Çiçek Notları

Sevgiliye Yıl Dönümü Mesajı

Güzel geçen yılları kim sayıyor ki! Her günü bir kutlama gibi geçirdiğiniz o özel insanı şımartmak ve tatlı bir bahaneyle duygularınızı dile dökmek için sevgiliye yıl dönümü mesajları için birbirinden içten örnekleri hemen keşfedin!

Yıllar akıp gitse de romantik ve içten hislerinizi aktaracağınız o özel mesajı yazmak o kadar kolay olmayabilir. Bunun için stres olmanıza hiç gerek yok. Sizin için sıralayacağımız birkaç küçük ipucuyla kalbinizdeki en samimi hisleri çok daha kolay bir şekilde söze dökebilirsiniz. 

En özel mesajı yazmak için birazdan sıralayacağımız cümleleri inceleyebilir, sevgiliz ve size en uygun şekilde düzenleyip kendi mesajınızı oluştabilirsiniz!

Sevgiliye Anlamlı Yıl Dönümü Mesajı 

 • Bir gün dünyanın en özel ve güzel insanıyla sevgili olacağımı ve dahası, onunla mükemmel geçen yıllarımızı kutlayacağımızı hayatımda asla düşünmezdim. Sana olan aşkım eşsiz. Hala her gün sana aşık oluyorum. Nice senelere aşkım!
 • Uzun süreli ilişkiler bana hep sıkıcı gelmiştir. Ama seninle hayatımın en şaşırtıcı macerası olduğu ortaya çıktı. Her günümü özel kıldığın için teşekkür ederim. Seni seviyorum aşkım, mutlu yıl dönümleri!
 • Kendimi bildim bileli sana aşığım. Sensiz hayatın en güzel renkleri yok gibi. Ben yaşayan en mutlu kadınım çünkü her sabah dünyanın en kibar, destekleyici ve anlayışlı erkeğiyle uyanıyorum. Mutlu yıllar, tatlım.
 • Seninle geçirilen her sabah büyülü. Hayatımı o kadar çok mutlulukla dolduruyorsun ki, seni hayatıma soktuğu için her gün Tanrı’ya şükrediyorum. Daha nice yıllar sevgilim. Mutlu yıl dönümleri.
 • Yıl dönümlerimizi kesinlikle seviyorum çünkü hayatımızın en önemli gününü kendimize hatırlatma fırsatımız var. Sana kalbimi verdim ve yapabilseydim yine yapardım. Seni seviyorum sevgilim, nice mutlu yıllara!

Sevgiliye Yıl Dönümü Mesajı Uzun

 • Bu gün benim için çok şey ifade ediyor. Sana baktığımda, en büyük hediye ile kutsanmış gibi hissediyorum. Sen benim tek seçimimsin, bir numaram, mükemmel hayalimsin. Seni sahip olduğum her hayatta seveceğim. Mutlu yıllar, sevgilim.
 • Harika haberlerim var bebeğim! Birlikteliğimizin bir yılını daha geride bıraktık ve buna kesinlikle bayılıyorum! Sabrın ve nazik kalbin için teşekkür ederim, çünkü bunlar olmadan bana katlanamazdın. Mutlu yıl dönümleri!
 • Hala dünyanın en iyi sevgilisine sahip olduğun için tebrikler, aşkım! Bu hayatı seninle birlikte yaşadığım için çok mutluyum. Çok romantik biri olmadığımı biliyorum ama bazen gösteremesem de seni her şeyden çok seviyorum.
 • Sensiz hayat bir işkence. Dairemiz dediğimiz bu kara delikte çoraplarımı bulabilen tek kadınsın, korkunç yemeklerime dayanabilen tek kadın. Seni sonsuz seviyorum bebeğim. Mutlu yıllar bize.
 • Gelecek çok şey var bebeğim. Biliyorum çok şey yaşadık ama sen benim için, ben de senin için yaratıldım. Birlikte olduğumuz sürece her şeyin üstesinden gelebiliriz. Gitmene asla izin vermeyeceğim. Mutlu yıllar aşkım!

Sevgiliye Yıl Dönümü Mesajı Kısa

 • Sonunda evlendiğimizi unutup duruyorum. Ne garip değil mi! Sen benim en iyi arkadaşımsın ve her zaman en büyük ilham kaynağım ve rol modelim olacaksın. Aynı aklı paylaşıyoruz. Bizi seviyorum bebeğim. Mutlu yıl dönümleri.
 • Sana tapıyorum aşkım. Her parçam senin her parçanı seviyor ve benim için yazıldığını biliyorum. Daha fazlasını isteyemezdim. Mutlu yıllar bize!
 • Yine yıl dönümümüz geldi! Bunca yıl birliktelik yaşamak zordur, ancak birlikte yarattığımız her mutlu an, zaman zaman başımıza gelen tüm kötü şeylerden çok daha fazlasını ifade eder. Bunu çok takdir ediyorum. Seni seviyorum sevgilim. Mutlu yıl dönümleri!
 • Sana baktığımda hala midemde kelebekler uçuşuyor. Bunca yıldan sonra çok garip hissettiriyor. Sen yaptığım en iyi seçimsin, en mükemmel hayalimsin, hayatımın en büyük mutluluğusun. seni sonsuz seviyorum. Mutlu yıl dönümleri.
 • En erken yağmurlu sabah bile sırf senin yanında uyandığım için o kadar da kötü değil. Sen evrendeki en iyi sevgilisin! Bunca yıl boyunca beni anladığın ve her zaman desteklediğin için teşekkür ederim. Mutlu yıllar, aşkım.

Sevgiliye yıl dönümü mesajı yazımızdan hoşlandıysanız, size daha fazla ilham verebilecek mesaj örneklerini, evlilik yıl dönümü sözleri, güzel sözler, kocaya günaydın mesajları gibi sayfaları sitemizdeki diğer yazıları inceleyerek keşfedebilirsiniz. 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu