Çiçek Notları

En Anlamlı Öğretmenler Günü Sözleri

Işığıyla hayatınıza yol gösteren biricik öğretmeniniz için en özel günlerden biridir Öğretmenler Günü. Cicek.com’da öğretmeniniz için en anlamlı Öğretmenler Günü sözleri sizi bekliyor!

Öğretmenler Günü Çiçeği

Eğitim öğretim hayatının en özel ve anlamlı günlerinden biri, Öğretmenler Günü’dür. Sizi birçok bilgi ile donatan öğretmeninizi mutlu etmek için daha güzel bir gün olamaz! İlkokulda, ortaokulda, lisede ya da üniversitede size bir ebeveyn şefkati ile yaklaşan ve hayatınız boyunca size yol gösteren birçok bilgiyi veren öğretmeniniz için, en güzel Öğretmenler Günü mesajları Cicek.com’daki bu yazımızda!

Kısa Öğretmenler Günü Mesajları

 • Bilgeliğiniz ve sevginiz için ne kadar teşekkür etsem az kalır. Öğretmenler Gününüz kutlu olsun öğretmenim.
 • Öğretmen, öğrencilerinin ruhunu ömür boyu besleyen kişidir. Öğretmenler Gününüz kutlu olsun!
 • Sevgili öğretmenim; rehberliğiniz ve bilgeliğiniz olmasaydı şu an bulunduğum yerde olmazdım! Öğretmenler Gününüz kutlu olsun!
 • Hayatımın ilk ve en iyi öğretmeninin Öğretmenler Günü kutlu olsun! Bana öğrettiğiniz her şey için teşekkür ederim.
 • En iyi öğrenci olmayabilirim ama siz kesinlikle sahip olduğum en iyi öğretmensiniz. Öğretmenler Gününüz kutlu olsun.

Uzun Öğretmenler Günü Mesajları

 • Anne ve babamız bize hayat verir, öğretmenlerimiz ise bu hayatı nasıl yaşayacağımızı öğretir. Siz, bana hayat yolunda ışık oldunuz. Dünyanın tüm emekçi öğretmenlerinin Öğretmenler Günü kutlu olsun.
 • Rehberlik, dostluk, sonsuz destek ve şefkat… Sizi anlatmak birkaç kelime ile sınırlı olsaydı, ilk kelimelerim bunlar olurdu! Tanıdığım en iyi öğretmenin, Öğretmenler Günü kutlu olsun!
 • Sadece çok iyi bir öğretmen ham bir öğrenciyi nasıl mutlak bir dehaya dönüştüreceğini bilir. Size işte bu nedenle bir ömür boyu minnettar olacağım. Öğretmenler Gününüz kutlu olsun!
 • Canım öğretmenim; bize sadece formülleri değil, hayatı da öğrettiniz. Şimdi ne zaman bir problemim olsa, sizin hayat ile ilgili sözlerinizi hatırlıyorum ve her şey yerli yerine oturuyor. Şimdiye kadarki en bilge ve en nazik öğretmen olduğunuz için teşekkür ederim!
 • Hayatımda size minnettar olduğum o kadar çok şey var ki… En çok ihtiyacım olduğu anlardaki desteğiniz için, yolumu kaybettiğimde bana verdiğiniz tavsiye için ve sonsuz şefkatiniz için teşekkür ederim. Öğretmenler Gününüz kutlu olsun!
Öğretmenler Gününde Çiçek Alan Öğretmen

Duygusal Öğretmenler Günü Sözleri

 • Anne ve babamız bizi dünyaya getirdi ancak ışığınızla siz bize hayat verdiniz. İyiyi ve kötüyü, dürüstlüğü, ahlakı ve merhameti öğreterek bizi şekillendirdiğiniz için teşekkür ederim. Öğretmenler Gününüz kutlu olsun!
 • Beni sadece hedefime ulaşmaya iten değil, aynı zamanda o hedefe giden her adımda destekleyen bir öğretmen olduğunuz için kendimi çok şanslı hissediyorum. Öğretmenler Gününüz kutlu olsun!
 • Sevgili öğretmenim; bana hata yapmaktan asla korkmamayı ve asla pes etmemeyi öğrettiniz. Şimdi korkusuzca yıldızlara dokunabiliyorum! Bu kadar güçlü bir destek olduğunuz için teşekkürler. Çok mutlu bir Öğretmenler Günü dilerim.
 • Size baktığımda; öğrenmeyi benim için eğlenceli hale getiren en ilgili, anlayışlı ve destekleyici kişiyi görüyorum. Sadece bir öğretmen değil, hayatımın her aşamasında bana yol gösteren bir arkadaş oldunuz. Öğretmenler Günü’nde size en iyi dileklerimi gönderiyorum.
 • Geriye dönüp bugün olduğum kişi olmama yardım eden herkesin bir listesini yaparsam, adınız en üstte yer alacak. Bu Öğretmenler Günü’nde, tüm övgüleri herkesten daha çok hak ediyorsunuz!

Öğretmeninizi mutlu etmek için, Cicek.com’daki 24 Kasım Öğretmenler Günü mesajları arasından seçim yapabilirsiniz. Kısa Öğretmenler Günü mesajları, duygusal öğretmenler günü mesajı ve en güzel Öğretmenler Günü mesajları, biricik öğretmeninizi unutmadığınızı göstermek için en iyi yol olacak!

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu