Çiçek Notları

Teyzeye Anneler Günü Mesajı: Anne Yarınızı Mutlu Edin

Siz de kelimelerin gücüne inanıyorsanız, Anneler Günü’nde teyzenize iletmeniz için hazırladığımız birbirinden duygusal ve samimi mesajları kullanabilirsiniz. Çocukluğu biricik teyzesi ile geçenler ve elini her zaman omzunda hissedenler, teyzeye özel Anneler Günü mesajı konusunda hazırladığımız mesajları çok beğenecek!

Teyzeye Anneler Günü Mesajı Atan Kadın ve Teyzesi

Anneler Günü’nde anneniz kadar mutlu etmek isteyeceğiniz biri var; teyzeniz! Her zaman yanınızda olan, size en az anneniz kadar güzel bakan ve tüm duygularınızı paylaşabileceğiniz teyzeniz için ne yapsanız az kalır. Anne yarınız olan teyzenizi mutlu etmek ise çok kolay. Güzel bir hediye ve kalbinizden dökülen güzel sözler ile onu dünyanın en mutlu insanı yapabilirsiniz. Eğer teyzeye özel Anneler Günü mesajı konusunda aradığınız ilhamı bulamıyorsanız, doğru yerdesiniz! 

Teyzeye Yazılacak Kısa Anneler Günü Mesajları

Teyzesine Anneler Günü’nde Sarılan Kadın

Teyzeniz için tüm kelimeler az kalır, biliyoruz. Eğer sizin de teyzeniz, söylediğiniz birkaç kelimeyle bile dünyanın en mutlusu oluyorsa, ona daha kısa ama duygularınızı daha iyi anlatan mesajlar atabilirsiniz. Teyzeye Anneler Günü mesajı kısa olsun diyorsanız, aşağıdaki mesajlara mutlaka bir göz atmalısınız!

 • Sevgin ve şefkatin bana hep annemi hatırlatıyor. Çünkü onun gibi kalbini benden esirgemediğin için dünyanın en güzel annesisin. Anneler Günün kutlu olsun!
 • Çocukluğumun en tatlı anılarının içinde çok güzel bir kadın var; sen! İşte bu yüzden, hayatımda olduğun için kendimi dünyanın en şanslısı hissediyorum. Anneler Günün kutlu olsun!
 • Beni her zaman şımartan ve koşulsuz seven ikinci annem gibisin. Üstelik; bana ilk dostluğu ve ilk şakamı da sen öğrettin. 🙂 Anneler Günün kutlu olsun canım teyzem!
 • Özel birine ihtiyacım olduğunda oradaydın…. Kimsenin olmamasını beklerken sen vardın… Her zaman yanımda olduğun için tüm kalbimle Anneler Gününü kutlarım teyzeciğim.
 • Güzellik, stil, zerafet… Her şeye sahipsin, seni çok seven bir yeğen de dahil! 🙂 Anneler Günün kutlu olsun biricik teyzeciğim.
 • Hayata senin kadar güzel bakmayı bilsem, ne mutlu bana! Pozitifliği ile kalbimi ısıtan teyzeme… Anneler Günün kutlu olsun!

Teyzeye Yazılacak Uzun Anneler Günü Mesajları

Teyzeye Anneler Günü Mesajı Atan Yeğen

Teyzeniz için duygularınız yazmakla bitmez, ona olan sevginizi anlatmaya kelimeler yetmez! Bu nedenle teyzeye Anneler Günü mesajı uzun ve en güzel duygularınızı tane tane anlatmalı. Sizin için hazırladığımız seçeneklerden birini kullanabilir ya da ilham alıp kendi mesajınızı hazırlayabilirsiniz!

 • Bu dünyada güvenebileceğim iki kişi var canım teyzem; biri annem, diğeri de sen! Çünkü sen omzumdaki el, sırtımdaki destek, cesaretimin ve mutluluğumun arkasındaki güçsün. Bu kadar ilgili ve sevgi dolu olduğun için teşekkürler! Anneler Günün kutlu olsun…
 • Anneler Günün kutlu olsun, canım teyzem! Hayatımda senin gibi güzel kalpli bir insana güvenebilmek bir lütuf… Sen benim için her zaman ikinci bir anne gibiydin, aynı zamanda oyun arkadaşlarımdan biriydin. Seni sonsuz seviyorum ve bugün sana mutluluklar diliyorum.
 • Mutlu olduğumu biliyorsun, çünkü hayatımda senin gülüşün var. Sen benim için cesur bir kadın ve güzel bir anne örneğisin sevgili teyzem. Bugün hayatımda ne kadar önemli olduğunu bilmen bile benim için çok önemli. Anneler Günün kutlu olsun!
 • Bugün sıradan bir gün değil, bugün benim diğer yarımın Anneler Günü! Senin gibi harika bir kadın, evrenin sonsuz sevgisini ve enerjisini hak ediyor. Bu yüzden ben de seni sevebilme ve sen tarafından sevilebilme ayrıcalığına sahip olduğum için çok şanslıyım. Günün kutlu olsun! 
 • Canım teyzem; seninle her zaman her yere uçabileceğimi hissediyorum. Çünkü sen hayallerime hep kanat verdin, her düştüğümde beni yeniden yüreklendirdin. Bu özel günde, hayatın sana gülümsemesini istemekten başka bir şey dileyemem. Anneler Günün kutlu olsun!
 • Bana tüm güzel kalpliliği ve sevgisiyle koşulsuz güvenebileceğim ikinci bir anne gönderdiği için hayata sonsuz teşekkür ederim. Çünkü sen olmasan ben eksik olurdum canım teyzeciğim. Anneler Günün kutlu olsun!

Teyzeye Yazılacak Duygusal Anneler Günü Mesajları

Anneler Günü’nde Teyze ve Erkek Yeğen

İkinci anneniz yerine koyduğunuz teyzeniz için duygusal bir mesaja mı ihtiyacınız var? O halde bu mesajlar tam size göre! Teyzeye Anneler Günü mesajı duygusal ve benzersiz olsun diyorsanız, aşağıdaki mesajlardan en uygun olanını seçebilirsiniz.

 • Teyze, bir çocuk için güvenli bir sığınaktır. Her zaman en güzel, en korunaklı sığınağım olduğun için teşekkür ederim canım teyzem. Böylece senin çatının altında üstesinden gelemediğim hiçbir şey yok. Anneler Günün kutlu olsun!
 • Küçüklüğümden beri anne ve babamın yapamadığı birçok şeyi deneme fırsatı sundun. Şimdi bugünkü ben, en çok da senin sayende oldu! İlham kaynağım, canım teyzem. Bana her zaman yeni bir kapı açtığın için teşekkür ederim. Anneler Günün kutlu olsun, iyi ki varsın.
 • Canım teyzem… Sana ne zaman karamsar bir ruh hali ile gelsem yüzümü güldürmeyi bir şekilde hep başardın. Bunun için hayatım boyunca sana borçlu kalacağım ve seni hayatım boyunca çok seveceğim. Anneler Günün kutlu olsun!
 • Gözlerimi açtığım anda bana şefkatle bakan iki güzel göz gördüm. Bu sayede adını ilk öğrendiğimden beri, o gözler sayesinde her zaman sevgi dolu hissediyorum. Canım teyzem, iyi ki varsın. Anneler Günü’nde sana en içten dileklerimi yolluyorum.
 • Bugün uyandığında ve yeni güne gözlerini açtığında, yıldızların hala etrafında olduğunu göreceksin. Şimdi her bir yıldız, seninle geçen muhteşem yıllarımızı temsil ediyor teyzeciğim. Dünyamı aydınlattığın her gün için teşekkür ederim. Anneler Günün kutlu olsun!
 • Beni karnında değil ama sıcacık kucağında büyüttüğün için ne kadar şanslıyım bilemezsin… Biricik teyzem; bugün, herkesin her zaman mutluluğunu istediğini anlamak için basit bir gün değil. Bugün senin Anneler Günün. Kutlu olsun!

Duygularınızı yansıtan Anneler Günü mesajı ile teyzeniz için en güzel hediyeyi siz vereceksiniz. Cicek.com’da sadece teyzenize değil, tüm sevdiklerinize Anneler Günü mesajı bulabilirsiniz. Kaynanaya Anneler Günü mesajı, eşe Anneler Günü mesajı ya da yeni anne olmuş kuzene Anneler Günü mesajı gibi birçok seçeneği inceleyip, bu mesajların altına imzanızı atabilirsiniz.

Önerilen İçerikler:

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu