Çiçek Notları

Geçmiş Olsun Mesajları

Sevdiğiniz birinin sağlık durumunun kötü olduğunu bile bile neşeli görünmeye çalışmak çok zor. Bu yüzden hasta olan sevdiklerinize ‘geçmiş olsun’ derken, uygun kelimeleri bulmakta zorlanabilirsiniz. Üzgünken neşeli görünmeye çalışmak kolay olmasa da; sıcak, umut veren, cesaretlendirici ve hatta komik cümleler ile hasta olan yakınlarınızın iyi hissetmesini sağlamalısınız. Bu noktada geçmiş olsun sözleri, sizin ve sevdiklerinizin yardımına koşacak!

Neden mi? Çünkü hasta olan biri sevdiklerinden ilgi bekler, bu yüzden ona duyarsız gibi görünen bir şey söyleyemezsiniz. Aksine yüzünde güller açtıracak cümlelerle hasta olan yakınınızı motive etmeniz gerekir. Ayrıca en sevdikleriniz ve sevgiliye geçmiş olsun mesajları göndermek, endişeli bekleyişinizde size de yardımcı olacak, içinizi rahatlatacak ve düşünceli bir harekettir. Geçmiş olsun sözleri, hem sizi hem de yakınlarınızı iyileştirecek o pozitif gücü etrafınıza yaymanızı sağlayacak!

Cesaret verici ve rahatlatıcı kelimeleri bulmak çok zor olsa da, aşağıda sizin için derlediğimiz en içten geçmiş olsun mesajlarını bulabilirsiniz.

En İçten Geçmiş Olsun Mesajları

En içten geçmiş olsun sözleri sayesinde, her durumda ve her zaman sevdiklerinizin yanında olduğunuzu anlatabileceksiniz. Duygularınızın içtenliğiyle sevdiklerinizi iyileştirmek için size ilham olacak mesajlara göz atmayı unutmayın.

Hastalığınızı duyduğumda gerçekten çok üzüldüm. Umarım hızlı şekilde iyileşir ve sağlığınıza bir an önce kavuşursunuz.

Hepimiz seni, nezaketini ve mizah anlayışını özlüyoruz! Bilmelisin ki, herkes geri dönüşünü heyecanla bekliyor. Lütfen çabuk iyileş!

Gülümsemek en iyi ilaçtır. Bu yüzden hastalığın süresince gülümsemeyi asla ihmal etme. En kısa sürede iyileşmen ümidiyle!

Her gün gücünüzün artması, daha mutlu ve sağlıklı olmanız dileğiyle… Geçmiş olsun!

Bir milyon gülümsemeni gördüm ve bir milyon daha göreceğim… Bunu da atlatacaksın. Geçmiş olsun!

Ne olursa olsun, ne zaman olursa olsun, senin için her zaman burada olacağım. Geçmiş olsun!

Hastanedeyken hiçbir şey için endişelenme. Senin yerine her şeyle ilgilenen bir ‘elf ekibin’ var. Umarım doktorlar sana iyi bakıyordur!

Benim için çok şey ifade ediyorsun. Umarım yakında çok daha iyi olacaksın!

Seni çok özlüyorum. Lütfen ilaçlarını düzenli olarak almayı unutma, böylece seni kısa süre sonra tekrar göreyim.

Her gün yanımda olman beni mutlu ediyor, hastanede ne kadar uzun kalırsan o kadar mutsuz olurum. Beni mutsuz etmek istemezsin değil mi?

Seni daha iyi hissettirmek için yapabileceğim bir şey olursa bana haber ver. Yüzüne gülümseme getirmek için ne gerekiyorsa yaparım. Geçmiş olsun!

Sen hasta olduğundan beri inan ben de hasta gibiyim. Gece gündüz seni düşünüyor ve sürekli sana dua ediyorum. Benim de hasta olmamı istemezsin değil mi? Bu yüzden bir an önce iyileş ve sağlıklı günlerimize geri dönelim.

Komik Geçmiş Olsun Mesajları

Arkadaşa ya da sevgiliye geçmiş olsun mesajı gönderirken eğlenceli tarafını kaybetmemek isteyenlerin seveceği komik geçmiş olsun mesajları sizleri bekliyor. Kahkahanın en iyi ilaç olduğuna inanıyorsanız bu geçmiş olsun sözleri sizin için yazılmış demektir!

Hastanede olmanın hiç eğlenceli olmadığını biliyorum. Keşke oradan hemen atılsan! Lütfen çabuk iyileş!

Anlatacak bir sürü yeni hikayem var! Seni değil kendimi düşünüyor gibi görünsem de, iyileş ve hemen dön. Böylece anlatacaklarımı unutmayayım!

Daha hızlı iyileşemezsen, sana çok daha fazla ağrı kesici enjekte ederim. Bunu göze almak istemiyorsan hemen iyileş!

Süper güçlerini kullan ve çabuk iyileş!

Tıp diplomam olmayabilir, ama arkadaşlığımın iyileştirici dokunuşları var. Çabuk iyileş!

Gelip sana hasta görünmediğini söylememe ihtiyacın olursa, beni ara. Yardım etmek için her zaman burada olacağım!

Söz veriyorum, sana hasta yemeği yapabilirim gibi davranmayacağım. Paket servisi nasıl geliyor?

Hiç adil değil, orada yatıyor ve tüm dikkatleri üzerine çekiyorsun. Seni kıskanıyorum ama tüm bu enjeksiyon ve ilaçlar eğlenceli olamaz. Bu yüzden kıskanmaktan vazgeçmek üzereyim, lütfen çabuk iyileş!

Sana hasta yatağında yemek servisi yapılırken, bazılarımız zor bir iş gününün ardından hala yemek pişirmek zorunda kalıyor. Görüyorsun, hastalığın bile olumlu yönleri var. Ama bu orada yatmaya devam etmen için bir neden değil, o yüzden çabuk iyileş!

Kısa Geçmiş Olsun Mesajları

Birkaç kelime bile, sevdiklerinize cesaret verici ve pozitif enerjinizle iyileşmelerine yardımcı olmaya yeter! Kısa geçmiş olsun sözleri listemizde, ister sevgiliye geçmiş olsun mesajı yollamak için isterseniz de destek olmak istediğiniz tüm yakınlarınıza düşünceli bir not bırakmak için güçlü cümleleri sizler için bir araya topladık.

Umarım hemen iyileşirsin, geçmiş olsun!

Umarım her yeni gün tam ve hızlı bir iyileşmeye yakalarsın!

Umarım her gün biraz daha iyi hissedersin!

Umarım her gün seni daha güçlü ve neşe dolu görürüm. Geçmiş olsun!

Sadece benim için ne kadar önemli olduğunu hatırlatmak istedim. Geçmiş olsun!

Umarım şu anda seni çevreleyen tüm sevgiyi hissediyorsundur. Hemen iyileş ve bizi bekletme!

Lütfen hasta yatağında yalnız olmadığını bil. Geçmiş olsun!

Dualarım bu zor zamanlarda seninle, yalnız değilsiniz. Umarım yakında iyileşirsin!

Hasta olduklarında, hayatınızın onlar olmadan ne kadar anlamsız olduğunu düşündüğünüz sevdiklerinizin moralini düzeltmek için yapmayacağınız şey yoktur, biliyoruz. Fakat onların tek bir şeye ihtiyaçları var: Sıcak, umut veren ve cesaretlendirici geçmiş olsun sözleri! Bu hisleri hasta yakınınıza geçirmek istediğinizde, ilham alabileceğiniz cümleleri, aile, dost ve sevgiliye geçmiş olsun mesajı örneklerini yukarıda sizin için sıraladık. Umarız, sevdiklerinize duygularınızı ifade ederken size ilham olabiliriz.

 

Diğer Mesaj Sayfaları

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu