Çiçek Notları

Müdüre Doğum Günü Mesajı

Doğum günü, patronunuza, akıl hocanıza veya rol modelinize hayatta en iyisini dilemek ve sürekli destekleri için içten minnettarlığınızı göstermek için harika bir fırsattır. Aşağıdaki listeden bazı mesaj fikirleri alın ve ardından onlara mutlu bir doğum günü dilemek için kendinizinkini yazın.

Bu mesajları elektronik olarak veya el yazısı bir notla gönderebilirsiniz. Bir e-posta gönderirseniz, eğlenceli bir resim patronunuzun yüzünü güldürür – sadece işe yaradığından emin olun!

 • Sevgili patron, çok zengin bir insan olduğunuzu biliyorum. Bunun nedeni banka hesabınızın durumu veya mülklerinizin sayısı değildir. Zenginsiniz çünkü etrafındaki herkes sizin nezaketinize ve rehberliğinize çok şey borçlu. Doğum gününüz kutlu olsun. 
 • Müdürüm, işlerin başında siz varken, her gün işe gelmeyi dört gözle beklememi sağlıyorsunuz. Bunun nedeni, gerçek bir rock yıldızının kalbine ve ruhuna sahip olmanızdır. Doğum gününüz kutlu olsun ve nice başarılı yıllar dilerim.
 • Mutlu ve tatmin edici bir kariyer ve hayattaki en iyi şeylere sahip olmanızı umuyorum. Doğum gününüz kutlu olsun patron.
 • Bu kelimelerle sizin ne kadar harika olduğunuzu anlatamayacağını biliyorum, ama yine de deneyeceğiz. Sen harika bir insansınız ve liderimiz olduğunuz için mutluyuz. Doğum gününüz kutlu olsun.
 • Size kaygısız, eğlenceli ve mutlu bir doğum günü diliyorum. Oraya gidin ve çok ihtiyaç duyduğunuz molayı alın. Bunu hak ediyorsunuz patron. Açıkça en iyisisiniz!
 • Birçok insan patronlarından şikayet etmeyi sever. Ben ise size sadece övgü ve hayranlık duyuyorum. Sen harika bir insansınız ve organizasyonumuza ışık tutuyorsunuz. Doğum gününüz kutlu olsun. 
 • Bu özel günde, yeni yaşınızdaki tüm günler için size mutluluk ve doyum diliyorum. Doğum gününüz kutlu olsun patron.
 • Çalışanlarınız olarak, patronumuz olduğunuz için kendimizi şanslı sayıyoruz. İş yerine çok fazla enerji ve neşe getiriyorsunuz ve bizi daha yüksek noktalara ulaşmaya zorluyorsunuz. Doğum gününüz kutlu olsun. Siz harika bir insansınız
 • İnsanlar çalışmak için bir araya geldiklerinde ekip çalışması gerçekleşmez. Ekip çalışmasının gerçek anlamı, sizin ilhamınız altında birlikte çalıştığımız zamandır. Doğum gününüz kutlu olsun. Daha fazla ilhamınızı bekliyoruz.
 • Patronumuz olarak bize her adımda ilham ve rehberlik verdiniz. Doğum gününüz kutlu olsun. Uzun ve tatmin edici bir kariyeri hak ediyorsunuz!
 • Siz sadece bir lider değilsiniz. Siz bir arkadaş ve mentörsünüz. Hayatımızda çok önemli roller oynuyorsunuz. Ancak bugün oynamanız gereken tek bir rol var – bir doğum günü kutlaması. Doğum gününüz kutlu olsun.
 • Pazar gecesi tek bir uykuyu kaçırmamaktan daha iyi bir şey yok çünkü biliyorum ki pazartesi işe gitmem gerekiyor. İşi eğlenceli ve tatmin edici hale getirdiğiniz için teşekkürler. Doğum gününüz kutlu olsun patron.
 • Çoğu insan işe gelmek zorunda oldukları için pazartesilerden korkar. Ama o kadar tatmin edici bir iş yapıyorsunuz ki her gün işe gelmeyi seviyorum. Çünkü önderlik ve ilham edici bir karakteriniz var ve beni en iyi olmaya motive ediyorsunuz. Doğum gününüz kutlu olsun ve harika bir kişilik olmaya devam etmeniz için dua ediyorum.
 • Sevgili patron, umarım sizin gibi çok başarılı ve üretken bir kariyere sahip olurum. Bunu başarmam için bana sürekli yol gösterdiğiniz, tecrübelerinizi paylaşıp kendi kanatlarımla uçmama izin verdiğiniz için teşekkür ederim. Doğum gününüz kutlu olsun. En iyisini hak ediyorsunuz.
 • Umarım bu özel günde arkanıza yaslanıp rahatlama ve anın tadını çıkarma şansınız olur. Doğum gününüz kutlu olsun. Tüm güzellikleri hakediyorsunuz.
 • Sevgili patron, adanmışlığınız, kararlılığınız ve vizyonunuz her zaman elimizden gelenin en iyisini yapmamız için bize ilham veriyor. İşlerin başında sizin gibi harika birinin olmasını takdir ediyoruz. Doğum gününüz kutlu olsun.
 • Bizim için sadece bir müdür, bir patron değil; bir büyük kardeş olduğunuz, her zaman bizi destekleyip yol gösterdiğiniz için teşekkürler. Sizi tanıdığımız için ne mutlu bize! Biz diyorum çünkü çalıştığınız her insanın böyle düşündüğünü biliyorum. Yeni yaşınız tüm güzelliklerle gelsin, doğum gününüz kutlu olsun!

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu