Çiçek Notları

Anneye Geçmiş Olsun Mesajı: Sözlerinizle İyileştirin

Hayattaki en değerli varlığınız olan annenizi iyileştirecek sözler, aslında kalbinizin en derinlerinde saklı. Ama yine de kendinizi ifade etmek için en doğru cümleleri arıyorsanız, doğru yerdesiniz! Anneye geçmiş olsun mesajı için hazırladığımız tüm seçenekleri Cicek.com’daki bu yazımızda bulabilir ve annenize iletebilirsiniz!

Soğuk Algınlığı Yaşayan Kadın

Anneniz, hayattaki en güçlü insanlardan biri. Ancak zaman zaman o da hastalanabiliyor ve ilgiye muhtaç oluyor. Hayatın dengesi de işte bu anlarda epey değişiyor. Her ne kadar annenizin hastalandığı düşüncesini kabul etmekte zorlansanız da, onu iyileştirecek en önemli ilacın sizde olduğunu unutmayın! Şimdi hemen telefonu ya da kağıdı kalemi elinize alın ve aşağıdaki mesajları not almaya başlayın. Güzel bir hediye ve içten gelen bir mesajın iyileştiremeyeceği bir hasta yok! Özellikle bu mesaj kendi çocuğundan geliyorsa, bir anne için iyileşmek de kaçınılmaz oluyor.

Anneniz İçin Kısa Geçmiş Olsun Mesajı

İlaç İçen Anne

Anneniz sizin bir bakışınızdan, sesinizin tonundan ya da hareketlerinizden bile ne demek istediğinizi anlar. O nedenle anneye geçmiş olsun mesajı kısa ve net olduğunda da yerini bulacaktır. Aşağıdaki kısa mesajlar, annesini hasta olduğunda yalnız bırakmak istemeyenler için hazırlandı!

 • Anneciğim… Hayatta birçok zorlukla karşılaştın ve hepsiyle savaştın. Bu ise sadece basit bir hastalık… Bu nedenle üstesinden gelip iyileşeceğin günü bekliyorum. Seni çok seviyorum.
 • Sadece kalbimizle ve en içten şekilde dua edersek mucizeler mümkündür. İşte bizim mucizemiz de çok yakında gerçekleşecek ve iyileşeceksin. Güçlü kal!
 • Bugün biz senin yanındayız çünkü hayatımız boyunca sen bizim için ayağa kalktın. Hastaneden çıkıp bize gülümseyeğin günü iple çekiyoruz anneciğim!
 • Böyle zamanlarda günler uzun ve hiç geçmiyor gibi gelebilir ama sana kavuşmamıza çok az zaman kaldı anneciğim. Geçmiş olsun, hemen iyileş olur mu?
 • Bence sen çoktan iyileştin ancak doktorlar seni bilerek orada tutuyor çünkü onlar da seni çok seviyor! 🙂 Hemen iyileşmen dileğiyle…
 • Bugün belki de çok parlak değil ama yarının gözlerini kamaştıracak kadar aydınlık olacağına ve hızlıca iyileşeceğine söz veriyorum annem!
 • İyileşme yolculuğunda kardeşlerim, babam ve ben her zaman yanındayız anneciğim. Ama sen de yolun sonunda bizi elinde enfes kurabiyelerle bekleyeceğine söz verir misin? 🙂

Anneniz İçin Uzun Geçmiş Olsun Mesajı

Başı Ağrıyan Anne

Anneye geçmiş olsun mesajı uzun ve özenli olduğunda, annenizi iyileştirecek sözcükler de bir karşılık buluyor. Aşağıdaki mesajlar, tam da böyle cümleler arayanları bekliyor! 

 • Bir gemi fırtınalarla yüzleşmek zorundadır. Dalgalar gemiye her vurduğunda, gelecek güneşli günler mutlaka anımsanmalıdır. Sen de bu hayat denizinde güneşe doğru yol alan bir gemisin anneciğim, yakında iyileştiğinde en güzel limanlarda dinleneceksin!
 • Anneciğim… Hastanelerin biraz güneş ışığına ihtiyacı var, işte bu yüzden seni biraz daha orada tutmak istiyorlar. 🙂 Hiç merak etme! Onlara bunun mümkün olmadığını söyledim. Çok yakında yuvana, bizim yanımıza dönmen için biraz daha gülümsemen gerektiğini söylediler! Hadi, gülümse anneciğim. 🙂
 • Sevgili annem… En çok neyi özledik biliyor musun? Her sabah uyanır uyanmaz bize günlük görevlerimizle ilgili verdiğin talimatları duymayı! 🙂 Çok yakında sağlığına kavuşup eski performansını göstereceğin günü bekliyoruz. 🙂 Bu yüzden çabuk iyileş anneciğim.
 • Annem… Ben, senin sayende cesurum. Bizi aile yapan ve güçlü kılan şey de işte bu cesaret… Yani senin cesaretin! Bu zor günleri birlikte atlatacağız ve geçmişe dönüp baktığımızda zaferimizle gurur duyacağız. Seni çok seviyorum anneciğim, hızlıca iyileşmen dileğiyle…
 • Sen benim için dünyadaki en saf altından daha değerlisin ve bu yüzden kendini iyi hissetmediğini bilmek inanılmaz üzücü anneciğim. İlaçlarını al, vitaminlerini iç ve bol bol dinlen olur mu? Seni çok seviyorum.
 • Allah’ın en sevdiği insanları hastalık ile sınadığını biliyor muydun? Biliyorum ki sen, onun en sevdiği insanlardan birisin. İşte böyle düşünerek iyileşeceksin ve bizi kendinden esirgemeyeceksin anneciğim. 
 • Sevgili anneciğim… Sürekli aklımda, dualarımda ve kalbimdesin. Hasta olman kalbimde ne kadar büyük bir boşluk açıyor, bilemezsin. Hızlı ve sağlıklı bir şekilde beni kollarına alacağın günü bekliyorum canım annem.

Anneniz İçin Duygusal Geçmiş Olsun Mesajı

Haplarını İçen Orta Yaşlı Kadın

Anneniz, konu siz olduğunuzda her zaman duygusal oluyor. Öyleyse hasta olduğu zaman bu duygusallık kaç katına çıkıyor, siz düşünün! Anneye geçmiş olsun mesajı duygusal olmalı diyenlerdenseniz, aşağıdaki mesajlardan ilham alabilirsiniz! 

 • Hatırlıyorum… Ben küçükken ve çok hastayken, yanımdan bir an olsun ayrılmaz ve bana bakardın. Şimdi seninle ilgilenme sırası bende! Seninle bir bebek gibi ilgileneceğim ve çabucak iyileşmen için elimden gelen her şeyi yapacağım anneciğim.
 • Annem… Birçok kez seni dinlemeyi ihmal ettim. Ama şimdi söyleyeceğin her sözü koşulsuz ve şartsız gerçekleştireceğime söz veriyorum! Lütfen bir an önce iyileş çünkü senin sevgin ve ilgin olmadan mutlu olmak çok zor.
 • Beni güçlü olmam için yetiştiren kadına… Bugün, gücümün bir kısmını seninle paylaşıyorum. Bunu atlatacağını biliyorum çünkü sen tanıdığım en güçlü kadınsın annem! Seni seviyorum.
 • Zamanını böyle harcamak istemediğini biliyorum ama bundan her zamankinden daha güçlü çıkacağını bilmenin rahatlığını yaşa! En güzel dileklerimle anneciğim…
 • Düştüğüm zaman, senden gelen bir kucaklama beni her zaman daha iyi hissettirirdi. Şimdi hastalık diz sıyrıklarından daha büyük olsa da, kocaman bir kucaklamanın ve benden bol bol sevginin seni de daha iyi hissettirecek güce sahip olmasını umuyorum! Seni çok özledim anneciğim!
 • Bana her zaman öğrettiğin gibi; pozitiflik, her şeyin üstesinden gelmeni sağlayacaktır canım annem. İşte bu yüzden hepimiz sana çokça sevgi, pozitiflik ve dua gönderiyoruz. Seni seviyoruz, çabuk iyileş!
 • Anneciğim; şimdi yanında değilim ama kalbim, aklım, tüm iyi dileklerim seninle… Hasta olduğumda yanımdan bir an olsun ayrılmasan da, ben sana şimdilik sadece kocaman öpücükler ve dualar gönderebiliyorum. Çabucak iyileşeceğini biliyorum, seni çok seviyorum!

Annenizin hastalanması kadar iyileşmesi de oldukça önemli. Yukarıda hazırladığımız bu mesajlar, onun iyileşmesini epey hızlandıracak. Bu mesajları anneniz ile direkt olarak paylaşabileceğiniz gibi, onlardan ilham alarak kendi mesajınızı da oluşturabilirsiniz. Her bir sözcüğün, anneniz için bir şifa olacağına eminiz! Aşağıda yer alan diğer geçmiş olsun mesajı yazılarını inceleyerek, hasta olan sevdiklerinizi de mutlu edebilirsiniz.

Sevgiliye Geçmiş Olsun Mesajı: Onun İçin En İyi Dilekler

Arkadaşa Geçmiş Olsun Mesajı: Motive Eden Sözler

Geçmiş Olsun Mesajları

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu