Çiçek Notları

Sevgiliye Kısa Notlar

Biricik sevgilinizi her an düşünüyor, özlüyor ve seviyorsunuz. Peki tüm bu duygularınızı neden ona anlatmıyorsunuz? İçten gelen birkaç güzel söz ile sevgilinizi dünyanın en mutlu insanı yapabilirsiniz! En beklemediği anda yazacağınız bir aşk notunun, gününü nasıl güzelleştireceğini hayal edin. Sevgiliye kısa notlar için Cicek.com’daki bu yazımızı mutlaka okuyun deriz!

Birbirine Sarılan ve Gülümseyen Sevgililer

Kız arkadaşınız ya da erkek arkadaşınız ile aranızdaki ilişki, kelimelerle anlatılamayacak kadar özel ve değerli! Yine de birkaç sözcük ile onun kalbini çalmak ve gününü güzelleştirmek mümkün. En beklemediği anda sizden gelen bir mesajla ya da telefonla kalbini aşkla dolduracağınız sevgiliniz, sadece özel günlerde değil en sıradan günlerde bile mutluluğu hak ediyor! Belki bir günaydın mesajıyla güne motive bir şekilde başlamasını sağlayabilir ya da gece uyumadan önce sözlerinizle ona en tatlı rüyaların kapısını açabilirsiniz. Aşağıda yer alan sevgiliye kısa notlar arasında seçim yaparak aranızdaki bağı daha da güçlendirebilirsiniz! 

Sevgilinizi Mutlu Eden Kısa Notlar

Gülümseyen Mutlu Çift

Aşağıda yer alan kısa notlar arasından seçim yaparken kendinizi sınırlamamanızı ve ikinize özel aşk sözcükleri ile cümleleri süslemenizi tavsiye ederiz. Size özel bir not yazmak istiyorsanız, sevgilinizin gülüşünden ilham alabilirsiniz! 

  • Sen yokken karanlık sularda amaçsızca yüzen, yelkensiz bir gemiydim. Senin varlığın ise en güzel limanları gösteren bir güneş gibi… İyi ki varsın sevgilim.
  • Geleceği kimse göremez, yarının ne getireceğini kimse bilemez… Ama bugün ve yarın seni koşulsuz seveceğimi bil yeter! Seni seviyorum.
  • Sevgilim… Geceleri hayalini kurarak uyuduğum ve sabahları uyandığımda yanımda görmek istediğim tek kişi sensin. Seni çok özledim.
  • Güneş hep oradadır, böylece günün güzelliğini görebiliriz. Ay hep oradadır, en karanlık akşamları bile aydınlatır. Sen ise hep kalbimde, hep benimlesin. Güneşim ve ayım…
  • Kalbini ödünç alabilir miyim sevgilim? Çünkü benimkini çalmış gibisin. 🙂 Seni seviyorum kalp hırsızım!
  • Seni tanımlayacak tek kelime var; “Aşk”, bizi tanımlayacak bir çift kelime ise; “Sonsuza Kadar”. Seni sonsuza kadar seveceğim bebeğim.
  • Seni ışığa götürmek için her zaman önünde yürüyeceğim ve karanlığı aşkımla aydınlatacağım sevgilim. Hayat ışığım, seni seviyorum.
  • Senin benim olduğunu hayal ettim ve sonra gülümseyerek uyandım. Çünkü bunun bir rüya olmadığını ancak o zaman anladım. 🙂  Sen zaten benimsin!
  • Sen, sevginin dokunuşuyla kusurlarımı mükemmelliğe dönüştüren kadınsın/adamsın. Seni çok seviyorum sevgilim.
  • Aşkım, hayatım, sevgilim… Tüm bu kelimeler yanına senin adın gelince ne kadar da güzel! İyi ki benimlesin, seni çok seviyorum.

Yukarıda sizin için hazırladığımız sevgiliye kısa notlar, aşkınızı ifade ederken işinizi bir hayli kolaylaştıracak! Siz de hayatınızdaki en değerli kişilerden biri olan sevgilinize bu notlardan birini ileterek aşkınızı ölümsüzleştirebilirsiniz.

Sevgiliye Yıl Dönümü Mesajı

Sevgiliye Kısa Güzel İltifatlar

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu