Çiçek Notları

Flörte Doğum Günü Mesajı: Romantizme Yer Açın

Hayatınızdaki en özel kişilerden birinin doğum gününü kutlamak için onlarca yol var. Ama bizce en etkilisi, kalbinizin derinliklerinden gelen duygularla yazılan bir doğum günü mesajı! Cicek.com’da sizin için hazırladığımız flörte doğum günü mesajı çeşitlerini bulabilirsiniz!

Flört Eden Kadın ve Erkek

Doğum günleri, flört ettiğiniz kişinin kalbini çalmak için en güzel günlerdendir. Bu nedenle aranızdaki romantizmi yükseltecek duygusal mesajlar arıyorsanız, doğru yerdesiniz! Siz de flörte yazılacak doğum günü mesajı seçenekleri arasında sizin duygularınızı en çok yansıtan mesajı seçerek flört ettiğiniz kişiye gönderebilirsiniz.

Flört İçin Kısa Doğum Günü Mesajları

Elinde Doğum Günü Pastası Tutan Kadın

Duygusal anlamda güçlü duygular hissettiğiniz kişinin doğum gününü en güzel şekilde kutlamak mı istiyorsunuz? O halde birkaç cümleden oluşan kısa mesajları tercih edebilirsiniz.

 • Gün güneşsiz başlamadığı gibi, hayatım da senin gülüşün olmadan başlamıyor. Dünyanın en iyisi olduğun için teşekkür ederim. İyi ki doğdun.
 • Eskiden sadece bir kağıt parçasıydım ama senin varlığın beni güzel bir şiire dönüştürdü. İyi ki doğdun hayatım.
 • Gözlerini kapat, geçmişi unut ve bugünü kucakla. Gözlerini açtığında karşında ben olacağım. Doğum günün kutlu olsun güzellik! 
 • Bugün senin doğum günün ama seninle olduğum için tüm hediyeleri ben alıyormuşum gibi hissediyorum. Doğum günün kutlu olsun!
 • Yanında olunca hayat seninle çok daha güzel görünüyor. Çünkü her yeni gün, güzelliğini senden alıyor. İyi ki doğdun canım!

Flört İçin Uzun Doğum Günü Mesajları

Doğum Günü Pastası

Bugün onun doğum günü! Sizden gelecek her mesajı büyük bir heyecanla bekliyor, doğum günü mesajını da öyle! Siz de flörte doğum günü mesajı uzun olmalı diyenlerdenseniz, aşağıdaki mesajlardan birini seçebilirsiniz.

 • Çiçeklerle dolu bir bahçede en güzel ve en baştan çıkarıcı çiçek hangisi diye sorsalar, seni gösteririm. Çünkü hiç kimseye benzemeyen harika gülüşün, seni benzersiz kılıyor. Doğum gününde de yüzündeki gülümseme hiç solmasın. İyi ki doğdun!
 • Bugün senin doğum günün! Yani 365 günlük bir yolculuğun ilk günü. Bu yılı senin için en harika ve en unutulmaz yıl yapmaya çalışacağım bebeğim. İyi ki varsın, doğum günün kutlu olsun!
 • Bir gün dönüp baktığımızda, bugünün birlikte geçireceğimiz pek çok doğum gününün sadece ilki olduğunu göreceğiz. Şimdi ve gelecekte elini sımsıkı tutan ve mumları seninle birlikte olmak isteyen kişi ben olmak istiyorum. Doğum günün kutlu olsun!
 • Canım… Hayatımda bu kadar özel olmanın bir sebebi var; hayatımdaki en güçlü ve en renkli kadın olman! Yeni yaşında da bu enerjinin hiç bitmemesi ve bana da hayat vermesi dileğiyle… İyi ki varsın, doğum günün kutlu olsun.
 • Seni kollarıma almak ve bu özel günün benim için ne kadar önemli olduğunu söylemek için sabırsızlanıyorum. Şimdi uyan, en güzel kıyafetlerini giy ve bugünü bir festivale dönüştürmem için beni bekle! Doğum günün kutlu olsun!

Erkek Flörte Doğum Günü Mesajları

Doğum Günü Mesajı Alan Erkek

Eğer hoşlandığınız erkeğin doğum günüyse, söylediğiniz her kelime onun için çok önemli olacak. Aşağıda yer alan erkek flörte doğum günü mesajı seçenekleri arasından en uygun olanını seçerek mesajınızı iletebilirsiniz.

 • Bugün, kalbimi sonsuz neşeyle dolduran o adamın doğum günü! Evet, sen! İyi ki doğdun yakışıklı, iyi ki varsın.
 • Dikkat! Bu mesaj yüksek oranda sarılma içerir! Belki sana olan duygularımı anlatamam ama sana sarılabilirim. Doğum günün kutlu olsun, iyi ki doğmuşsun.
 • Sen hayatıma adım atıp onu özgürce ve doyasıya yaşamak için beni harekete geçirene kadar, hayatım karmakarışıktı. Getirdiğin tüm güzellikler için teşekkür ederim. İyi ki doğdun!
 • Gülüşünün sebebi ben olduğum sürece hayatta başka bir şey istemem. Seni her zaman mutlu ve neşeli görmeyi seviyorum. Doğum günün kutlu olsun!
 • Bugün gözlerimdeki ışığın ve kalbimdeki tatlı çarpıntının doğum günü! Hayatım sensiz renksiz ve sevgisiz olurdu. Doğum günün kutlu olsun, iyi ki varsın!

Eski Flörte Doğum Günü Mesajları

Eski Flörtüne Mesaj Atan Kadın

Kısa bir dönem de olsa duygusal bir ilişki yaşadığınız ve yollarınızı dostça ayırdığını eski flörte doğum günü mesajı atmak, sizin ne kadar ince ruhlu biri olduğunuzu da gösterecek!

 • Umarım yeni yaşın senin kadar güzel ve sevgi dolu olur. Her zaman en iyisini hak ediyorsun ve senin için her zaman en iyisini diliyorum. Doğum günün kutlu olsun!
 • Bana verdiğin tüm anılar için teşekkürler. Kaç yaşında olursak olalım ve daha kaç doğum günü kutlarsak kutlayalım, her zaman senin için burada olacağım. Doğum günün kutlu olsun.
 • Bana, hayatın benim bildiğimden çok daha büyük ve güzel olduğunu öğreten kadının/erkeğin doğum günü kutlu olsun! Seni iyi ki tanımışım, yolun açık olsun!
 • Her ne yaşanırsa yaşansın, hayatımın en eğlenceli ve sevgi dolu günlerinde hep sen vardın. Yeni yaşın kutlu olsun. İyi ki hayatımdasın.
 • Yeni yaşın tıpkı gülüşün gibi aydınlık ve güzel gelsin! Bugün pastandaki tüm dilekler, sana yeni yaşında mutluluk getirsin. Doğum günün kutlu olsun.

Yukarıdaki yazımızda yer alan flörte yazılacak doğum günü mesajı seçeneklerinden birini tercih edebilir ve siz de varlığıyla sizi mutlu eden kişiyi mutlu edebilirsiniz. Mesajları direkt iletebileceğiniz gibi onlardan ilham alarak kendi mesajınızı da oluşturabilirsiniz. Cicek.com’daki diğer doğum günü mesajı seçeneklerimize göz atmak için aşağıdaki yazılarımızı inceleyebilirsiniz.

Sevgiliye Doğum Günü Mesajı: Aşkınız Sözlerinizde Saklı

Arkadaşa Doğum Günü Mesajı: Dostluğunuzu Kuvvetlendirin

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu