Çiçek Notları

Kıza Doğum Günü Mesajı: Yüzünü Gülümseten Kelimeler

Biricik kızınızın doğum gününde yüzündeki tebessümün nedeni olmak istiyorsanız, aşağıda yer alan kıza doğum günü mesajı çeşitlerinden birini onunla paylaşmalısınız!

Doğum Günü Pastasını Üfleyen Kız

İlk adımlarını attığı günden okula başladığı ilk güne, elinizi tuttuğu ilk andan genç bir kadın olduğunu anladığınız zamana kadar her an kızınızın yanındaydınız. Aranızdaki bağı daha da güçlendirmek ve doğum gününde onu dünyanın en mutlu insanı yapmak için biraz ilhama ihtiyacınız mı var? O halde doğru yerdesiniz! Genç bir kıza doğum günü mesajı attığınızı unutmamak için bu mesajları Instagram’da paylaşacağınız bir fotoğrafın altına açıklama olarak ekleyebilirsiniz. Aşağıda sizin için hazırladığımız kıza doğum günü mesajı seçeneklerinden birini seçerek işinizi kolaylaştırabilirsiniz!

Babadan Kıza Doğum Günü Mesajı

Gülümseyen Baba ve Kızı

Sizi dünyanın en mutlu babası yapan kızınız, bugün bir yaş daha aldı! Verebileceğiniz en güzel hediye, babadan kızına doğum günü mesajı olacak! Aşağıdaki babadan kıza doğum günü mesajı seçeneklerinden birini seçin, kızınızı mutlu edin!

 • Beni bir krala dönüştüren prensesimin doğum günü kutlu olsun! Çünkü sen olmasan, ben bugün dünyanın en mutlu ve güçlü babası olmazdım canım kızım. Seni çok seviyorum.
 • Sana baktığımda hayattan ne istediğini bilen çok güçlü bir kadın görüyorum. Başarın ve hırsın takdire şayan canım kızım… Her geçen gün çiçek açmanı izlediğim için çok şanslıyım. Doğum günün kutlu olsun!
 • O parlak ve kocaman gözlerine baktığım gün, kalbimi sende bıraktım benim ilk göz ağrım. Doğduğun günden beri sana hayranım ve bu asla değişmeyecek. Seni seviyorum. Doğum günün kutlu olsun kızım.
 • Sanırım seni leyleklere geri vermek için artık çok geç, değil mi? 🙂 Tamam tamam, seni hayatımda tutacağım. Doğum günün kutlu olsun biriciğim, iyi ki doğdun!
 • Kalbimi çalan bir kız var ve bana “baba” diyor. Dünyanın en şanslı babası ben olabilirim bebeğim! Doğum günün kutlu olsun, seni çok seviyorum.

Küçük Kıza Doğum Günü Mesajı

Ne kadar büyürse büyüsün, o hala sizin için minicik bir kız çocuğu. Yeni yaşında onunla paylaşacak bir küçük kıza doğum günü mesajı arıyorsanız, mesajlarımız tam size göre!

 • Canım kızım… Hayatta en çok istediğim şey, sorumluluk sahibi güzel bir genç kadına dönüştüğüne tanık olmak. Şimdi bu yaşında bile görüyorum ki, tam da öyle bir kadın olacaksın! Doğum günün kutlu olsun!
 • Artık seni kollarımda tutamasam da, sen her zaman benim bebeğim olacaksın. Doğum günün kutlu olsun tatlım! Seni çok seviyorum.
 • Benim küçük meleğim… Hayat keyifli ve uzun bir yolculuk ve sen her yeni yaşla birlikte adımlarını biraz daha uzağa atıyorsun. Cesaretin bana her zaman ilham olsun… İyi ki doğdun!
 • Gözlerimin önünde çok güçlü, güzel ve cesur bir kız büyüyor. Buna tanık olmak ne kadar harika bir duygu bilemezsin. Şimdi çok küçüksün, hiç büyümesen ne kadar mutlu olurdum. Her zaman yanında, kalbinde olacağım. Seni çok seviyorum, doğum günün kutlu olsun! 
 • Gözlerini kapatıp tuttuğun tüm dilekler gerçek olsun miniğim. Senin sayende benim en büyük dileğim gerçek oldu! Doğum günün kutlu olsun, seni çok seviyorum.

Anneden Kıza Doğum Günü Mesajı

Gülümseyen Anne ve Kızı

O, hayata gözlerini açtığı ilk anda, siz de anneliğe ilk adımlarınızı attınız. Şimdi biricik kızınıza anneden kıza doğum günü mesajı arıyorsanız, aşağıdaki mesajlara mutlaka göz atmalısınız.

 • Bir anne kızının hayatın her alanında mükemmel olmasını istemez, her zaman kendisini geçmesini ister. Seninle gurur duyuyorum çünkü beni asla hayal kırıklığına uğratmadın bebeğim. Doğum günü kutlu olsun, seni çok seviyorum.
 • Beni annen olarak seçtiği için şükrediyorum meleğim. Çünkü senin varlığından daha büyük bir aşk yok. Doğum günün kutlu olsun canım kızım!
 • Sen bir mucizesin… Hayatımı tamamlamak için geldin ve bunu en mükemmel şekilde yaptın. Böyle güzel bir kızın annesi olmaktan gurur duyuyorum. Dualarım hep seninle, doğum günün kutlu olsun!
 • Bugün hediyeleri alan ben olmalıyım. Ne de olsa seni dünyaya getiren benim! 🙂 Beni dünyanın en mutlu annesi yaptığın için teşekkür ederim kızım. Doğum günün kutlu olsun!
 • Bugün sadece senin için değil, benim için de çok özel bir gün meleğim. Çünkü ben, senin sayende dünyanın en güzel duygusunu, anneliği tattım. Birgün anne olduğunda, senin gibi akıllı ve dünya güzeli bir kızının olması en büyük dileğim… Doğum günün kutlu olsun meleğim.

Genç Bir Kıza Doğum Günü Mesajı

Babası ile Birlikte Doğum Günü Kızı

Kızınızın çocukluğu ne kadar hızlı geçti değil mi? O artık bir genç kadın. Sizin için hazırladığımız genç bir kıza doğum günü mesajı alternatifleri ile ona günün en güzel hediyesini verebilirsiniz.

 • Doğduğunda, güçlü ve korkusuz bir genç kadına dönüşeceğini biliyordum. Şimdi görüyorum ki, çok haklıydım! Doğum günün kutlu olsun güzelliğim. 
 • Tanıdığım en cool kızın annesiyim/babasıyım. Bu benim için ne kadar büyük bir gurur bilemezsin. Kendin olmaktan asla vazgeçme kızım! İyi ki doğdun!
 • Hayatta ne yapmaya karar verirsen ver, bil ki ben her zaman senin en büyük destekçin ben olacağım. Doğum günün kutlu olsun, seni çok seviyorum.
 • Senin çiçek açıp güzel bir genç kadına dönüşmeni izlemek benim en büyük nimetim…Yeni yaşın sana dünyanın tüm güzelliklerini getirsin. Her zaman kalbimdesin, mutlu yaşlar!
 • Umarım bu mesajım seni utandırmaz ve kızdırmaz ama seni çok çok çok seviyorum prensesim! Bana anneliği/babalığı tattırdığın için teşekkür ederim. Doğum günün kutlu olsun!

“Kızım için doğum günü mesajı arıyorum.” diyenlerden misiniz? Kızına doğum günü mesajı atmak isteyenler, Cicek.com’daki bu yazımızı da çok sevecek! Minik kızınızın büyüyüp ne kadar güzel bir genç kıza dönüştüğünü görmek, sizin için de çok büyük bir hediye olacak! Ona vereceğiniz en güzel hediyeler ise şimdi Çiçeksepeti’nde!

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu