Çiçek Notları

Ayrılık Sözleri: Duygusal Mesajlar ve En İçten Ayrılık Sözleri

Bu kelimeden ne kadar nefret ettiğimiz önemli değil; ayrılıklar bazen kaçınılmazdır ve herkesin başına gelebilir. Önemli olan ilişkilerin nasıl bitirildiğidir. Üzerinde düşünülmüş ayrılık mesajları atmak, iki taraf için de önemlidir. İşte size ilham olabilecek en içten ayrılık sözleri.

ayrılan çift

Sevgiliye ayrılık mesajı uzun ya da kısa olabilir; önemli olan sözlerin temsil ettiği duygulardır. Duygusal ayrılık sözleri, hislerinizi aktarmanızı sağlasa da sevgiliye uzun ayrılık mesajı, kişisel detaylarla etkileyici hale gelir. Sevilen birinden ayrılmak kimse için kolay olmasa da bunun daha az garip kılmanın bir yolu var: Doğru seçilmiş ayrılık sözleri. Sevgiliye veda mesajı uzun, duygusal ayrılık sözleri kısa gelebilir. Karşınızdaki kişiyi de olabildiğince az incitmek için koleksiyonumuzdan ilham alarak bu zor zamanın acısını biraz olsun hafifletebilirsiniz.

En İçten Ayrılık Sözleri

Büyük aşklar içten ayrılık sözlerini hak eder. Kalbinizin en özel yerinden dökülen sözcükler, acınızı hafifletebilir belki de.

 • Hatırlarım seni her akşam yıldızlar gökte belirince. Şimdi yanımda olsaydın diye iç geçirir uzaklara bakarım ama sen hep baktığım uzaklardasın.
 • Birbirimize yabancı olmamız çok garip. Devam etme zamanı, her zaman iyi vakit geçirmeni dilerim. Kendine iyi bak, hoşçakal.
 • Kader mi böyle yollarımızı bir daha karşılaşmamak üzere ayıran. Belki de umuttur kapıları yüzümüze kapatan. Oysa aşk değil miydi bizi birbirimize derinden bağlayan? İpleri çözme zamanı, umarım yolun tekrar aşka düşer.
 • Seni geçmişe emanet etmek çok zor ama yaptım. Ama bu demek değil ki seni unutacağım. Daima anımsayacağım seni, yüzümde kocaman bir tebessümle. Dünya küçük derler ya hani, belli mi olur belki kesişir yollarımız bir daha. Belki tekrar sarılabilirim sana ama şimdi veda zamanı…

Ayrılık Sözleri Kısa

Ayrılık sözleri hep uzun olmasıyla bilinirler. Ancak bazen bir kelime bile yeter o acıyı anlatmaya. Ağlatan ayrılık sözleri damar diye nitelendirilen şarkılarda nasıldır biliriz, kısa fakat acımasız.

 • Bir elveda sözcüğüne bu kadar acı yükleneceğini bilmezdim, şimdi her gün elvedalar içinde yaşıyorum. 
 • Beni sev diye çok çabaladım. Ancak yüreğini fethedecek bir güce sahip değildim. Gidiyorsun git, ancak unutma aşkın diğer yarısı ayrılıktır.
 • Yere göğe sığdıramadığım içi boş bir elvedaya sığdırdı beni.
 • Seni seninle yaşamak varken, sensiz yaşıyorum şimdi. Ayrılığımızın bilmem kaçıncı günü, bilmiyorum. Keşke birlikte geçirdiğimiz günleri sayabilseydik. Hoşçakal büyük aşkım…

Duygusal Ayrılık Sözleri

arkadan görünen kadın ve görüntüsü silikleşen adam

Duygusal ayrılık sözleri kısa da olsa uzun da olsa vedaları daha anlamlı kılar. Belki de yeni başlangıçlar için bazı vedalar edilmelidir.

 • Senin gidişinle birlikte içimde onanmaz bir yara açıldı. Her gün geçer diye bekliyorum ama geçmek yerine daha da büyüyor bu yara ve korkarım gittikçe ben onun için yok olacağım.
 • Cidden her şeyin nasıl bu kadar çabuk bozulduğu hakkında hiçbir fikrim yok. İkimiz de ilişkiyi kurtarmak için elimizden gelen her şeyi verdik ama sanırım birbirimiz için hazır değiliz. Şimdi yollarımızı ayırmak daha iyi. Hoşçakal…
 • Sensiz geçirdiğim günleri günden saymıyorum. Öylesine nedensiz yaşanmış gibi. Yaşamak zorunda kalmışız gibi. Sen yoksun, her şey manasız şimdi. Her şey boş sanki. Kuşlar seninleyken daha bir güzel cıvıldıyordu. Rüzgar daha yumuşak esiyordu sanki. Şimdi ne vakit çıksam sokağa hafif bir rüzgar bile acıtır tenimi.

Güzel Ayrılık Sözleri

Ayrılık sözlerinin de güzeli mi olurmuş diye düşünmeyin.  Sevmek o kadar güzeldir ki, bazı aşkların acısı bile güzel gelir insana. Duygularınıza tercüman olacak en güzel ayrılık sözleri de acınızı en içten şekilde yaşamanıza ve yeni sayfalar açmanıza yardımcı olabilir.

 • Aşkın bize değerli dersler vermenin tuhaf yolları vardır ve onsuz yaşadığımız dünya kesinlikle asla aynı yer olmazdı! Seni tanımak güzeldi, kendine iyi bak…
 • Paslı bir yalnızlıktı avuçlarımda, ardımda bir yürek yükü rüzgar. Ne zaman sevmeye koyulsam, doğrulup çoğaldı ayrılıklar.
 • Sana hoşçakal derken, düşünmeden edemiyorum. Hoşça kalabilecek miyiz bunca şeyin ardından? Seni o kadar çok sevdim ki, en büyük dileğim gerçekten hoşçakalman. Elveda…
 • Ne korkunç, bir başına düşünmek şimdi seni? Daha da korkunç,bir başına değilsen oysa…

Ağır Ayrılık Sözleri

kırık kalp
 • Her şey geçiyor, tıpkı senin gidişin gibi. Önce kalbimde büyük bir yara açıldı, kapanmaz sanıyordum ama zamanla kapandı. Şimdi hiçbir farkın yok başkalarından, sadece kapanmış ama izi kalmış bir yaranın sahibisin sadece.
 • Birine duygusal olarak bağlı olmak, yapılacak en riskli şeylerden biridir çünkü ne zaman yalnız yürümek zorunda kalacağınızı asla bilemezsiniz. Bugün yalnız yürüyeceğim ilk gün sevgilim, hoşçakal…
 • Bir gün senin adının artık beni gülümsetmediğini fark ettim. Artık kalbinde kalamazdım, sen de biliyorsun. Umarım senin beni gülümsettiğin gibi bir aşka sahip olursun. Bensiz de mutlu olursun…

Ayrılık Acısı Sözleri

 • Affet beni canım sevgilim, birlikteliğimize sahip çıkamadığım, seni bu denli üzdüğüm için. Yapman gerekeni yaptın ve gittin ama arkanda her zaman senin yolunu gözleyen birisini bıraktın.
 • Fotoğrafını elime alıyorum bana bir teselli versin diye ama teselli vermek yerine sana olan özlemimi çok daha şiddetlendiriyor. Ben senin yanında olmalıyım canım sevgilim, sen de benim yanımda olmalısın. Nasıl geçecek bu ayrılıklar, ne zaman kavuşacağız?
 • Bazı yalanlar güzel bazı gerçekler acıymış. Ayrılık hepsinden de betermiş…

Veda Sözleri

 • İlişkimizi bitirmek çok acı verici olacak. Bu günün hayatımıza girmesi üzücü. Sensiz devam etmeyi asla hayal etmemiştim. Ama şimdi ikimiz de bunu tecrübe etmek zorunda kalacağız. Üzgünüm.
 • Hoşça kal kadar bir söze indirgedin tüm birlikteliğimizi, bundan dolayı sana çok kızıyor ve sana çok öfkeleniyorum. Halbuki sevgimiz hani hiçbir sözcük ile ifade edilmezdi.
 • Dünyam sen iken şimdi cehennemim de sensin. Kalmak isterdim ama bu cehennemde daha fazla yanamam. Elveda…

Umarız, sizin için sıraladığımız ayrılık mesajları kendinizi ifade etmenize yardımcı olur. Siz de ayrılık acısını atlatmak için size yardımcı olabilecek daha fazla mesaj arıyorsanız, ayrılık sözleri kısa, sevgiliye ayrılık mesajı, sevgiliye ayrılık mesajı uzun ve erkeğe ayrılık mesajı sayfalarımızı ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu