Çiçek Notları

Sevginizi Hissettirin: Eşe Sevgililer Günü Mesajı

Evlilik, Sevgililer Günü’nü doyasıya kutlamaya engel değil, aksine daha coşkulu bir kutlama için harika bir bahane! Sevgiliniz için hediye seçerken bir yandan 14 Şubatta ona aşkınızı ifade edecek Sevgililer Günü mesajları da bulmak gerekli. Onu etkileyebilmek ve bu güzel günü doyasıya yaşamak, hem de karşınızdakine yaşatmak için iyi düşünülmüş bir mesaja ihtiyacınız var. Bizim ipuçlarımızdan faydalanıp en güzel Sevgililer Günü mesajları ile sevdiğinizi mutlu edeceğinize şüpheniz olmasın. İhtiyacınız olan ihamı alabileceğiniz mesaj örneklerini Eşe Sevgililer Günü Mesajı yazımızda bulabilirsiniz.

 • Bugün aşık olan tüm insanlar için özel bir gün ama bizim için bir başka güzel! Çünkü hayatımın her günü, her saniyesi senin sayende çok özel. Hayatımın her günü sevgi ve mutlulukla dolu. Bunun için teşekkür ederim. Sevgililer Günün kutlu olsun tatlım!
 • Dünya o kadar hızlı dönüyor ve zaman o kadar hızlı geçiyor ki bazen onu bir süreliğine durdurmak ve paylaştığımız bu güzel anların tadını çıkarmak istiyorum. Dünyayı durduramam ama aşkımızı sonsuz hale getirebilirim. Sevgililer Günümüz kutlu olsun!
 • Hayatımdaki en büyük başarı kalbini çalmak sevgilim! Sana olan tüm sevgimin “Seni seviyorum” sözlerine sığmayacak kadar büyük olduğunu hissediyorum. Hissettiklerimi ifade edebilecek böyle bir kelime yok. Aşkımın ne kadar güçlü ve özverili olduğunu açıklayabilecek bir dil bile yok. Sevgililer Günün kutlu olsun bebeğim!
 • Seni ne kadar sevdiğimi söylemek için özel bir duruma ihtiyacım yok. Sana her gün söylüyorum. Sana hediye vermek için herhangi bir nedene ihtiyacım yok çünkü aslında onları her gün almayı hak ediyorsun. Sen en iyisisin tatlım. Günümüz kutlu olsun sevgilim!
 • Sevgililer Günü aşık olanların günüdür. Ve bugün benim günüm, çünkü aşığım! Kalbimdeki bu alev seni her gördüğümde daha da parlamaya başlıyor çünkü ne şanslıyım ki  sevgilim eşim oldu! Sevgililer Günün kutlu olsun en büyük aşkım!
 • Aşk sözlerini şimdiye kadar tanıştığım en güzel ve gizemli, en arzulanan kadına adamak istiyorum. Sen benim hayalimsin, idealimsin ve seni sonsuz seviyorum. Sevgililer Günümüz kutlu olsun!
 • Tatlım, seninle tanıştığım için çok mutluyum! Kalplerimiz bir atıyor, dileklerimiz birleşiyor, gözlerimiz arzuyla yanıyor. Biz birbirimiz için yaratıldık ve birlikte uzun ve mutlu bir hayat yaşayacağımıza inanıyorum. Seni seviyorum, günümüz kutlu olsun sevgilim!

Eşe Uzun ve Anlamlı Sevgililer Günü Mesajları

 • Dünyada sana olan hislerimden daha derin bir okyanus yok. Matematikte sana olan sevgimden daha büyük bir sayı yok. Aşkımızı ölçmek imkansız çünkü sonsuz. Seni seviyorum tatlım!
 • Hayat bana ondan nefret etmeye başlamam için bir sürü sebep veriyor. Ama ne zaman kötü bir şey olsa, seni düşünüyorum: melek yüzünü ve tatlı sesini, nazik kalbini ve gür kahkahanı… Bunların hepsi bana hayatın ne olursa olsun muhteşem olduğunu hatırlatıyor. Sevgililer Günün kutlu olsun aşkım!
 • Sevginin tatlı parlaklığı bizi ışık gibi sarar. İkimiz de bağlılığımızın cazibesi ile ısındık. İşte size mutlu bir Sevgililer Günü dileği, canım. Bu gece seni görmek için sabırsızlanıyorum.
 • Eskiden bencil ve soğuk biriydim. Ama hayatıma girdiğin gün her şey değişti. Kalbimi erittin sevgilim ve onu sevgi ve sıcaklıkla doldurdun. Keşke bu duyguyu hiç kaybetmeseydim. Mutlu Sevgililer Günü!
 • İlahi yüzünün her bir özelliğini biliyorum. Sesindeki her notayı biliyorum. Seni neyin üzdüğünü veya mutlu ettiğini biliyorum. Üç kutsal kelime olan “Seni seviyorum”un sana gerçek bir zevk getireceğini biliyorum ve seni gerçekten seviyorum tatlım.
 • Dünyamı gerçek neşe ve mutluluk duygularıyla dolduruyorsun, sen benim evrenimin merkezi ve hayatımdaki en değerli insansın! Sevgililer Günümüz kutlu olsun!
 • Kadere minnettarım çünkü tanışmamıza izin verdi ve seni sonsuza kadar seveceğimi biliyorum! Sevgililer Günümüz kutlu olsun!
 • Ne zaman yanımda olsan, alevin sıcaklığını kalbimde hissediyorum! Sevgililer Günümüz kutlu olsun!
 • Seninle tanışmadan önce kırılmıştım. Bütün yaralarımı iyileştirmeyi başardın. Benim için hiç umut yokken bile beni tekrar tekrar kurtardın. Bana sevginin gücünü gösterdin ve sana her zaman minnettar olacağım. Seni seviyorum sevgilim, Sevgililer Günümüz kutlu olsun!
 • Gülümsemeni gördüğümde kendimi çok mutlu hissediyorum. Seni seviyorum güzelim, Sevgililer Günün kutlu olsun!
 • Bu özel günde benim için en güzel hediye, güzel bir kırmızı fiyonk ile sarılmış sen olabilirsin. Sevgililer Günümüz kutlu olsun!

Eşe En Güzel Sevgililer Günü Mesajı

 • Sen benim en büyük ilham kaynağımsın. Bana uçmam için kanatlar veriyorsun. Ve o kadar yükseğe uçabilirim ki gökyüzüne dokunabilir ve sana ondan bir yıldız getirebilirim. Ama güzelliğinizi gölgede bırakacak bir yıldız yok. Sevgililer Günün kutlu olsun, benim küçük parlak yıldızım!
 • Gözlerini, sıcak dudaklarını, yumuşak ellerini özlüyorum. Seni her gün görmek, seni yakınımda hissetmek istiyorum. Sonsuza kadar seninle olmak istiyorum, kalbim sensiz huzursuz. Sen benim için teksin sevgilim, seni seviyorum. Sevgililer Günümüz kutlu olsun!
 • Kalbini asla kırmayacağım, çünkü içinde bana olan sevgiyi barındırıyor. Bu çılgın dünyada önemli olan tek şey senin aşkın, Sevgililer Günümüz kutlu olsun!
 • Bugün “seni seviyorum” demek istiyorum. Her gün söylüyorum ama bu gün özel çünkü dünyanın her yerindeki milyarlarca sevgi dolu kalp bunu birbirine söylüyor ve havayı sevgi ve şefkatle dolduruyor. Aşk her yanımızda – gözlerine baktığımda hissedebiliyorum. Sevgililer Günün kutlu olsun tatlım!
 • Son zamanlarda neden bu kadar nadiren “Seni seviyorum” dediğimi merak ediyorsun. Tatlım, çünkü sana olan tutkulu aşkım apaçık ortada ve bunu kanıtlamak için hiçbir söze gerek yok. Eylemler kelimelerden daha yüksek sesle konuşur ve ben yaptım, her zaman benden istediğiniz her şeyi yapacağım ve yapacağım. Mutlu Sevgililer Günü!
 • Sırlarına güvendin. Bana kalbindeki anahtarı verdin. Onu hayatımın sonuna kadar tutacağıma söz veriyorum. Sana asla ihanet etmeyeceğim sevgilim. Sevgililer Günümüz kutlu olsun!
 • Aşkımızı nerede ve ne zaman bulacağımızı asla bilemeyiz. Ama sen hayatımdaki en değerli keşiftin. Sen benim en çok ihtiyacım olan kişiydin. Seni her zaman koruyacağımdan emin ol tatlım.
 • Sanırım sen dünyadaki en zengin ve en güçlü kadınsın çünkü bana şimdiye kadarki en pahalı hediyeyi verdin – değerli aşkını. Ne güç, ne para onu satın alamaz. Seni seviyorum sevgilim. Sevgililer Günümüz kutlu olsun!
 • Harika bir hayal gücüm olduğunu sanıyordum ama ne kadar uğraşırsam uğraşayım sensiz hayatımı hayal edemiyorum. Sadece anlamsız, çünkü hayatıma anlam veren tek şey senin aşkın. Sevgililer Günümüz kutlu olsun!
 • Aşk gerçek bir mucizedir. Bizi en çılgın şeyleri yapmaya teşvik eder, bize ilham verir ve hayata anlam katar. Sen benim hayatımsın, aşkım, her şeyimsin ve bunu sana tekrar etmekten asla vazgeçmeyeceğim sevgilim. Mutlu Sevgililer Günü!
 • Bilirsiniz, kış hastalanmanın kolay olduğu mevsimdir. Sanırım bir böcek falan yakaladım… Ateşim var, yemek yiyemiyorum, uyuyamıyorum ve tek düşünebildiğim sensin. Bu bir aşk virüsü bebeğim ve beni iyileştirebilecek tek kişi sensin.
 • Tatlım, saçının kokusu dünyadaki hiçbir çiçeğin kokusuyla kıyaslanamaz. Kusursuz vücudunun kıvrımları o kadar güzel ki dünyadaki tüm zanaatkarlar senin onuruna ilahi bir heykel yapmak istiyor. Sen benim ideal kadınımsın ve seni her şeyden çok seviyorum. Sevgililer Günümüz kutlu olsun!

Sizin için listelediğimiz en etkileyici ve en güzel sevgi sözleri dolu cümleleri bulabilir, aşkınızı daha iyi anlatmak için bu sözlerden ilham alabilirsiniz. Daha fazla ilham için eşine Sevgililer Günü mesajı, sevgiliye güzel sözler gibi yazılarımızı ve diğer etkileyici içeriklere göz atmayı unutmayın!

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu