Çiçek Notları

Sevgiliye Ayrılık Mesajı Uzun ve Samimi Cümleler

Ayrılık mesajı uzun da olsa kısa da olsa çok yoğun duygular barındırır. Bu duyguları kelimelere dökmek oldukça zor olsa da, bir ayrılığı atlatmanın en iyi yolu duyguları dile getirmekten geçer. Bu gibi durumlar için sevgiliye ayrılık mesajı içeriğini hazırladık…

kırık kalp tutan çift

Ayrılmak içtenlikle seven insan için acıdır, bunu atlatmak her zaman zordur. Kalbiniz kırıldıysa ve üzüntünüzü ve kalp kırıklığınızı göstermek için doğru kelimeleri arıyorsanız, bu sayfada size yardımcı olabilecek bazı cümleler bulabilirsiniz. Sizin için derlediğimiz  ayrılan sevgiliye sözler erkek arkadaş ya da kocanıza söylemek istedikleriniz için ilham olabilir. Bu sözlerin hissettiklerinizi ifade etmenize yardımcı olacağını umuyoruz.

Ayrılan Sevgiliye Sözler

kırık kalp şekilli şeker
 • Seni her zaman başıma gelen en güzel şeylerden biri olarak hatırlayacağım. Ama doğru zaman değil…. Belki bir gün tekrar karşılaşırız ve her şey farklı olur. Teşekkür ederim. Güle güle.
 • Zamanımı ve enerjimi senin için harcamayacağım, o yüzden aramızda bir şey olduğunu bile unutalım. Artık ilgilenmiyorum ve seninle bir daha asla iletişim kurmayacağım. Sen de öyle yapmalısın. İyi şanslar.
 • Bazen kötü bir insan olmanın en sevdiğin şey olduğunu hissediyorum. Heyecan verici bir hobi. Bununla iyi değilim ve asla olmayacağım. Hala anlamadıysan, bu büyük bir veda. Değişmen dileğiyle…
 • Hayatımın her günü seni özleyeceğimi biliyorum. Zaman en büyük şifacıdır ve ikimiz de er ya da geç iyi olacağız. Benim için yaptığın her şey için teşekkür ederim, bunu asla unutmayacağım. İyi bir hayata sahip ol.
 • Garip olduğunu biliyorum ama romantik bir ilişki yaşayamasak bile senin arkadaşın olmak isterim. Çok ortak noktamız var ve birlikte çok anımız var, en azından deneyebilir miyiz? Ne düşünüyorsun?

Sevgiliden Ayrılma Sözleri

kavga etmiş çift
 • Bana verdiğin deneyim için minnettarım ama ilerlemem gerektiğini hissediyorum. Tüm güzel zamanlar için teşekkür ederim, seni her zaman tanıştığım en iyi adamlardan biri olarak hatırlayacağım. Geleceğin sevgi ve harika insanlarla dolu olsun.
 • Daha fazla bekleyemem. Bunu hemen bitirmemiz gerektiğini biliyorum. Birbirimize ait değiliz ve ikimizin de hayatlarımıza devam etme zamanı. Ayrı ayrı. Bunca zaman benimle olduğun için teşekkür ederim. Ama veda vakti geldi.
 • Seninle geçirdiğim zamanı boşa harcıyormuşum gibi hissediyorum. Seni incitmek istemem ama bu doğru gelmiyor. Bazen duygular kaybolur ve bu konuda hiçbir şey yapamayız. Sana en mutlu hayatı diliyorum. Güle güle.
 • Karın olmak ikinci bir iş gibi geliyor. Bunu artık yapamam. Ben bir insanım ve 7/24 çalışmaktan bıktım. Annen olmaktan bıktım. Seni terk ediyorum ve senden hiçbir şey duymak istemiyorum.
 • Sadece onu göğsümden çıkarmam gerekiyor. Artık sana aşık değilim. Hiç oldum mu bilmiyorum. Belki de herkesin sahip olduğu şeye sahip olmak istedim. İstikrarlı bir ilişki, bir ev ve bir köpek. Ama şu an gerçekten istediğim şey bu değil. İşleri bu kadar karmaşık hale getirdiğim için üzgünüm.

Sevgiliye Veda Sözleri

minik kalp figürü tutan kız
 • Seni artık sevmediğimi anladım. Sana yalan söylemek istemiyorum çünkü saygı görmeyi hak ediyorsun. Sana daha iyi davranacak birini bulacağını biliyorum. Ama bunu yapamam. Üzgünüm. Güle güle.
 • Sevmek istedim ve dürüst olmak gerekirse, seni beni sevdiğin gibi sevmek için elimden geleni yapıyordum. Ama artık kendime yalan söyleyemem. Birlikte olamayız, bu doğru görünmüyor. Sen harika bir insansın ve sonunda senin için doğru olan birini bulacağını biliyorum.
 • Kavgalarımızdan çok yoruldum. Benim bir kalbim var ve sen onu milyonlarca küçük parçaya ayırdın. Hiçbir şey yokmuş gibi davranmayacağım. Bu bir veda.
 • Seninle vakit geçirmeyi seviyorum. Ama bu yeterli değil. Seni seven ve sana değer veren biriyle birlikte olmayı hak ediyorsun. Sadece bunu sana veremem. Birbirimize veda etme ve yolumuza devam etme zamanı.
 • Benim için seni sevmekten daha fazlası olduğunu anladım. Senin diğer yarın olmaya çok alıştım ve her şeyden önce kendim olmam gerektiğini tamamen unuttum. Üzgünüm ama artık birbirimizi göremeyiz.

Ayrılık Mesajları Uzun

yapbozdan kırık kalp
 • Ben deli değilim. Gelecekte bu tür bir ilişkiden kaçınmama yardımcı olacak deneyimi bana verdiğiniz için minnettarım. Aşkın nasıl görünmemesi gerektiğini gösterdiğin için teşekkürler. Güle güle.
 • Bu ilişkide güven yok. Sana eskisi gibi bakamıyorum. Bunu söylediğim için üzgünüm ama işe yaramıyor. Sadece birbirimiz için iyi değiliz ve sorun değil. Olur. Hepinize en iyisini diliyorum.
 • Ayrılıklar zordur. Ne diyeceğimi ya da yapacağımı asla bilmiyorum, ama hepsini bitirmem gerekiyor. Hayatında iki numara olmaktan bıktım. Bundan çok daha fazlasını hak ediyorum. Hatırlattığın için teşekkürler, hoşçakal.
 • Önce kendimi bulmam gerektiğini hissediyorum. Bu ilişkide kendimi kaybettim ve böyle olması gerektiğini düşünmüyorum. Biraz zamana ve kişisel alana ihtiyacım var. Seni incittiğim için özür dilerim. Diğer tarafta görüşürüz.
 • Bana nazik davrandın. Eskiden beni severdin, bunu biliyorum. Ama hiçbir şey sonsuza kadar sürmez ve hissettiklerin için seni suçlamıyorum. Bunu şimdi bitirmem gerektiğini hissediyorum çünkü birbirimize işkence ediyoruz.

Ayrılık mesajı uzun da olsa kısa da olsa çok yoğun duygular barındırır. Bu duyguları kelimelere dökmek oldukça zor olsa da, bir ayrılığı atlatmanın en iyi yolu duyguları dile getirmekten geçer. Daha fazla ilham için erkeğe ayrılık mesajı sayfamızı da inceleyebilirsiniz. 

Okumaktan hoşlanabileceğiniz diğer yazılarımız:

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu