Çiçek Notları

Kardeşe Doğum Günü Mesajı: Kalbinizin Derinlerinden Gelen Sözler

Hayattaki en büyük şansınız olan kardeşiniz için doğum gününde onu hem gülümsetecek hem de duygulandıracak bir mesaj arıyorsanız, sizin için hazırladığımız kardeşe doğum günü mesajı seçeneklerinden birini tercih edebilirsiniz! En orijinal doğum günü mesajlarını Cicek.com’da bulabilirsiniz!

Doğum Günü Mesajı Alan Kadın

Hayatta sahip olduğunuz ilk arkadaşınız, kardeşiniz… Elini tuttuğunuz ilk andan beri bir daha hiç ayrılmayacağınızı anladığınız kardeşinizin en özel gününde onu mutlu etmeye ne dersiniz? Duygularınızı kelimelere dökmekte zorlanıyorsanız, aşağıdaki mesajlar ile kardeşinize hayatınızda ne kadar değerli olduğunu hissettirebilirsiniz. Birbirinden sevimli, duygusal ve eğlenceli kardeşe doğum günü mesajı seçenekleri için yazımızı okumaya başlayabilirsiniz!

Erkek Kardeşe Doğum Günü Mesajı

Erkek Kardeş İçin Doğum Günü Kutlaması

Eminiz ki erkek kardeşiniz, hayattaki en büyük eğlence kaynağınız! Onu yeni yaşında dünyanın en mutlu insanı yapmak için aşağıda yer alan erkek kardeşe doğum günü mesajı seçeneklerinden birini yollamaya ne dersiniz?

 • Seninle büyüme ayrıcalığına sahip olduğum için ne kadar gurur duyduğumu ve seninle birlikte yaş almaktan ne kadar mutlu olduğumu bilemezsin! Doğum günün kutlu olsun canım kardeşim.
 • Elimi tuttuğun ilk an, benim ilk ve en iyi arkadaşım olacağını anlamıştım. Seni çok seviyorum yakışıklım. Doğum günün kutlu olsun!
 • Sadece bir erkek kardeş bir baba gibi sevebilir, bir kız kardeş gibi kızabilir, bir anne gibi şefkat gösterebilir ve bir arkadaş gibi destek olabilir. İşte bu nedenle senin gibi bir erkek kardeşe sahip olduğum için çok şanslıyım! Mutlu yaşlara!
 • Bir erkek kardeşin, yeri geldiğinde bir baba gibi kollarının altına alacağını sende gördüm canım kardeşim. Tıpkı babam gibi sevgini, güvenini ve desteğini benden esirgemediğin için teşekkür ederim. İyi ki varsın kardeşim, doğum günün kutlu olsun!
 • Hayatım boyunca bana ilham olacak birini aramam gerekmedi, çünkü doğduğun günden beri en büyük ilham kaynağım ve idolüm sen oldun canım kardeşim! Doğum günün kutlu olsun.

Kız Kardeşe Doğum Günü Mesajı

Doğum Gününü Kutlayan Kız Kardeş

Hayatta en iyi arkadaşınız olan kız kardeşiniz için en duygusal ve en sevimli doğum günü mesajlarını arıyorsanız, aşağıdaki mesajları mutlaka okumalısınız! Sizin için hazırladığımız kız kardeşe doğum günü mesajı seçenekleri arasında kardeşiniz için en iyisini seçeceğinize eminiz!

 • Senin gibi sevgi dolu ve sevecen bir kardeşe sahip olmak ne kadar büyük bir nimet bilemezsin… Göz göze geldiğimiz ilk anda minikliğine ve güzelliğine hayran kalmıştım. Aynı hayranlığı gözlerine baktığım her an tekrar tekrar yaşıyorum kız kardeşim. Seni çok seviyorum ve sana harika bir doğum günü diliyorum!
 • Dönüştüğün harika kadınla ne kadar gurur duyduğumu sana söylemiş miydim? Hayatta tüm zorlukların üzerinden tek tek nasıl geldiğini gördükten sonra, ilham perimin kim olduğunu da karar verdim! Senin için güzel bir yaş diliyorum, doğum günün kutlu olsun canım kardeşim!
 • Seninle kardeş olmak nasıl bir his biliyor musun? Bir kutu çikolata yemek gibi! Üstelik içi sürprizlerle dolu, tadıyla baş döndüren ve görür görmez heyecanlandıran nefis çikolatalarla dolu bir kutu… Hayatıma tat katan canım kız kardeşim, doğum günün kutlu olsun!
 • Kimse bir kız kardeş gibi sarılamaz. Çünkü bunu bana sarıldığın ilk andan beri kalbimin en derininde hissediyorum. Ve şimdiye kadarki tüm sarılmalar için teşekkür ediyorum. İyi ki varsın güzelim, doğum günün kutlu olsun!
 • Kız kardeşler arasında yazılı olmayan bir kural vardır; kız kardeşler diğer tüm değerli şeylerden daha değerlidir! Senin benim en iyi sırdaşım ve sonsuza kadar yol arkadaşım olduğunu biliyorum. Doğum günün kutlu olsun prensesim.

Abladan Kardeşe Doğum Günü Mesajı

Kardeşine Doğum Günü Hediyesi Veren Abla

Kardeşiniz ne kadar büyürse büyüsün, sizin gözünüzde küçücük bir çocuk olarak kalacak. Bir yaş daha alan kardeşinizi mutlu etmek için aşağıda yer alan abladan kardeşe doğum günü mesajı çeşitlerinden birini seçebilirsiniz!

 • Doğum günün sadece senin için değil, benim için de çok özel miniğim… Çünkü yıllar önce bugün hayatımın en güzel hediyesini aldım; seni! Doğum günün kutlu olsun bebeğim!
 • Evet belki geçen seneye göre bir yaş daha büyük olabilirsin ama benim gözümde bir gün bile yaşlanmadın. Hala o sevimli, neşeli ve yaramaz çocuksun! İyi ki doğdun ablasının bi’tanesi! 
 • Kaç doğum günün olursa olsun, asla benden büyük olamayacaksın biliyorsun değil mi? O yüzden buna alışsan iyi edersin bücürük! 🙂 Her koşulda ve her durumda seni çoook seven ablan olacağım. İyi ki doğdun!
 • Yıllar önce bugün, kardeşim olarak dünyaya gelerek en büyük genetik piyangoyu kazandığın için seni tebrik ederim canım kardeşim! 🙂 Küçük kardeşim olarak mahsur kaldığın bir yılını daha kutluyorum! İyi ki varsın, seni seviyorum.
 • Doğum günün kutlu olsun küçük kardeşim! Nezaketini annemden, zekanı babamdan ve espri anlayışını benden aldın, umarım ne kadar şanslı olduğunu biliyorsundur! 🙂 Seni çok seviyoruz ailemizin biriciği, iyi ki doğdun! 

Kardeşe Uzun ve Duygusal Doğum Günü Mesajı

Renkli Doğum Günü Pastası

Kardeşe doğum günü mesajı uzun olmalı diyenler buraya! Hayattaki en değerli varlığınız olan kardeşe
doğum günü mesajı duygusal uzun seçenekleri ile aşağıda sizi bekliyor! 

 • Her şey değiştiğinde bu dünyada her zaman aynı kalacak tek şey, paylaştığımız bağdır canım kardeşim. Üstelik kan bağından daha kuvvetli, dostluktan daha değerli bir yol arkadaşlığı bizimkisi… Şimdiye kadarki en iyi kardeşin ve hayatımdaki tek gerçek varlığın doğum günü kutlu olsun.
 • Doğum günün kutlu olsun canım kardeşim. Yıllar içinde senin büyümeni izlemek hayatımın en büyük ayrıcalıklarından biri oldu. Bu nedenle hayatının bir parçası olduğum için çok şanslıyım! Yıllarımı paylaşmak için daha iyi bir en iyi arkadaş isteyemezdim. Seni seviyorum, doğum günün kutlu olsun!
 • Kardeş olmak, en zorlu ve en doğru zamanlarda birbirimiz için orada olmak demektir. İşte bu yüzden dünyanın neresinde olursan ol, her zaman senin yanında olacağıma söz veriyorum. İhtiyacın olan her an, kalbinin en derinlerinde seni çoook seven bir kardeşinin olduğunu sakın unutma… Doğum günün kutlu olsun kardeşim, seni seviyorum.
 • Sen benim sadece kardeşim değil; çocukluğum, gençliğim ve geleceğimsin… Çocukluğumu tatlı ve unutulmaz kıldığın için, gençliğimi çılgınca ve desteğinle yaşadığım için ve gelecekte ne olursa olsun arkamdaki güç olacağın için teşekkür ederim. İyi ki varsın, doğum günün kutlu olsun!
 • Eğer düşersen seni ilk kaldıran ben olacağım, söz veriyorum. Tıpkı her düştüğümde beni kaldırmak için yanımda olduğun gibi… İlham kaynağım, hayattaki en güçlü dayanağım, seni çok seviyorum. Bol bol kahkaha atacağın ve hayatımdaki değerini anlayacağın bir yaş olsun. Doğum günün kutlu olsun!

Kardeşe doğum günü mesajı seçenekleri arasında sevdiğiniz bir mesajı bulduktan sonra sırada güzel bir hediye ile kardeşinizi günün en şanslı insanı yapmak var! Küçük kardeşe doğum günü mesajı ile birlikte eşlik edecek birbirinden güzel hediye seçenekleri için ÇiçekSepeti’ni ziyaret edebilirsiniz. Unutulmaz mesajlarla sevdiklerinizi mutlu etmek için aşağıdaki yazılarımıza da göz atabilirsiniz!

Sevgiliye Doğum Günü Mesajı: Aşkınız Sözlerinizde Saklı

Arkadaşa Doğum Günü Mesajı: Dostluğunuzu Kuvvetlendirin

Anneye Doğum Günü Mesajı: En Değerlinizi Mutlu Edin

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu