim. Sorun ne olursa olsun, sürekli bir yardım ve destek kaynağısın. Bu kadar anlayışlı ve cömert bir insan olduğun için teşekkür ederim ve doğum günün senin kadar sıcak, parlak ve harika olması için dua ediyorum! Doğum günlerinin en mutlusu sana gelsin!
 • Süper kadın, tatlı görümcemin doğum günü kutlu olsun. Kız kardeşim olarak doğmamış olabilirsin ama yine de benim hep hayalini kurduğum kız kardeşimsin. Bunu söyleyebilmemi sağladığın için çok teşekkür ederim.
 • İnanılmaz görümcem, umarım bu yılki kutlama yeni mutluluk doruklarına ulaşır. Umarım bol kahkaha, sevgi ve değer verdiğin tüm insanlarla dolu olur. Doğum günün kutlu olsun!
 • Ablamın doğum günü kutlu olsun! Gülümsemenle her günü çok daha parlak hale getiriyorsun. Umarım sadece bugün değil, her zaman hayatın en tatlı sürprizlerini yaşarsın.
 • Görümcem ve hayattaki en yakın arkadaşım: Doğum günün kutlu olsun! Ailemize katıldığından beri değerli bir hediye oldun. Özel gününde sana bol bol yeni ve unutulmaz hatıralar diliyorum. Önümüzdeki yaşında da bolca neşe ve sevgi seninle olsun!

Görümceye Doğum Günü Mesajı Komik

Tabii ki, herkes doğum günü dilekleriyle birlikte bir veya iki şaka almayı sever. Görümceniz için eğlenceli doğum günü mesajları için bazı fikirlerimize bir göz atın:

 • Çok içiyorsun, ağzın bozuk ve çok komiksin… bir görümceden beklediğim her şeysin. Doğum günün kutlu olsun!
 • Gülümsüyorum çünkü sen benim görümcemsin. Gülüyorum çünkü bu konuda yapabileceğin bir şey yok! Doğum günün kutlu olsun.
 • Doğum günün kutlu olsun görümcecim! Eşinin hayatta kalması için zorlu bir yıl daha…
 • Ailemizin gürültülü ve çılgın olabileceğini biliyorum ama en azından senin için deli oluyoruz! Doğum günün kutlu olsun görümcem!
 • Sevgili görümceme: Doğum günün için sana verebileceğim mükemmel hediyeyi düşünmeye çalışıyordum… ama sonra fark ettim ki zaten en iyi hediyeye sahipsin: gelinin olarak ben. Bunun üstesinden gelemem, bu yüzden onun yerine bu şişe en sevdiğin kırmızı şarabı almaya gittim! Keyfini çıkar – umarım yeni yaşın sana ailemize getirdiğin kadar neşe getirir.

Görümceye Doğum Günü Mesajı Kısa

 • Doğuştan kardeş değildik ama başından beri biliyorduk… Kader bizi kardeş olmamız için bir araya getirdi.  Doğum günün kutlu olsun canım.
 • Bir görümce olarak harikasın. Bir arkadaş olarak, sen en iyisisin. Ailemizde olman hepimizi gerçekten çok mutlu ediyor.  Doğum günün kutlu olsun.
 • Dünyanın en özel görümcesinin doğum günü kutlu olsun. Önündeki yılın senin için harika geçmesi dileği ile.
 • Tanrı bizi doğuştan kardeş yapmadı. Bunun yerine bize daha değerli bir dostluk verdi.  Doğum günün kutlu olsun.
 • Sen gerçekten özel bir görümcesin ve arada bir sana bunu tekrar söylemek için böyle bir şansın olması güzel! Doğum günün kutlu olsun.
 • Sana görümcem ya da erkek kardeşimin karısı diyebilirler. Gerçekten önemli değil – sen benim hayatımda özel bir insansın. Doğum günün kutlu olsun.
 • Senin gibi özel bir görümcem olduğu için çok şanslıyım. Tüm umutların ve doğum günü dileklerin gerçekleşsin!

Görümceniz, evlilik yoluyla kız kardeşiniz olabilir, ancak doğum günü dilekleriniz onu aileden biri gibi hissettirebilir. Bu fikirleri ilham kaynağı olarak kullanabilir ve onun dünyasın anlam ifade edecek özel mesajı kolaylıklar yazabilirsiniz! Daha fazla ilham için yengeye doğum günü mesajları, kardeşe doğum günü mesajları, doğum günü mesajları ve kuzene doğum günü mesajı yazılarımıza mutlaka göz atın!

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu