Çiçek Notları

Sevgililer Günü Mesajları

Sevdiklerimize sevgimizi hissettirmek, onlara bu dünyada verebileceğimiz en güzel hediye. Alacağımız hiçbir hediye ya da yapacağımız hiçbir sürpriz, onlara olan sevgimizi hissettirmek kadar değerli değil. Bu yüzden özellikle özel günleri es geçmememiz gerekiyor. Hele bu özel gün Sevgililer Günü ise, işte o zaman daha özverili olmak gerekiyor.

Nasıl mı?

Belki özel bir hediye ile belki de aşk dolu cümleler ile onlara özel olduklarını hissettirerek. Seçiminiz aşk dolu Sevgililer Günü mesajlarından yanaysa, sizin için derlediğimiz Sevgililer Günü mesajlarlarından ilham alabilir, hayatınızın aşkını sevgi ve aşk dolu sözcüklere boğabilirsiniz.

Aşağıda sizin için listelediğimiz aşk dolu Sevgililer Günü mesajlarını bulabilirsiniz.

Romantik Sevgililer Günü Mesajları

Gözlerimi kapattığımda yüzünü hatırlıyor ve kokunu hayal edebiliyorum. Fakat şu an bana daha yakın olmanı istiyorum. Sevgililer Günün kutlu olsun aşkım!

Sen tanıdığım en güzel ve harika kadınsın. Senin beni sevmen, benim en büyük şansım. Sevgililer Günün kutlu olsun aşkım, umarım bu günümüz unutulmaz olur!

Hayatım anlamlı çünkü hayatıma bu anlamı sen katıyorsun. Sevgililer Günün kutlu olsun aşkım! Seni çok seviyorum.

Hayata bakış açımı değiştirdin. Seni çok seviyorum. Sevgililer Günün kutlu olsun aşkım!

Dünya ile sensiz nasıl başa çıkacağımı bilmiyorum, sen benim en büyük destekçimsin. Senin gibi harika bir erkeğe/kadına sahip olmak büyük bir şans. Sevgililer Günün kutlu olsun aşkım!

Eşe Sevgililer Günü Sözleri

Seni çok seviyorum karıcığım. Bugün hala böylesine aşık bir erkek olmamın sebebi sensin. Sevgililer Günün kutlu olsun!

Aşkım, benim için ne anlama geldiğini bilmiyorsun. Seni asla tahmin edemeyeceğin kadar çok seviyorum. Sevgililer Günümüz kutlu olsun karıcığım!

Sevgililer Günün kutlu olsun bebeğim! Seni çok seviyorum ve her zaman seninle olacağımı bilmeni istiyorum.

Bazıları hayat arkadaşlarını yeniden seçme şansı olsa, farklı seçimler yapacaklarını söylüyor. Benim cevabım ise, seni tekrar seçmek olur. Sevgililer günün kutlu olsun hayatım!

Sevgililer Günün kutlu olsun aşkım! Seni ilk tanıdığım günden beri benim için özel oldun ve şimdi de karımsın. Seni çok seviyorum.

Komik Sevgililer Günü Mesajları

Romantik olmadığımı düşünüyorsun ama her sene bugün seni ne kadar çok sevdiğimi söylüyorum. Sevgililer Günün kutlu olsun sevgilim!

Seni sevmem için Sevgililer Gününe ihtiyacım yok, ama toplum baskısından dolayı Sevgililer Günü’nü kutlayacağım. Sevgililer Günün kutlu olsun aşkım!

İnsanlar senin hakkında en iyi şeyin ne olduğunu sorduğunda, ben hiçbir şey demiyorum. Çünkü onların da sana aşık olmalarını istemiyorum. Sevgililer Günün kutlu olsun aşkım!

Seni deli gibi sevdiğim için beni suçlama, sevdiğim her şeye sahip olman senin suçun! Sevgililer Günün kutlu olsun bebeğim!

Seninle ilgili değiştirmek istediğim tek bir şey var: Soyadın. Sevgililer Günün kutlu olsun sevgilim!

Uzun Sevgililer Günü Mesajları

Sadece sen benim dünyamı çok anlamlı kılıyorsun. Sensiz, yalnız ya da başka bir kadınla yaşadığımı düşünemiyorum, çünkü her zaman tek hayal ettiğim kişi sensin. Sevgililer Günün kutlu olsun aşkım!

Seni ne kadar sevdiğimi, benim için ne ifade ettiğini ve sana ne kadar değer verdiğimi göstermek için yapabileceğim bir şey varsa, lütfen bana söyle. Bu günü senin için unutulmaz kılacağım. Sevgililer Günümüz kutlu olsun bebeğim!

Bilmeni istediğim birçok şey var. Ama nereden başlayacağımı bilmiyorum. Seni ne kadar çok sevdiğimden mi başlamalıyım yoksa sen olmadan asla yaşayamayacağımdan mı? Sevgililer Günün kutlu olsun bebeğim!

Hayatımın aşkı, çok uzun zaman önce hayatımda bir boşluk vardı, ama sen ansızın gelerek bu boşluğu doldurdun ve hayatıma anlam kazandırdın. Seni seviyorum ve sana karşı olan bu duygularım asla tükenmeyecek. Sevgililer Günün kutlu olsun aşkım!

Beni senin gibi etkileyebilecek başka kimseyi tanımıyorum. Beni o kadar etkiledin ki, şu an sana deli gibi aşığım. Sevgililer Günün kutlu olsun bebeğim. Seni seviyorum.

Sevgiyi göstermenin günü olmasa da, hayatınıza anlam katan erkekler/kadınlar için bu özel günü es geçmemeniz gerekir. Çünkü insanlar özel günlerde hatırlanmayı ve değer görmeyi bekler. Siz de aynı fikirdeyseniz, ilham alabileceğiniz aşk cümlelerini yukarıda sizin için listeledik. Umarız, hayatınızın aşkına duygularınızı ifade ederken size ilham olabiliriz.

 

Diğer Mesaj Sayfaları

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu