Çiçek Notları

Sevgiliye İyi Geceler Mesajı

Güzel sözler duymak günün her anında bizi motive eder. Bazen yalnızca birkaç sözcükle hazırlanmış bir mesaj bile tüm günün yorgunluğunu silip götürür ve gülümseyerek gözleri kapatmaya sebep olur. Birinin seni düşünerek uyuduğunu bilmek çok özeldir. Özellikle de sizi düşünen kişi kalbinizin hızlı atmasına sebep olan biricik sevgiliniz ise… 

Gün sona eriyor iken sevdiğinize onu ne kadar önemsediğinizi, sevdiğinizi ve her an özlediğinizi hissettirmek için bir iyi geceler mesajı gönderebilirsiniz. İşte sizler için hazırladığımız en özel iyi geceler mesajları:

 1. Merhaba bir tanem. Tüm günüm seni düşünerek geçti. Ve şimdi seni düşünerek kapatıyorum günü. Rüyamda görüşmek dileğiyle kapatıyorum gözlerimi. İyi geceler.
 2. Yıldızlar bile kıskanıyor gözlerindeki ışığı, sen uyanıkken inmiyorlar gökyüzüne. Hadi sevgilim, kapat artık gözlerini. Dünyayı yıldızlardan mahrum bırakmayalım.
 3. Keşke seni özlediğim her an yanında olabilsem. Mesela sen uyurken. Rüyana ortak olmayı dileyerek gözlerimi kapatıyorum sevgilim. İyi geceler.
 4. Seni uyurken izlemeyi çok seviyorum. Kesik nefes alış verişlerin, rüya gördüğün anda göz kapaklarında oluşan o küçük hareketlenmeler, dağılan saçların ve seni sen yapan tüm detaylar… Hayali bile güzel. İyi geceler sevgilim.
 5. Yine akşam oldu. Seninle dolup taşan bir gün daha yerini karanlığa bırakıyor. Şükür ki içimdeki aşkının yaydığı aydınlık sayesinde her daim güneş açıyor gönlümde. İyi geceler gün ışığım.
 6. Karanlıktan korkardım senden önce. Şimdi aşkın içimi kaplayarak öyle bir ışık saçtı ki. Artık karanlık geceler yerini pembe rüyalara bıraktı. Pembe rüyalar sevgilim, gelecek güzel günlere yaklaştığımız bir gün daha geçti.  
 7. Seni sevmek en güzel rüyam. Ne zaman gözlerini düşünsem içimde çiçekler açıyor. İyi geceler sevgilim. Çiçeklerin hiç solmadığı, benzersiz rüyaların olsun…
 8. Öyle parlak ki gözlerin, yıldızlar bile kıskanıyor güzelliğini. Hadi kıs göz kapaklarını, yıldızları daha fazla kızdırmayalım. İyi geceler dünyam. 
 9. Sevgili (isim), sevgilinizin rüyasına bekleniyorsunuz. Lütfen gözlerini kapatın, yorganınıza sarılın ve huzurlu uykunuzda sevgiliniz ile buluşmaya hazır olun.
 10. Şu an gökyüzünde parlayan binlerce yıldız var. Kimi uzakta kimi de yakında parlıyor. Bazıları birbirlerinden uzakta bazıları ise küme halinde kalabalıklarla süzülüyor. İçlerinden birinin şehrime düştüğünden habersiz, kendi içlerinde parlaklıklarını yarıştırıyorlar. En güzelinin yanımda uyuduğundan habersiz…
 11.  Tüm çocukluk kabuslarını alıp rüyalarını sevgiyle doldurmak isterdim. Yanında olamadığım yılların telafisi yok ancak bundan sonraki tüm gecelerde sana sarılarak huzurlu bir uyku çektiğinden emin olacağım. En güzel rüyalar seni bulsun sevgilim. İyi uykular.
 12. Tüm günün yorgunluğu sesini duyduğum an kayboldu. İyi ki varsın dediğm bir geceyi daha ekledim takvime. İyi geceler sevgilim. 
 13. Yıldızlar sönecek, ay yerini güneşe bırakacak. Bu geceden sabaha güzelliği baki kalacak tek ışık sensin sevgilim. İyi geceler.
 14. Sana sarılmadan, ensenden burnuma esen hoş parfümün olmadan geçirdiğim son gecelerdeyiz. Seni düşünerek uykuya dalmaktan güzel olan tek şey senin kollarında uykuya dalmak. İyi geceler sevgilim, aynı rüyaya dalmamıza günler kaldı.
 15. Kocaman bir iyi geceler öpücüğü ile bugünü bitiriyorum. Yeni güne yeni umutlarla bakıyorum içimdeki sevginle. Yarın bugünden çok daha güzel olacak. Tıpkı bugünün dünden daha güzel olduğu gibi. İyi geceler sevgilim. 

Siz de romantik veya esprili iyi geceler mesajları ile sevgilinizin yüzünü gülümsetebilir, günü mutlu bir şekilde bitirmesine sebep olabilirsiniz. İyi geceler mesajları ile tüm gün kalbinizde ve aklınızda olan sevgilinize, onu ne kadar çok sevdiğinizi bir kez daha ifade edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu