Çiçek Notları

Eşe Günaydın Mesajı

Yeni bir günün sabahını paylaşmak, en çok da hayat arkadaşınızla güzel! Sıradan günaydın mesajlarına dokunaklı alternatifler arıyorsanız ya da özel bir mesajla eşinizin gününü şenlendirmek istiyorsanız sizin için derlediğimiz günaydın mesajlarına mutlaka bir göz atın! İşte en güzel eşe günaydın mesajı…

mesaja bakarak gülen adam

Eşinizle aynı sabaha günaydın diyemiyor olabilirsiniz. Yoğun ve stresli bir güne başlayacağı için ona güç verecek bir mesaj atmak istiyor olabilirsiniz. Ya da sadece, tatlı bir mesajla onun yüzünü güldürmek istiyorsunuzdur. Amacınız ne olursa olsun Bu sevimli günaydın dilekleri ve kartları kocanızın gününü aydınlatacak ve ona onu ne kadar sevdiğinizi hatırlatacak. Panik olmanıza hiç gerek yok. “Günaydın yakışıklı”dan romantik bir şiire kadar, ona onu ne kadar sevdiğinizi ve önemsediğinizi söylemenin çok çeşitli ve dokunaklı yolları vardır. İşte size ilham olabilecek bazı tatlı ve çekici günaydın mesajları:

Eşe Etkileyici Günaydın Mesajları

mesaja bakarak gülen adam
 • Benim için ne kadar önemli olduğunu düşünmeye devam ediyorum. En büyük desteğim ve sadece en iyi arkadaşım olduğun için sana asla yeterince teşekkür edemem. Sabahın sana yolladığım sevgiyle dolsun, günaydın!
 • Günaydın canım! Uyan ve dünyama ışık saçmaya başla, benim tatlı prensim! Nasılsın? Bugün ne olacağı konusunda endişelenme. Her şeyin üstesinden gelebilecek kadar güçlüsün. Seni seviyorum ve sana inanıyorum tatlım!
 • Umarım iyi uyumuşsundur bebeğim. Bu harika sabahı seninle geçiremediğim için üzgünüm. Sana kahve yaptım ve masaya senin için özel bir şey bıraktım. Seni akşam tekrar görmek için sabırsızlanıyorum. Güanydıııın!
 • Dün geceki kavgamız… Bunun için üzgünüm. Aptalcaydı, yorgundum ve sen böyle davranılmayı hak etmedin. Umarım harika bir sabah geçiriyorsundur ve bana kızmıyorsundur. Seni seviyorum!
 • Günaydın tatlım! Sadece uyanık olduğundan emin olmak istedim. Yapacak önemli işlerin var, unuttun mu? Harika bir sabah ve mükemmel bir gün olsun. Seninle konuşmak için sabırsızlanıyorum! 

Eşe Düşünceli Günaydın Mesajları

Happy woman texting on smart phone while relaxing in the living room.
 • Günaydıııın! Sabah yataktan kalkmamın tek sebebi sensin. Sadece bunu bilmeni istedim. Umarım iyi hissediyorsundur ve sabahın sadece yüzünü güldürecek şeylerle doludur. Seni seviyorum, iyi bir gün geçir!
 • Sabahları yataktan kalkmak bazen zor olabilir ama ben sana bu konuda yardım etmek için buradayım. Ben her zaman senin için buradayım. Haydi heyecan verici planlar yapalım ve bu günü özel yapalım. Kulağa nasıl geliyor? Günaydın sevgilim.
 • Günaydın aşkım! Seni göremediğim bütün bir gece kocaman bir işkence. Umarım sabahın huzurlu ve enerjiktir. Değilse daha iyi hissetmen için ben hep buradayım! 
 • Günaydın! Bebeğim, uyandın mı? Bir sürü tost yaptım ve kahvaltımı seninle paylaşmak istiyorum. Evet, acil, hayır cevabını kabul etmiyorum. Hazırlan, yoldayım.
 • Merhaba kocacığım! Kahvaltı masada; öğle yemeğini de paketledim. Umarım daha iyi hissediyorsun ve çabucak iyileşirsin! Sabahın mükemmel bir güne mükemmel bir başlangıç ​​olsun. Seni görmek için sabırsızlanıyorum, seni çok seviyorum.

Eşe Uzun Günaydın Mesajları

telefonuna bakıp gülümseyen kadın
 • Sensiz sabahlar zaman kaybı. Zamanımı boşa harcamaktan nefret ettiğimi biliyorsun, bu yüzden bundan sonra kesinlikle her sabahı birlikte geçirmeliyiz. Senin cevabını bekliyorum! Günün güzel geçsin bebeğim.
 • Günaydın aşkım! Umarım benden bıkmamışsındır. Nasılsa her sabah sana mesaj atacağım. Gülümsemeni düşünmek bile beni mutlu ediyor, bu yüzden seni sevdiğimi ve özlediğimi hatırladığından emin olmak istedim. 
 • Saçlarınla ​​oynayan, tenine bu kadar yumuşak dokunan ve gözlerini yavaşça açmanı sağlayan güneş ışınlarını görmek isterdim. Seni o kadar çok özlüyorum ki canım yanıyor. Umarım yakında beraber uyanırız, günaydın yakışıklı kocam!
 • Güne yüzünde kocaman bir gülümsemeyle mi başlıyorsun? Çünkü durum böyle değil, bunu değiştirmek için her şeyi yapacağım. Sabahın en sevdiğin şarkının radyoda çalması gibi olsun ve en sevdiğin kahve gibi koksun!
 • Günaydın aşkım! Keşke şimdi seninle karşılıklı kahvaltı yapabilseydik. Seni ne kadar sevdiğimi sana göstermek istiyorum ve güne birlikte başlayamamak beni çok üzüyor. Her neyse, kavuşmamıza çok az kaldı! Umarım sabahın seni mutlu ediyordur. Seni seviyorum!

Günaydın demenin binlerce yolu var gibi gözükse de yaratıcı ve anlamlı bir mesaj yazmak, her zaman sandığınız kadar kolay olmayabilir. Sizin için sıraladığımız mesajları kendinize ve eşinize uygun şekilde uyarlayabilir, size özel o mesajı yazmak için ilham olarak kullanabilirsiniz. Daha fazla günaydın mesajı için diğer yazılarımıza göz atmayı unutmayın!

Okumaktan hoşlanabileceğiniz diğer yazılarımız:

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu