Çiçek Notları

Eşe Anneler Günü Mesajı: En Harika Anneye

Çok sevdiğiniz eşiniz, aynı zamanda hayatta görüp görebileceğiniz en iyi anne oldu! Bu kadar şanslı olduğunuz için sizden daha mutlusu olamaz… Hayatınızın her anında kollarında huzur bulduğunuz ve anneliğine hayran kaldığınız eşe Anneler Günü mesajı örnekleri Cicek.com’da!

Mutlu Aile Fotoğrafı

Sevgili eşiniz “Hamileyim!” dediği andan itibaren hayatınız ne kadar değişti değil mi? Artık hiçbir şey aynı olamazdı ama eşiniz her zaman harikaydı! Sizi sarıp sarmalayan sevgisi, şimdi ikinizi de kucaklıyor. Çünkü o dünyanın en muhteşem annesi! Anneler Günü’nde onu çiçeklerle ve hediyelerle mutlu etmek için ÇiçekSepeti’ni ziyaret edebilirsiniz. Eğer eşe yazılan Anneler Günü mesajı seçeneklerini incelemek isterseniz, yazımızı sonuna kadar okuyun deriz! Birbirinden güzel mesajlar ile onu günün en mutlu annesi ve en harika eşi ilan edebilirsiniz!

Eşe Duygusal Anneler Günü Mesajı

Eşe Anneler Günü Mesajı Atan Koca ve Çocuklar

Eşiniz belki de hayatta tanıdığınız en duygusal kadın. Çocuğunuz ile kurduğu bağdan size gösterdiği koşulsuz sevgiye kadar hayatın her anında onun duygularını ne kadar coşkulu yaşadığını görüyorsunuz. Öyleyse eşe Anneler Günü mesajı atmanız tam yerinde olur.

 • Tatlı karımın Anneler Günü kutlu olsun! Sen görülmesi gereken bir harika, ender bir mücevher ve kalbimin hazinesisin. Çocuklarımız için harika bir anne ve benim için mükemmel bir eşsin. Dünya güzel bir yer çünkü içinde sen varsın sevgilim.
 • Sevgili eşime… “Bundan daha fazla sevemem.” dediğim her an, sana yeniden aşık oluyorum. Harika bir anne olduktan sonra, sana olan sevgimle asla boy ölçüşemem biliyorum. Seni çok seviyorum, Anneler Günün kutlu olsun!
 • Kızımızın da senin gibi büyümesini diliyorum çünkü sen en ilham verici kadınsın…. Sevecen bir kız çocuğu, sevgi dolu bir eş ve çocuklarını ve ailesini her zaman ön planda tutan sabırlı bir anne….. Anneler gününüz kutlu olsun canım eşim.
 • Güçlü ve bağımsız çocuklar; ebeveynlerinin karakterinin, gücünün ve sevgisinin bir yansımasıdır derler. Sana baktıkça çocuklarımızın ne kadar kendine güvenen ve özgür ruhlar olduğunu görüyorum. Çünkü senin gibi bir anneye sahipler. Canım eşimin Anneler Günü kutlu olsun.

Eşe Eğlenceli Anneler Günü Mesajı

Kızıyla Birlikte Eğlenen Bir Anne

Hayatta en çok kiminle eğleniyorsunuz diye sorsalar, eminiz ki cevabınız “Eşim!” olurdu. Birlikte attığınız romantik kahkahalarınıza çocuklarınızla birlikte sınırsız neşe de eklendi ve çok da güzel oldu! Gülümsemenizin nedeni sevgili eşiniz için, birbirinden eğlenceli Anneler Günü mesajı hazırladık!

 • Sana hayattaki en büyük kıskançlığımdan bahsetmemi ister misin? Çocuklarımın senin gibi harika bir anneye sahip olması! 🙂 İyi ki varsın sevgilim, Anneler Günün kutlu olsun!
 • Hayat seninleyken çok daha güzel çünkü korkacak bir şey olmadığında bile birinin her zaman çıldırmasını seviyorum. 🙂 Çılgın sevgilim, Anneler günün kutlu olsun.
 • Hayatımda gördüğüm en iyi anne sensin. Bunu rahatlıkla söyleyebiliyorum çünkü hem çocuklarımızla hem de benimle nasıl mücadele ettiğini görüyorum. Genlerim ve ben, Anneler Gününü kutluyoruz! 🙂
 • Çocuklarım ve ben en büyük piyangoya sahibiz; yani sana! Sen benimleyken başka hiçbir şans oyununa ihtiyacımız yok. 🙂 Anneler Günün kutlu olsun annemiz.

Eşiniz İçin Kısa Anneler Günü Mesajı

Eşe Günaydın Mesajı Atan Erkek ve Karısı

Siz de duygularınızı anlatırken uzun cümlelere ihtiyaç duymuyor ve tek bir kelimeyle bile eşinizin kalbini alabiliyorsanız, çok şanslısınız. Bu özel günde söylenecek en doğru kelimeler ile hazırlanan eşe Anneler Günü mesajı kısa cümlelerle aşağıda sizi bekliyor!

 • Ailemiz benim en büyük mutluluğum. Arkadaşlığın benim en tatlı hediyem. Seni sonsuza kadar seviyorum. Anneler Günün kutlu olsun!
 • Hayatlarımızı uyum ve mutlulukla dolduran tatlı şiir gibisin…. En harika eş ve anneye, Anneler Günün kutlu olsun!
 • Anneler Günün kutlu olsun kalbimin kraliçesi… İkimizin arasındaki kutsanmış aşkla ruhlarımız birleşti ve minik kalpler ailemize eklendi. Anneler Günün kutlu olsun.
 • Harikalara inanır mısın? Ben de inanmazdım, seni çocuklarımızla görene kadar. Seyrine doyulmaz tablonun mimarı can eşim, Anneler Günün kutlu olsun.

Eş İçin Uzun Anneler Günü Mesajı

Anneler Gününü Birlikte Kutlayan Aile

Eşinize olan duygularınızı anlatmaya başladığınızda içinizden durmak gelmiyor değil mi? O halde siz de eşe Anneler Günü mesajı uzun olmalı diyenlerdensiniz! Aşağıda duygularınıza tercüman olacak mesajları bulabilirsiniz.

 • Her zaman harika bir eş oldun ve şimdi gururla söyleyebilirim ki sen en harika anne oluyorsun… Yıllardır bana olan sevgin ne kadar kendine özel ve güzelse, çocuklarımızı yetiştirme şeklin de en az o kadar değerli. Evimizin en kıymetlisi, Anneler Günün kutlu olsun. Seni çok seviyoruz!
 • Anne olmak kesinlikle kolay değil ama sıradan bir anne değilsin, çocuklarımızın süper annesisin… Çalışıyor olmana rağmen onların vaktinden asla çalmaman ne kadar kıymetli bilemezsin. Senin gibi bir karım olduğu için çok şanslıyım… Anneler Günün kutlu olsun aşkım.
 • Çocuklarımızın büyüyüp en sorumluluk sahibi ve başarılı çocuklar olacağından çok eminim çünkü onların da senin gibi her zaman yanında olan ve onları doğru yönlendiren ve onları güçlü bireyler yapan bir anneleri var…. İlham veren can eşimin Anneler Günü kutlu olsun.
 • Sen, ben ve çocuğumuz… Yıllardır bunun hayalini kurardım ama şimdi bu hayalin tam ortasındayım. En güzel rüyalarımın kahramanı, hayattaki en değerli varlığımın annesi… Seni çok seviyorum. Bu ve bundan sonraki Anneler Günü’nde sana “Dünyanın En Harika Annesi!” ünvanını veriyorum.

Bu mesajlardan hangisini seçerseniz seçin, eşiniz günün en mutlu kadını olacak. Anneler Günü mesajı atarken duygularını ifade etmekten çekinmeyen bir eşin varlığı, onu çok güçlü kılacak. Yukarıdaki mesajları sadece birlikte olduğunuz eşinize değil, eski eşe Anneler Günü mesajı olarak da iletebilirsiniz. Ya da kaynanaya Anneler Günü mesajı atarak, incelik gösterebilirsiniz.

Kaynanaya Anneler Günü Mesajı

Ablaya Anneler Günü Mesajı: Sevginizi Sözlerinizle Büyütün

Teyzeye Anneler Günü Mesajı: Anne Yarınızı Mutlu Edin

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu