Çiçek Notları

Yengeye Doğum Günü Mesajı: Sözlerinizle Mutlu Edin

Hayatınızdaki en değerli kadınlardan biri olan yengenizi, en özel gününde mutlu etmek istiyorsanız aradığınız mesajları burada bulacaksınız! Yengeye doğum günü mesajı seçenekleri aşağıda sizi bekliyor!

Yengesine Hediye Veren Kadın

Abinizin, dayınızın ya da amcanızın eşi olan yengeniz için doğum gününde onu en mutlu edecek hediyelerden biri, kalpten gelen duygularla yazdığınız ve duygularınızı ifade ettiğiniz mesajlardır. Sizi her zaman destekleyen ve yeri geldiğinde bir arkadaş gibi davranan yengeniz için en güzel mesajları aşağıda bulabilirsiniz. Yengeye doğum günü mesajı iletmek istiyorsanız sizin için derlediğimiz mesajlar arasından en uygun olanını seçebilirsiniz.

Yengeniz İçin Kısa Doğum Günü Mesajları

Yakın Planda Gülümseyen Yenge

Yengeniz için doğum gününde ne yapacağınıza karar veremiyorsanız, bir doğum günü mesajı ile işe başlayabilirsiniz. Birkaç kelimeden oluşan yengeye doğum günü mesajı seçenekleri aşağıda sizi bekliyor!

 • İkinci bir anneye ihtiyacım olduğunda her zaman benim için oradaydın. Bu yüzden hayatımdaki varlığına şükrediyorum. İyi ki doğdun yengeciğim!
 • Bana şimdiye kadarki en havalı kuzeni veren kadına; doğum günün kutlu olsun! Seni çok seviyorum!
 • Hayatımda, hayatımı sevgiyle zenginleştirdiğin milyonlarca an oldu. Şimdi her bir an için teşekkür ederim yengeciğim. Doğum günün kutlu olsun.
 • Tam daha havalı olamazsın diye düşünürken bir yaş daha aldın ve dünyanın en cool kadınları arasına girmeyi başardın! Mutlu yıllar yengeciğim!
 • Annemin ve kankamın bir araya gelmesine ihtiyaç duyduğumda, her zaman seni arıyorum yengeciğim. İyi ki varsın, doğum günün kutlu olsun!.
 • Denemeye devam etmem için bana cesaret verdiğin tüm yıllar için teşekkürler. Umarım hiç değişmezsin canım yengem. İyi ki doğdun!

Yengeniz İçin Uzun Doğum Günü Mesajları

Yengesine Hediye Alan Erkek

Yengeniz; anneniz ya da ablanız kadar hayatınıza etki edebilir. Bu nedenle doğum gününde ileteceğiniz mesaj, onun için çok önemlidir. Siz de yengeye doğum günü mesajı uzun olmalı diyorsanız, aşağıdaki cümlelere mutlaka göz atmalısınız.

 • Sevgili yengeciğim; sadece ailemin bir parçası olarak değil, arkadaşım olarak da hayatımdaki en özel insanlardan birisin. Bugün ve gelecekte en güzel kutlamaları hak eden biricik yengemin doğum günü kutlu olsun!
 • Kanatlarımı açmam için beni cesaretlendiren kadın sensin canım yengem. Şimdi bana ilham, güç ve sevgi veren bu harika kadının doğum günü! Kutlu olsun yengeciğim! Seni çok seviyorum ve güzelliklerle dolu bir yeni yaş diliyorum.
 • Sevgili yengem; “kuşak farkı” kelimesinin bizim için bir anlamı yok. Çünkü sen her dönemin kadınısın! Her yaşımda benim en iyi arkadaşım olduğun ve her şeyimi paylaşmama imkan sağladığın için teşekkür ederim. Doğum günün kutlu olsun.
 • Bir annenin rehberliğine, bir kız kardeşin sevgisine ya da bir arkadaşımın desteğine ihtiyacım olduğunda her zaman yanımdasın. Benim için çok şey ifade ediyorsun sevgili yengem. Sevgi ve şans dolu güzel bir yaş diliyorum, iyi ki doğdun!
 • Bana her şeyi yapabileceğimi ve geleceğin benim için ne kadar parlak olduğunu hissettirdin yengeciğim. Bu kadar pozitif olduğun ve hayatıma yön verdiğin için ne kadar şanslı olduğumu bilemezsin! Doğum günün kutlu olsun biriciğim.
 • Çocukken iyi bir oyun arkadaşı, gençken iyi bir sırdaş ve yetişkinken iyi bir destekçi olduğun için teşekkürler yengeciğim. İşte bu yüzden hayatımın her aşamasında yanımda olduğun için çok şanslıyım! İyi ki doğdun, iyi ki varsın.

Yengeniz İçin En Güzel Doğum Günü Mesajları

Yengesine Hediye Alan Kadın

Sizin için yeri geldiğinde ikinci bir anne gibi olan yengenizi mutlu etmek çok kolay! Aşağıda yer alan yengeye en güzel doğum günü mesajı seçenekleri arasından ona en uygun olanını seçerek günün en mutlusu yapabilirsiniz!

 • Sevgili yengem, doğum günün kutlu olsun! Göz kamaştırıcı gülüşünle gülümse ve keyfini çıkar, çünkü daha fazlasını hak eden bir kadın hayal edemiyorum!
 • Herkes doğum gününde çiçekler, sarılmalar ve öpücükler istediğini söyler ama ben senin gerçekten ne istediğini biliyorum. En sevdiğin kişiden gelen özel bir doğum günü mesajı! 🙂 Doğum günün kutlu olsun tatlım!
 • Hayatımdaki en güçlü kadınlardan birinin doğum günü kutlu olsun! Sadece büyüleyici, zeki ve vazgeçilemez olduğunu bilmeni istiyorum. Şans, mutluluk ve sağlık dolu bir yıl diliyorum!
 • Çocukluğumdan beri tüm sırlarıma sahip olan kadına; bu hayatta koşulsuz güvenebileceğim biri olduğun için teşekkür ederim. Üstelik harika olduğun gibi çok da gizli olmayan bir düşünceyi paylaşmak istedim! 🙂 Doğum günün kutlu olsun.
 • Anılarımın çoğu, sen olmasaydın bu kadar özel olmazdı. Bu nedenle sonraki en güzel yaşlarını birlikte yaşayacak olmak, beni çok mutlu ediyor yengeciğim. Sevgisini benden esirgemeyen anne yarımın doğum günü kutlu olsun!
 • Hayat tersine dönebilir, yıldızlar yerlerini değiştirebilir, güneş bir gün parlamayı kesebilir ama sana olan koşulsuz sevgim asla sönmeyecek yengeciğim. 🙂 Beni kendi çocuğun gibi sevdiğin için teşekkür ederim. Doğum günün kutlu olsun benim güzel yengem!

Yukarıda sizin için yengeye yazılacak doğum günü mesajı seçeneklerini bir araya getirdik! Siz de hayatınızdaki yeri vazgeçilmez olan biricik yengeniz için bu mesajlardan birini seçebilir ya da ilham alarak kendi mesajınızı oluşturabilirsiniz. Yıllar geçtikçe aranızdaki bağın daha da kuvvetlendiği yengeniz için, bu özel mesajlardan sonra unutulmaz olacaksınız. Tüm sevdikleriniz için en güzel doğum günü hediyelerini ÇiçekSepeti’nde, en duygusal doğum günü mesajlarını Cicek.com’da bulabilirsiniz!

Kardeşe Doğum Günü Mesajı: Kalbinizin Derinlerinden Gelen Sözler

Eşe Doğum Günü Mesajı: Hayat Arkadaşınız İçin Anlamlı Sözler

Arkadaşa Doğum Günü Mesajı: Dostluğunuzu Kuvvetlendirin

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu