Çiçek Notları

Arkadaşa Sevgililer Günü Mesajları

Bu sayfada, Facebook veya Whatsapp’ta yayınlayabileceğiniz resimlerle arkadaşlarınız için güzel Sevgililer Günü dilekleri ve Sevgililer Günü mesajlarından oluşan geniş bir koleksiyon bulabilirsiniz. Bu gün öncelikle sevenler için olsa da, Sevgililer Günü’nü arkadaşlarınız için de kutlayabilirsiniz. Sizin için ne kadar önemli olduklarını bilmelerini sağlamak için harika bir zaman. İşte arkadaşa sevgililer günü mesajları…

 • Sevgilim olmayabilirsin ama kesinlikle benim diğer yarımsın. Sahip olduğumuz şey, romantik ilişkilerden çok daha önemli. Hadi bu Sevgililer Günü’nü birbirimizin arkadaşlığının tadını çıkararak geçirelim!
 • Hiçbir şeker senin güzel kalbin kadar tatlı değildir. Sevgililer Günü hayranı olmadığını biliyorum ama söz veriyorum, benimle geçirdiğinde buna bayılacaksın. Seni görmek için sabırsızlanıyorum. Hadi başlayalım!
 • Bekar olduğumuzu ve karışmaya hazır olduğumuzu bilen var mı? Her neyse, umurumda değil, bu Sevgililer Günü’nü başka biriyle geçirmektense seninle geçirmeyi tercih ederim. Dışarı çıkıp umarsızca eğlenmeye ne dersin? 
 • Sevgililer Günü, sevdiğiniz birini tüm kalbinizle kutlamakla ilgilidir ve benim en çok sevdiğim kişi sensin. Benim ruh eşim, ikiz alevim olduğun için teşekkür ederim. 14 Şubat kutlu olsun!
 • Bu Sevgililer Günü’nde bekar olmanız, mutlu olmayı hak etmediğiniz anlamına gelmez. Sen sadece özelsin ve her şeyin en iyisini hak ediyorsun, bu yüzden biraz daha beklemelisin. Sevgililer Günün kutlu olsun, başını dik tut!
 • Yaşamak için ne güzel bir gün! Bekar olduğumuz için Sevgililer Günü’nde eğlenmemize izin yok sanıyorsan fena halde yanılıyorsun. Partiyi başlatalım!
 • Güller kırmızı, menekşeler mavi, sen benim en iyi arkadaşımsın ve senin için deli oluyorum! Şair değilim ama sadece bu Sevgililer Günü’nü seninle geçirmekten çok mutlu olduğumu söylemek istedim dostum! 
 • Bugün en iyi arkadaşımı kutlamak istiyorum! 14 Şubat olması umurumda değil ve bu günün arkadaşlıkla hiçbir ilgisi yok, yine de sana bekar olmanın her zaman üzgün olmak anlamına gelmediğini göstermek istiyorum. Sana gerçek eğlencenin nasıl bir his olduğunu hatırlatacağım!
 • En azından birbirimize sahibiz sanırım… Şaka yapıyorum, bu Sevgililer Günü’nü seninle geçirdiğim gerçeğinden fazlasıyla memnunum. En iyi arkadaşlar sevgiliden daha fazlasıdır, onlar ruh ikizidir. Bunu kutlayalım!
 • Hayatımı harika yapan sensin. Bu nedenle, bu Sevgililer Günü sana ithaf edilecek, en iyi arkadaşım. Eğlenceli aktiviteler hazırladım, en sevdiğin yemeği sipariş ettim ve en sevdiğin içeceği yaptım. Seninle tanışmak için sabırsızlanıyorum! Mutlu Sevgililer Günü!
 • Sevgililer Günü üzgün ve yalnız olmak zorunda değil. Erkek arkadaşın ya da kız arkadaşın olmasa bile, her zaman bana sahip olacaksın! Her gününü özel kılacağım, dostum. 14 Şubat’ı unutulmaz kılalım!
 • 14 Şubat’ı seninle geçirmeyi seviyorum! Bu bir gelenek ve bunu kimse değiştiremez. Hadi bir bara gidelim ve bu partiyi başlatalım! Avaz avaz şarkı söylemek için ciğerlerimiz kuvvetli, eğlencemiz bol olsun. Mutlu Sevgililer Günü!
 • En iyi arkadaşımın Sevgililer Günü kutlu olsun! Bu günde, seni kimsenin sevemeyeceği kadar sevdiğimi hatırlatmak istiyorum. Bu aşk, aşkın en saf halidir. Ben ne dediysem onu ​​söyledim. Bu gece dışarı çıkalım ve dünyanın sonu gelene kadar parti yapalım!
 • Sevgililer Günü’nün seni üzdüğünü biliyorum. Eninde sonunda seni hak eden birini bulacaksın merak etme. Sadece seni yaşayan en mutlu insan yapabilecek birini bekliyorsun. Seni seviyorum bebeğim!
 • Aşkı aceleye getiremeyeceğini biliyorsun, değil mi? Sadece sabırlı ol ve o hakettiğin aşk en çok ihtiyacın olduğunda gelecektir. Buna inanıyorum. O zamana kadar kendi yüzümüzü güldürelim ve bu dünyaya güçlü ve güzel olmak için kimseye ihtiyacımız olmadığını gösterelim!
 • Sevgililer Gününün sevgililer için yapıldığını kim söyledi? Bu güzel günü en iyi arkadaşımla geçirmek istiyorum. Biliyorum çok eğleneceğiz ve kırılan kalplerimizi unutacağız. Sevgililer Günün kutlu olsun dostum!
 • En inanılmaz Sevgililer Gününü en iyi arkadaşımla geçirmek için sabırsızlanıyorum! Kırılan kalplerimizi unutalım ve ne olursa olsun birlikte olacağımıza dair birbirimize söz verelim. Erkeklerden önce patates kızartması, değil mi? Mutlu Sevgililer Günü!
 • Hayatımızın zamanını geçireceğiz dostum! Sevgililer Gününde görmek istediğim tek kişi sensin. Kalplerimizin kırıldığını biliyorum ama bugün önemli değil çünkü birbirimize sahibiz. Bu benim için fazlasıyla yeterli. Mutlu Sevgililer Günü!
 • Sevgililer Günü tamamen sevgi, destek ve birbirini anlamakla ilgilidir. Aklım almıyor, neden bu günü en iyi arkadaşlarımızla geçiremiyoruz? Seni sonsuz seviyorum, kabul et ve anla dostum. Mutlu Sevgililer Günü!
 • Sevgililer Günü yılın en üzücü günü olmak zorunda değil. Öldüğümü hissetsem bile beni güldürebilirsin, bu yüzden bugün beni güldürmen zor olmayacak. Seni seviyorum arkadaşım. Mutlu Sevgililer Günü!

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu